xbox live - problem

Merci

Świeżak
Świeżak
Witam,
kupilem dzisiaj zdrapke gold na 3 miesiace. po wpisaniu kodu wyskakuje mi zeby podac dane rozliczeniowe. wpisuje je i wyskakuje mi taki błąd:

"Wprowadzony kod pocztowy nie pasuje do miasta i wojewodztwa lub do ustawien regionalnych, Wprowadz prawidlowy kod pocztowy dla podanego miasta i wojewodztwa lub ustaiwen regionalnych."

prosze o pomoc bo nie mam zielonego pojecia co robic:/
 

Kakashi

Banned
musisz wpisać taki jaki jest do tego co tam wpisałeś i miasto z regionu co podałeś
 

TigraTeam

Banned
Konta nie masz na stany czasem??
 

Merci

Świeżak
Świeżak
z tego co wiem zakladalem na wlk brytanie. teraz w ustawieniach regionsalnych zmienilem na polske i dalej mam ten sam blad.
 

TigraTeam

Banned
jak w wojewodztwach masz wielka brytanie musisz wpisac adres i kod z uk
 

Kakashi

Banned
to przez migra byś musiał zmieniać jak nie to musisz sobie jakieś miasto znaleść i kod do niego przez google najlepiej
 

Merci

Świeżak
Świeżak
kurde sory ze jestem natretny, ale mam troche lat i juz z technologia sobie nie radze.Czyli co mam teraz zrobic jak zmienilem w ustawieniach regionalnych na polska i nic wiecej? dziekuje Ci za pomoc
 

Kakashi

Banned
w konsoli ci nic nie da jak masz konto założone na wielką brytanie. musiałbyś chyba sobie zrobić migracje konta na pl
 

Merci

Świeżak
Świeżak
wpisałem adres w wlk brytanii i niby wszystko poszlo,ale jak odpalilem fife i chce zagrac pojedynek to wyskakuje mi komunikat ze nie mam wystarczajacych uprawnien do tego i nie mogę grać:/
 

Kakashi

Banned
do najnowszej fify 12 jest potrzebne online pass kupisz na allegro
 

Merci

Świeżak
Świeżak
nie, mam fife 11 i jak mialem darmowy miesiac golda to wpisywalem ten online pass
 

Kakashi

Banned
ale online pass do fify 11 nie do uzupełnienia golda?
 

Merci

Świeżak
Świeżak
ta online pass do fify11
 

Kakashi

Banned
napewno w dashu ci pisze ,że masz gold?
 

Do góry Bottom