XBOX live rewards

Alibnolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.Otóż mam problem z zalogowaniem na xbox live rewards.Zawsze wyskakuje mi ten błąd (Unfortunately, you can't join Xbox LIVE Rewards right now. It's strictly because the program is not available in your country. Check back often as new countries are being added to the program).Zmieniałem kraj na konsoli i stronie xboxa na amerykaśkie ale to nic nie dało.Wie ktoś jak to naprawić?
 

warone

Banned
Użytkownik
Program nie działa w twoim regionie . I nie wystarczy zmienić regionu na konsoli czy tez na stronie a konto musi być na dany region.
 

Alibnolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli co zrobić aby działało?
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie zrobisz, przykładowo jeżeli łączysz sie z Polski to IP jest identyfikowane jako polskie i nie skorzystasz z tego
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bzdura. Wystarczy zmigrować na usa i zadziała.
 

Alibnolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bzdura. Wystarczy zmigrować na usa i zadziała.
Na usa miałoby działać a na WB już nie dziwne to myślałem o założeniu nowego konta i przy zakładaniu konta Microsoft podać juz WB nie wiem czy to ma sens
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja miałem na usa i byłem w programie. Problem jest taki że gry z golda na x360 są blokowane regionalnie i większości nie dało się pobrać.
 

Alibnolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mniejsza o to chce skorzystać z tego zmieniłem nawet dane na koncie microsoft i nic to nie daje chyba koledzy powyżej mieli racje
 

warone

Banned
Użytkownik
Musisz przenieść konto na region w który jest Xbox live rewards. Jak Rob1n pisał. Ja mialem na Polskę nie działało zmienilem na Francje tzn migrowałem konto i od dawna korzystam bez problemu.
 

Alibnolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Musisz przenieść konto na region w który jest Xbox live rewards. Jak Rob1n pisał. Ja mialem na Polskę nie działało zmienilem na Francje tzn migrowałem konto i od dawna korzystam bez problemu.
Problem w tym ze w Wielkiej Brytanii Xbox rewards obowiązuje a mimo emigrowania konto na tamten rejon dalej wyskakuje komunikat o tym że Xbox. Rewards nie jest dostępne w tym rejonie
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A kiedy migrowałeś? Pełna migracja w systemie trwa kilka tygodni.
 

warone

Banned
Użytkownik
Migrowałeś czy tylko przestawiłeś na konsoli ? Bo jezeli faktycznie migrowałeś to trwa kilka dni .
 

Alibnolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Migrowałeś czy tylko przestawiłeś na konsoli ? Bo jezeli faktycznie migrowałeś to trwa kilka dni .
Macie Racje chwile to trwało wystarczyło odczekać teraz juz czekam te dwie doby i cieszę sie ta opcja zmienilem wszędzie gdzie sie dało mam jeszcze pytanie czy jesli kupie golda na koncie które jest na WB i ściągnę gry oferowane (darmowe) przez Microsoft. Nie bedzie z nimi żadnych problemów i czy w ogóle bede mogl je pobrać?
 

warone

Banned
Użytkownik
A czemu miał byś mieć jakiś problem ?
 

Do góry Bottom