1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VESPERUS, Grudzień 10, 2009.

1. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    Mam pytanie.

Biorę tę konsolę.

Konsola MICROSOFT Xbox 360 Premium 60GB + Gry Burnout Paradise & Trivial Pursuit - Konsole - Microsoft XBOX - Konsole i gry - Komputery i akcesoria - NEO24.PL

Zawszy myślałem że tam będzie jakiś kod do XBL na miesiąc czy coś ale teraz się tak zastanawiam czy na pewno ???

Z góry dzięki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mój brat gdy kupił arcade ( nowego ) miał golda przez jakiś czas

4. rafaltomb

rafaltomb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak zakładasz konto to przez pierwszy miesiąc masz Gold a później zamienia się w Silver...

5. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    Czyli jak zakładam konto to automatycznie dostaje XBL ??? na ile ???

Czyli nie mam kupować tego na miesiąc na pewno będę miał w zestawie tak ???

6. rafaltomb

rafaltomb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    automatycznie jak założysz konto dostaniesz na miesiąc Gold , możesz założyć 3 konta - więc ogólnie będziesz mógł maksymalnie grać 3 miesiące za free obojetnie na jakiej konsoli założysz, czy premium , arcade , elite , ważne że nowa.A co do samego wyboru- ja bym się zastanowił.Za tę cenę można kupić elite z większym dyskiem i lepszymi grami w promocji.Nie licz za bardzo na grę Trival- to kolo fortuny po angielsku czy coś takiego- nawet nie sprzedasz.Ta konsola to pewnie leżaki magazynowe- data produkcji to ok lutego tego roku, czasem starsze- upewnij się czy to chociaż jasper!napęd na pewno liteon,najprawdopodobniej dostaniesz z zasilaczem 175w..więc dobrze się zastanów

Wczytywanie...

Poleć forum