Xbox Live

VESPERUS

Banned
Mam pytanie.

Biorę tę konsolę.

Konsola MICROSOFT Xbox 360 Premium 60GB + Gry Burnout Paradise & Trivial Pursuit - Konsole - Microsoft XBOX - Konsole i gry - Komputery i akcesoria - NEO24.PL

Zawszy myślałem że tam będzie jakiś kod do XBL na miesiąc czy coś ale teraz się tak zastanawiam czy na pewno ???

Z góry dzięki za odp
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
mój brat gdy kupił arcade ( nowego ) miał golda przez jakiś czas
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
jak zakładasz konto to przez pierwszy miesiąc masz Gold a później zamienia się w Silver...
 

VESPERUS

Banned
Czyli jak zakładam konto to automatycznie dostaje XBL ??? na ile ???

Czyli nie mam kupować tego na miesiąc na pewno będę miał w zestawie tak ???
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik

jerro

Użytkownik
Użytkownik
automatycznie jak założysz konto dostaniesz na miesiąc Gold , możesz założyć 3 konta - więc ogólnie będziesz mógł maksymalnie grać 3 miesiące za free obojetnie na jakiej konsoli założysz, czy premium , arcade , elite , ważne że nowa.A co do samego wyboru- ja bym się zastanowił.Za tę cenę można kupić elite z większym dyskiem i lepszymi grami w promocji.Nie licz za bardzo na grę Trival- to kolo fortuny po angielsku czy coś takiego- nawet nie sprzedasz.Ta konsola to pewnie leżaki magazynowe- data produkcji to ok lutego tego roku, czasem starsze- upewnij się czy to chociaż jasper!napęd na pewno liteon,najprawdopodobniej dostaniesz z zasilaczem 175w..więc dobrze się zastanów
 

Do góry Bottom