Xbox live

kamils12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!!!
Czy jeżeli zakupie gry na xbox live, to po przeróbce będę mógł w nie grać.
Czy poleci ban?
 

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Przeróbkę prędzej czy później wykryją, więc ban na pewno kiedyś poleci :D Pytanie tylko kiedy. Może to być za miesiąc, dwa, kto to wie! Po co przerabiać jak i tak chcesz grać na orginałach. Ja miałem przerobioną konsolę, przywróciłem stan pierwotny i gram przez live bez obawy o bana. Szczerze to się teraz nie opłaca przerabiać.
 

kamils12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a odpowiedz mi na pytanie czy tak można zrobić, że kupię punkty na xbox live i ściągnę gry to będę mógł je załączać na przerobionej konsoli?
 

Wojto

Użytkownik
Użytkownik
na przerobionej nie radze się łączyć z netem bo to grozi banem
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Co z tego że kupisz gry oryginalne,było nie przerabiać,teraz jak się podłączysz na 99% ban.
 

asagy

Użytkownik
Użytkownik
Boże ludzie odpowiedzcie na jego pytanie a nie jakieś wywody robicie =.= Będziesz mógł w te gry grać normalnie na przerobionej konsoli - tylko skoro wiesz że będziesz ściągał gry z XBL, to po co przerabiać konsole ? Może kiedyś najdzie cie ochota na ponowne ściągnięcie jakiejś gry i wtedy klapa =.='
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Omg są nowe zabezpieczenia mam znajomego on gra na xbl na przerobionej od roku i nie dostal bana.
Ban jest jak loteria :D
Mozna go dostac po miesiacu, dniu, moze po paru latach kto wie ?
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oczywiście, że będziesz mógł grać na przerobionej w te gry. A co do przeróbki to musisz sam zdecydować imo nie opłaca się.
 

hashpl

Banned
Najnowsze LT+ narazie nie wykrywalne, kolega gra juz ponad 2 miesiace codziennie na live i 0 bana czy nawet flagi a co do tematu oczywiscie ze mozesz pobierac i grac w gry z XBL (domyslam sie ze chodzi o gry arcade typu trials czy prince of persia) nawet przez multiplayera, tylko musisz miec LT+
 

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Gry ściągnięte za punkty możesz załączyć do każdej konsoli (nieważne czy przerobiona czy nie), tylko po prostu jest kwestia po co kupować oryginały, skoro i tak chcesz przerobić.
 

Do góry Bottom