xbox warto?!

michalziom29

Użytkownik
Użytkownik
witam..tyle ludzi mowilo ze ps3 jest lepszy... i podobno duzo sie przeggrzwa i sie psuje.. czy to prawda? moj kolega jakos ma rok i pol i nic mu sie nie dzeje :( dzieki za pomoc!
 

pat792

Użytkownik
Użytkownik
Te starsze modele się przegrzewały, ale te od jaspera w górę już nie lub bardzo rzadko.
 

michalziom29

Użytkownik
Użytkownik
bo raczej kupie xbox slim ten nowy podobno lepszy.. to prawda?
 

crash5

Użytkownik
Użytkownik
Tak Slim jest o wiele lepszy. Kupuj Slimke i będziesz mega zadowolony.
 

kix

Świeżak
Świeżak
mam na sprzedaz slimka
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
 

mathss

Użytkownik
Użytkownik
Bierzesz X360 Slim lub Jaspera (nówke oczywiście) i żadnych RRodów na 99,999% nie będzie.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja kupiłem nówke jaspera i śmiga aż miło,a jak przestanie śmigać,to poleci na gwarancje i wróci zdrów jak ryba :)
 

karol5589

Banned
hmm. no to powiem ci tak. Ja mam osobiście xboxa 360 slim z dyskiem 250 gb. Fajna jest, jak chodzi bez płyty w napędzie to jej wogóle nie słychać. Jak sie włoży płytę to jak laptop. - dzwiek z gry ją kompletnie zagłusza. Co do awaryjności to tak jest możliwość wystąpienia Proda. - ale to jest wina właścicieli. - jak się ja przystawi do ściany, jakimiś książkami i niema chłodzenia to tak sie dzieje. Konsola wogóle się nie grzeje, wygodny pad i kinect. ;) ps3 (mówimy też o slim) jest taki sam. Jak ma się zamiar grać na piratach to tam wystarczy przez sieć domową przesłać grę i bedzie chodzić. Podsumowanie. wybrałem xboxa bo był tańszy ( tak szczerze a naprawde?) ;) konsole są prawie identyczne (ps3 większa i ma blueraya) - ale xbox ma kinecta. ;) Decyzja gustu. ;) Mam nadzieję że pomogłem
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja mam xa ponad 2 lata, nieraz był na prawde ostro katowany i żyje :) dużo zależy jak trafisz. ale ps3 bym nie wziął, chyba, że byłaby to ostatnia konsola na świecie ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
ja mam xa ponad 2 lata, nieraz był na prawde ostro katowany i żyje :) dużo zależy jak trafisz. ale ps3 bym nie wziął, chyba, że byłaby to ostatnia konsola na świecie ;)
Ja tak samo,jakby mi dawali ps3+Catherine Zete Jones oraz 100 $ na fajki to bym wziął,a tak to fekalia na sony...
 

Gucci92

Użytkownik
Użytkownik
ja mam obydwie konsolki, PS3 przerobionego, a Xbox'a do grania w exclusive'y i przez XBL
 

mastamasta

Użytkownik
Użytkownik
ja mam xa ponad 2 lata, nieraz był na prawde ostro katowany i żyje :) dużo zależy jak trafisz. ale ps3 bym nie wziął, chyba, że byłaby to ostatnia konsola na świecie ;)

jak dla mnie killzone wymiata ;) pogrywam u kumpla czasem i nie wiem czy dla tego tytułu nie warto posiadac rowniez ps3 ;) no i lbp oraz unchartek i zapomnialbym o god of war ;) w sumie obie konsole fajne aczkolwiek w boxie dla mnie pad o wielw wygodniejszy jest... a konkretniej rozmieszczenie analogów
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
ja bym wybral xboxa bo tanszy i wbite mam w reszte .
 

ktoszczak

Użytkownik
Użytkownik
Mam xklocka długo i powiem 1 rzecz. Szkoda ze live jest płatny, mowie o wykorzystaniu wszystkich opcji na LIVE, moim zdaniem nie powinno się płacić no i brak wifi w moim Elite. smutna sprawa...
 

malone32

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo, że większość na TYM forum nie powie Ci, że bierz ps3 bo lepsze. Jest w necie wiele artykułów poczytaj i sam oceń
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
To tak jak byś napisał na forum ps3 czy brać xboxa 360 - wyśmiali by cię.
 

Do góry Bottom