xbox z allegro

staniols

Użytkownik
Użytkownik
siema powiedzcie mi czy oplaca sie kupic tego xboxa i jaki on bedize mial naped i czy to jasper czy nie ?
 

euro

Banned
jakiego??
 

maclogan

Banned
Użytkownik
siema powiedzcie mi czy oplaca sie kupic tego xboxa i jaki on bedize mial naped i czy to jasper czy nie ?
Jakiś linki by się przydały bo jasnowidzów tu raczej brak ...
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Za tą cenę i z tego rocznika jak trochę poszukasz to znajdziesz nawet X360 z dyskiem 60 GB i jedną czy dwiema grami . Moim zdaniem raczej nie warto . Jak już chcesz kupić nowego to szukaj z datą przynajmniej z połowy 2009 r.
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
W sumie sie oplaca
 

Davvido

Banned
Za tą cenę znajdziesz Xboxa 360 Arcade, nowego, z 2009 r.
 

uchaj

Użytkownik
Użytkownik
nie opłaca się :D lepiej sobie dołóż i kup PREMIUM 60GB używkę z dwiema czy trzema grami
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
to wszystko zależy jakiego chcesz kupiuć X i ty decydujesz jaki chcesz napęd i czy będzie to Jasper w końcu wybierasz aukcję jaka ciebie interesuje a nie odwrotnie
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Tu masz ciekawą aukcję jak się pośpieszysz i dogadasz ze sprzedającym to kupisz tanio niezły zestaw . O wiele lepszy od tego co podałeś w pierwszym poście . Poszukaj troche po allegro bo troche tych okazji jest . tu masz link: XBOX 360 PREMIUM HDMI 60GB (865858697) - Aukcje internetowe Allegro
P.S. moim zdaniem nawet za 700 zł to będzie okazja .....
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jeżeli interesuje cię przerobiona konsola w idealnym stanie to mogę Ci polecić swoją :p

link: http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/xbox-360-60gb-hdmi-sprawd%BC-38145.html
 

maclogan

Banned
Użytkownik
jeżeli interesuje cię przerobiona konsola w idealnym stanie to mogę Ci polecić swoją :p

link: http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/xbox-360-60gb-hdmi-sprawd%BC-38145.html
A te gry to oryginały czy "gratisy" ?
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
hehe "gratisy", ale same nowości :p
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Nie opłaca się ten arcade, za 50 zł więcej będziesz miał premiuma z 2009r. może.
 

Do góry Bottom