xboxonline77

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy kupowal ktos z was ostatnio kody gold na xboxonline77?
Bo zamowilem dzisiaj, zrobilem przelew i kolega sie nie odzywa:confused:
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam gościa kupowałem u niego 3 kody i jestem zadowolony, musisz trochę poczekać bo gość chyba mieszka w stanach, ale nie masz powodu do zmartwień bo ten xboxonline77 to solidna firma.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Zamawiałem już parę razy i bez problemów.
 

icelolek2

Świeżak
Świeżak
Nie chce straszyć ale Informacje o Użytkowniku papyflo - Aukcje internetowe Allegro, chociaż dziwne bo gość dość długo prosperował
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja od xboxonline77 kupowalem ostatnio kod na golda kupowalem gdzies o 4 po poludniu a kod dostalem o 6 po poludniu tak ze trzeba troche poczekac bo koles ma w pip zamowien
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Nie chce straszyć ale Informacje o Użytkowniku papyflo - Aukcje internetowe Allegro, chociaż dziwne bo gość dość długo prosperował
Tylko mu konto zawiesili ;] więc w czym problem?
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
ja kupowałem kiedyś u papyflo, bez najmniejszych problemów, może go zawiesili bo nie zapłacił allegro ?
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze czekam, dostałem maila potwierdzajacego ze zamowienie przyjete, wyslalem screena z potwierdzeniem przelewu, kiedys kupowalem od niego tez i w pol godziny mialem kod, teraz troszke sie ciagnie.
A kupowal ktos ostatnio u tego pana??
 

Bug

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupowałem, ale zawsze po 18 ( mój bank już o tej godzinie już nie realizuje oficjalnie przelewów) więc kody miałem następnego dnia od 5 minut do 2 godzin po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Dziwne, rzetelny sprzedawca i 100% pozytywów... Ciekawe za co zawieszony ^^
 

xclone

Użytkownik
Użytkownik
mi allegro zablokowało, bo konto zarejestrowane na żonę, a korzystamy oboje.. ostatnio allegro płynie z tymi blokowaniami, ale serwis jest ich, więc i robią co im się podoba.. :/

co do papyflo - ostatnio kupowałem 13mieś. gold - dostałem po 36 godzinach.. wcześniej zajmowało mu to mniej czasu, ale.. ważne, że w końcu wszystko dociera..
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Dostałem kod po kilku godzinach. Wszystko gra.:D
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
kuba a kiedy kupowałeś? i przez allegro czy xboxonline77??
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
Koles ma zablokowane konto na allegro, bo sam to zrobił. Więc spokojnie Panowie.
 

manbot

Świeżak
Świeżak
Witam, czy kupowal ktos z was ostatnio kody gold na xboxonline77?
Bo zamowilem dzisiaj, zrobilem przelew i kolega sie nie odzywa:confused:
Chodzi ci o ta strone XboxOnline77.pl ?
XBOX ONLINE 77 - XBOXONLINE77 POLSKA NAJSZYBSZY SERWIS XBOX 'A PLAYSTATION PSN WII MICROSOFT i WARCRAFT

ja z nia nie mialem zadnego problemu chociaz kupowalem 200$ iTunes kody i wszystko wpariadke :whistle:
 

normalny

Użytkownik
Użytkownik
Gościu ma nowe konto na allegro - Gamesbite :)
 

manbot1

Świeżak
Świeżak
xboxonline77.pl

czyli xboxonline77.pl tez kupilem xbox 4800 punktow bez problemow , najtaniej w necie
 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
kupilem na inexus :)
 

Do góry Bottom