Xlink pomocy ;)

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam RGH, zainstalowałem Xlink na komputerze i ustawiłem konfiguracje taką : http://desper.website.pl/360.pl/xlink_konfiguracja.jpg oczywiście wcześniej zarejestrowałem się na stronie XLink Kai: Evolution VII. Global Network Gaming. . Mój problem to że w xlinku piszę Network Reachable : Not Yet. No i nie wiem co mam robić :D proszę o pomoc
Problem sam znikł nawet nie wiem jak, ale nie wiem i tak co mam zrobić na konsoli żeby się zalogować. Mam wpisać Xlink Kai IP ale nie wiem jakie to IP. Takie samo jakie jest w xlink na kompie czyli Public IP ?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
skoro korzystasz z obcych poradników to pytaj na obcych forach, jakbyś korzystał z poradnika zamieszczonego na tym forum nie miał byś potrzeby zadawania pytań
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym go jeszcze znalazł to bym korzystał. Dzieki
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
bo ty dobry jesteś i to twój nawet. Powinien być w przyklejone tematy w Forum: Xlink Kai, XBslink.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
daj znać czy pomogło
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
po ustawieniu konfiguracji tej co jest w twoim poradniku coś się zepsuło bo Xlink włącza się (wyskakuje to okienko jak by ładowania) i zaraz znika, program jest w prawym dolnym rogu lecz gdy na niego wskazuje myszką znika :/ próbowałem już usuwać i instalować od nowa ale to nie pomogło. Miał ktoś tak kiedyś ?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
przełącz w ustawieniach z PSSDK na WinPCAP a jak nie pomoże to ściągnij te biblioteki z netu i doinstaluj je ręcznie, wymagany będzie reset PC
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę wejść w ogóle w konfiguracje xlinka więc tego nie zmienię. Jakie biblioteki ? jak to zrobić ? :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
odinstaluj kaia a potem idź do mojego tutoriala i zacznij od nowa krok po kroku. ech... ;/
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
zrobiłem już reinstal i dalej to samo. Pobrałem nowego xlinka z twojego toturiala, zainstalowałem i to samo jest :/
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
wygoogluj biblioteki winpcap zainstaluj i reset pc, powinno się uruchomić
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
"wygoogluj biblioteki winpcap" czyli ? bo nie rozumiem
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Let me google that for you
ściągnij biblioteki WINPCAP
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
wygoogluj haha ale ja jestem tępy ;D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
heh,skoro tak mówisz to nie będę się sprzeczał .
i jak, pomogło ?
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Pomogło xlink działa, mam na dysku x-a COD MW3 teraz chciałem się dowiedzieć najważniejszego czyli jak grać z ludźmi przez neta :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
omg..........
uruchom xlinka, wejdź w kanał Xbox360>First person Shooter>Modern warfare 3
w konsoli uruchom grę, wejdź w multiplayer>System link>Join Game i powinna wyświetlać się lista dostępnych hostów.
przed tym wszystkim sprawdź czy masz Network Reachable "YES" i upewnij się czy zmieniłeś adres MAC w konsoli bo coś mi się wydaje że to przeoczyłeś
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
2. W ustawieniach konsoli wchodzimy w:
SYSTEM>>USTAWIENIA SIECI>>SIEĆ PRZEWODOWA>>SKONFIGURUJ SIEĆ>>USTAWIENIA DODATKOWE

Mam RGH i nie wiem gdzie coś takiego jest
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
mówisz oczywiście o poszukiwaniach adresu MAC ?
będąc w ustawieniach dodatkowych musisz na krzyżakowym padzie nacisnąć strzałkę w prawo - przejdziesz do ustawień zaawansowanych
 

Do góry Bottom