Zbliża się zapowiedź Battlefielda 5

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Plotki na temat piątego Battlefielda krążą od dłuższego czasu. Ostatnie mówiły o tym, że gra dziać ma się w okresie pierwszej wojny światowej, co wielu przyjęło z niedowierzaniem. Czym faktycznie będzie Battlefield 5 powinniśmy się dowiedzieć na dniach.

Youtuberzy i streamerzy znani przede wszystkim z graniem w grę DICE zaczęli chwalić się zaproszeniem na specjalny event DICE i EA.


Informacje na temat wydarzenia objęto embargo, ale te zejść powinno około 16-17. Wtedy możemy spodziewać się jakiegoś krótkiego teasera, a pełnej zapowiedzi w trakcie eventu 6 maja.


 

kornik16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tam chce tylko bf 3 we wstecznej na xbox one :)
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tam chce tylko bf 3 we wstecznej na xbox one :)
Chyba masz "masochistyczne" podejście do gamingu bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego,że ta gra niesamowicie wręcz chrupała by we wstecznej kompatybilności. Wszystkie gry z nieco większymi przestrzeniami są prawie niegrywalne.
Co do tematu: osobiście bardzo bym się ucieszył gdyby jednak zdecydowali się na tę 1 wojnę światową choć chyba prawie nikt w to nie wierzy. Niestety obecnie mamy czasy kiedy to robi się gry głównie pod małolatów uwielbiających wszelakie odblokowania, skiny i powerup'y. Myślę,że prędzej dostaniemy realia przyszłości bo to niestety ostatnio modne.
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oby DICE sie wyłamało i nie uległo modzie :) btw zrobili battlefront i obawiam sie ze bf5 to będzie "dlc"


Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!
 

Do góry Bottom