źle spasowany pad ?

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam, zauważyłem że mój pad jest źle spasowany z lewej strony tam gdzie łączy się obudowa w sumie to mi nie przeszkadza ale też tak macie ? po 2 lewa gałka w lewym dolnym rogu jak się powoli ją przesuwa góra dół to idzie tak z lekkim oporem czego to może być wina (może psiknąć wd40) ??
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tak nie mam.
Co do WD40 - daj znać :)
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja też nie, u mnie wszystko gra (konsola nie z PL premiery). Nie jestem pewien, ale na akcesoria do konsoli też masz gwarancję, tylko o wiele krótszą. O ile się nie mylę, to kilka tygodni. Także, jak bardzo Ci to przeszkadza to oddaj pada na gwarancję.
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja też nie, u mnie wszystko gra (konsola nie z PL premiery). Nie jestem pewien, ale na akcesoria do konsoli też masz gwarancję, tylko o wiele krótszą. O ile się nie mylę, to kilka tygodni. Także, jak bardzo Ci to przeszkadza to oddaj pada na gwarancję.
Pytałem konsultanta:


I would just like to know what is the warranty on this accessory.

Since it's bundle with your console, it would be a 1 year of warranty but if it's separately purchased from the console it would be 90 days for the warranty.
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie coś jest nie tak z przyciskiem LB. Działa ale jest jakby poluzowany i tak stuka. Będę się starał o wymianę na nowy u sprzedawcy lub w MS.
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pytałem konsultanta:


I would just like to know what is the warranty on this accessory.

Since it's bundle with your console, it would be a 1 year of warranty but if it's separately purchased from the console it would be 90 days for the warranty.
Wiedziałem że coś dzwoni, ale nie byłem pewien gdzie :D. To jeszcze lepiej, kilka tygodni a rok to duża różnica. Przydatne info.
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Racja. Z drugiej strony 90 dni na pad to wydaje sie az smieszne :)
 

djgromo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie jest czasem tak, że w Polsce zgodnie z obowiązującym prawem jest 2 lata gwarancji na sprzęt? I to, że ktoś z infolinii w USA czy gdzieś mówi ze np. tylko rok, to mówi źle/podaje informację dla innego kraju gdzie jest inne prawo? Nie wiem tylko jak jest natomiast z bateriami do telefonów bo tam chyba rzeczywiście jest np 6 miesięcy gwarancji.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To nie gwarancja jest na dwa lata. Tylko nie zgodność towaru z umową, firma to odrzuca i nic nie zrovisz chyba ze udowodnisz wadę fabryczna przez ekspertyzę
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
WD 40 pomogło ale i tak go wyślę miesiąc przed końcem na gwarancję żeby dali nowy, co do gwarancji to jest jej 2 lata i nie słuchajcie MS bo szukają debili sklep nakłada 2 lata gwarancji i tego się trzymać

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na pada nie ma tyle kolego. Jesli sklep ci daje tyle to go tam reklamuj :)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Według polskiego prawa masz na wszystko 2 lata ja nawet reklamowalem szczoteczkę elektryczną za 20 zł po 18 miesiącach i dali mi nowa

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie ma żadnego obowiązku dawać jakiejkolwiek gwarancji. Masz 24 miesiące na niezgodność towaru z umową, do tego musisz udowodnić, że wada istniała w momencie zakupu towaru.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Jestem po szkole handlowej i nie chce się wymadrzac ale po odpowiedniej rozmowie z kierownikiem sklepu wszystko się da

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Zależy na kogo trafisz :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jestem po szkole handlowej i nie chce się wymadrzac ale po odpowiedniej rozmowie z kierownikiem sklepu wszystko się da

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
Mnie jakoś nie przekonałes
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
bo to musi być rozmowa w 4 oczy :)
 

Do góry Bottom