Assassin's Creed z niemieckiego eBay-u???

rebel1979

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ;) chciałem ograć sobie jeszcze raz wszystkie AC na xbox one s ;)

Jak kupię sobie używki z niemieckiego ebay-u, będę je miał w polskiej wersji językowej ??? jeżeli mam ustawiony język polski i niemiecki region, to czy gra będzie miała polski dubbing, napisy ??? albo muszę kupić je wszystkie np. na allegro ,olx itp., żeby mieć je po polsku ???

dziękuję i pozdrawiam ;)

oczywiście chodzi mi o wersje na x360
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jakie oznaczenia ma gra jak USK to wątpię żeby to PL miało...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam ;) chciałem ograć sobie jeszcze raz wszystkie AC na xbox one s ;)

Jak kupię sobie używki z niemieckiego ebay-u, będę je miał w polskiej wersji językowej ??? jeżeli mam ustawiony język polski i niemiecki region, to czy gra będzie miała polski dubbing, napisy ??? albo muszę kupić je wszystkie np. na allegro ,olx itp., żeby mieć je po polsku ???

dziękuję i pozdrawiam ;)

oczywiście chodzi mi o wersje na x360
Musisz kupić na allegro polskie wersje. Jedynie AC1 ciężko dorwać już z dubbingiem. Reszta odsłon ma polskie napisy, ale płytka musi być z polskiej dystrybucji.
 

rebel1979

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
OK dzięki i pozdrawiam <ok>
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Od czego to dokładnie zależy czy gra ma polską wersję. Kiedyś zakupiłem na Allegro grę Sunset Overdrive i przez pomyłkę była to wersja z Niemieckojęzycznej dystrybucji i o dziwo gra miała od pierwszego wejścia do gry ustawiony język polski.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Od czego to dokładnie zależy czy gra ma polską wersję. Kiedyś zakupiłem na Allegro grę Sunset Overdrive i przez pomyłkę była to wersja z Niemieckojęzycznej dystrybucji i o dziwo gra miała od pierwszego wejścia do gry ustawiony język polski.
Gry z Xbox One nie mają blokad regionalnych, a te z X360 mają i stąd problem. Sporo gier z zagranicy na XO normalnie jest po polsku, jedynie trzeba uważać na gry Activision (Call of Duty) i Bethesdy (Fallout 4, Dishonored 2), bo one tylko z polskiej dystrybucji są po polsku ;)
 

Do góry Bottom