Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) - BŁAGAM POMOCY !!!

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Witam

2 tygodnie ściągam gre GTA IV z gigasize i po częsci z rapida ... pliki po sciagnięciu wyglądaja dorze ... używałem do ściągania flashget ... mam konto premium ( a i tak ściągałem tak długo przez radiówke ...)

teraz wypakowuje i mam coś takiego " Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) wyskakuje mi to w niektórych tylko plikach .. np. partach 12, 21, 30, 45 itp... sciagłem te party jeszcze raz i ciagle to samo !!!

te niby sprawne pliki sie wypakują i są w folderze .... a tych nie ma ...

sprawdzałem jeszcze 7zipem i weszło niby do gta-icon.iso ale pisze PLIK JEST USZKODZONY !!

błagam pomocy ... kiedys miałem podobny problem i wystarczyło sciągnoc na nowo odpowiednie party a teraz taka kicha !!

tyle ściągania na marne ! a xbox czeka aż do niego włoże GTA IV ;/////


z góry dziękuję za każdą pomoc




PS. sprawdzam teraz w 7 zip to wypakowuje iso ale staje na 4% i 345mb czy jakos tak ;/// dalej nie idze :(((
normalnie załamka :(:(:(

pozdr.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) - BŁAGAM POMOCY !!!

wyglada ze arichiwum to fake :) proponuje sciagnij od nowa relase unknown przynajmniej lepiej smiga niz icon :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) - BŁAGAM POMOCY !!!

masz może linki do tego release ??

bo nie moge znaleść ;/

no i myśle że jak będe ściągać od początku to mam nadzieje że w połowie ściągania plików nie usuną :p

pozdr.




PS. teraz zostawiłem na dłużej zeby sie rozpakowało i niby miałem ciale 4 % ale teraz ISO ma 6 GB ??? czy to bedzie działac ? moze jest jakiś programktóry sprawdzi czy iso jest prawidłowe ?

bo verbatimy drogie są ;/


ok sprawdziłem XDVDmulleter i iso nie sprawne

tak wiec prosze o linki do reelase ...

z góry wielkie dzięki

pozdr.
 

spoof

Świeżak
Świeżak
Odp: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) - BŁAGAM POMOCY !!!

Masz zarysowaną płytę ja tak miałem z Verbatimem też myślałem że muj LITE-ON pada
ale daje rade wypala wszystko na memorexach i verbatimach

A dla tych którym wyskakują błędy niech zobaczą sterowniki ASPI sytem i Nero powinno być na zielono bo inaczej będą problemy A Liteony nadają się do nagrywania co prawda ja mam wersje ze szklanym okiem. Ale ASPI musi być Zielone all.
 

Do góry Bottom