Brak dźwieku z pada podłączonego do laptopa

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, posiadam oryginalne pady od xbox one s model 1914 oraz 1708. Po podłączeniu ich bezprzewodowo (bluetooth) do laptopa mogę grać bez żadnych problemów. Problem natomiast występuje gdy podłączam do kontrolera jednego czy drugiego słuchawki. Brak jest dźwięku w słuchawkach. Kontrolery korzystają z bezpośredniego podłączenia do laptopa, tzn. nie używam żadnych adapterów. W ustawieniach windowsa (opcje dźwięku czy bluetooth) nic nie ma. Czy jest możliwość aby dźwięk był przesyłany do kontrolera? Walczę już z tym kila dni i nic. Aktualizowałem sterowniki i nic to nie pomaga.
Dla jasności laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05; Win 10 z najnowszymi sterownikami.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie będzie działać, widocznie bt z laptopa nie obsługi takiej komunikacji. Jak podłączysz pada przez kabel usb to dźwięk w wejsciu słuchawkowym się znajdzie ale jaki to jest sens hehe
 

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie będzie działać, widocznie bt z laptopa nie obsługi takiej komunikacji. Jak podłączysz pada przez kabel usb to dźwięk w wejsciu słuchawkowym się znajdzie ale jaki to jest sens hehe
Tak jak napisałeś, że po kablu to nie będzie miało sensu. A gdybym dokupił ten wireless adapter to działał by ten dźwięk z pada?
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jak napisałeś, że po kablu to nie będzie miało sensu. A gdybym dokupił ten wireless adapter to działał by ten dźwięk z pada?
Zadaj pytanie na supporcie microsoftu. Odpisywali mi kiedyś na czacie bardzo szybko...
 

Do góry Bottom