COD Black Ops 2 Zombi - Tower of Babble

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy zrobił już ktoś z Was achievementa w tranzicie: Tower of Babble (75 points) – Na TranZit wykonaj polecenia głosów?

Oglądałem i czytałem już na temat tego osiągnięcia, robiłem, tak jak pisali i jakoś nie chce wpaść.
Każda pomoc mile widziana ;)
 

kibbek

Użytkownik
Użytkownik
Są dwa sposoby osiągnięcia achievementa.. Oczywiście najszybszym sposobem jest Maxwella, gdyż sam nim robiłem i pomogłem innym osobom, drugi nie próbowałem nie było kiedy choć jak będzie czas pewnie także i tym sposobem zrobię ale wracając do tematu achievement prosty jak budowa cepa, potrzebujesz góra 2 osoby ale 4 także miło widziana daje większe szanse na przeżycie, w gronie siła :p 1 runda zostawcie sobie ostatniego Zombiego i oczywiście pieniądze tak około 2 tysięcy będzie wam potrzebne aby nie jeździć jak oszołom.. Bierzecie Turbinę ( można ją zbudować na początku jak zaczynasz od razu !!) Więc bierzecie Turbinę i jedziecie Autobusem do Miasta i bierzecie z Banku pieniądze do losowania jak ktoś z was ma jak nie to do 4 rundy pograjcie nazbierajcie pieniądze na losowanie :)Waszym zadaniem jest wylosowanie tzw przez graczy "bomby" małej niebieskiej przynajmniej przez jedną osobę jak ją będziecie mieli cud i chwała wam 1/3 achievementu zrobiona :D
Dalej jedziecie autobusem i włączacie prąd i wysłu****ecie głosów, i tu kolejny krok gdy głosy się skończą wyłączacie prąd !! I czekacie, przeminą kolejne głosy bierzecie turbine i otwieracie sobie drogę powrotną aby wyjść z budynku... Między Farmą, a Tym od lokalizacji od włącznika prądu są pola i na nich jest słup wysokiego napięcia i tam musicie się teraz dostać, gdy to zrobicie trzymajcie ostatniego zombiego i czekajcie z jego zabiciem... Jak będzie nad waszymi głowami burza wtedy go zabijcie !! Na ziemie spadnie piorun i to będzie wasza wizytówka do zrobienia achievementa... Jak zobaczycie gostka elektrycznego kładziecie 2 turbiny pod słupem i musicie zrobić tak aby gostek elektryczny wszedł w ten kwadrat tego słupa i rzucacie "granat niebieski" w niego on ginie leci do góry i ostatnia rzecz to znów zostawić dla ułatwienia sobie życia ostatniego pójść do pierwszej lokalizacji gdzie zaczynaliście jedna osoba i druga osoba do stacji paliw czyli druga lokalizacja i postawić w tym samym czasie turbinę pod słupem oświetlenia i achievement complete :)
W skrócie:
1. Bomby !!
2. Prąd włączyć i wyłączyć później
3. Pójść w Pola pod słup na pola
4.Położyć 2 turbiny i zabić elektrycznego pod słupem w tym magicznym kwadracie :)
5. 2 turbinki położyć pod latarniami
KONIEC :)
I pamiętaj burza nad waszymi głowami a jak się nie pojawi po zabiciu ostatniego to znowu zostawiacie i czekacie na burze nad waszymi głowami i tylko wtedy on się pojawi ;)
 

Lamper

Świeżak
Świeżak
Też jestem zainteresowany tym osiągnięciem. Chętnie pogram, żeby go zaliczyć.
GT: Laamper, zapraszam w wolnej chwili.
 

lukasz53302

Świeżak
Świeżak
Witam. Poszukuje jednego lub dwóch graczy do zrobienia wyżej wymienionego achievementa "Tower of Babble". Gracz najlepiej jak by wiedział o co chodzi, w miarę ogarniał i miał możliwość zagrania dziś tj. 4.01.13 wieczorem około godziny 19:00 lub w sobotę - niedzielę tj. 5 / 6.01.13. Grać będę ja z kolegą + gracz który dołączy. Pozdrawiam i zapraszam.

Mój nick na XL: Tomasz53301



Moderatora proszę zostawienie posta.
 

Kostucha PLN

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jeśli ktoś chce zrobić Wieżę Bablania, to szukam jeszcze 2 osób. Nick na XL: Kostucha PLN
 

Desert

Świeżak
Świeżak
GT: Desert12321 mam zrobione mogę udzielić dużo rad :)
 

gołąb1962

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jeśli ktoś miałby ochotę zrobić ze mną ten achievement, to zapraszam GT: kaczkofan97 :)
 

szyna-21

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z dniem co weszło nowe DLC alcatras odrazu z kumplem zrobiłem pare osiagnęć na ekranie pokazało mi ze wpadlo lecz na głownej stronie nie ma ich zrobionych :/ ale jak porownoje osiagnięcia z innym znajomym sa widoczne wie ktośo co biega ?
 

ShItTeR92

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś dalej chętny na acziwki to zapraszam GT: beq92PL HS: jest.
 

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Też mogę dołączyć GT WizZy PL
 

Do góry Bottom