Battlefield 3: EA zbanowało konta setkom oszustów (brawo...)

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik


W Battlefieldzie 3, podobnie jak w innych grach nastawionych na rozgrywkę w sieci, obecni są oszuści wykorzystujący błędy gry, by zdobyć przewagę nad innymi graczami. W przypadku produkcji DICE nie będą oni mieli jednak łatwego życia – EA poinformowało, że zablokowano setki kont cheaterów.

Przedstawiciele Electronic Arts za pośrednictwem oficjalnego Twittera serii Battlefield poinformowali, że zablokowano wiele kont oszustów. Jak piszą:

W tym tygodniu daliśmy bana setkom kont oszustów i usunęliśmy i wyczyściliśmy statystyki tych profili, których użytkownicy wykorzystywali błędy gry (takie jak przyśpieszenie zdobywania punktów)…
Redakcja bloga BF3Blog twierdzi, że jednym z bugów wykorzystywanych przez oszustów w Battlefieldzie 3 jest nadużywanie przez inżynierów narzędzia naprawczego, co skutkuje zdobyciem kilkudziesięciu tysięcy punktów w jednej sesji.

http://www.cdaction.pl/news-23408/battlefield-3-ea-zablokowalo-konta-setkom-oszustow.html
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast naprawic bug to banuja konta :D Wiadomo, jelenie kupia znowu online passa ;)
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
no ale czyja to wina? Graczy czy twórców? Bo mi się wydaję że raczej twórcy dali ****. A normalne jest, że każdy będzie chciał wykorzystać okazję. Wyczyszczenie statystyk może bym jeszcze uznał, ale blokada konta? Chyba przeginają
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zamiast naprawic bug to banuja konta :D Wiadomo, jelenie kupia znowu online passa ;)
Przynajmniej coś z tym robią.
...może za drugim razem chamy nie będą oszukiwać
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Przynajmniej coś z tym robią.
...może za drugim razem chamy nie będą oszukiwać
Wyczuwam tu nutke zazdrosci i zawisci ;)
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Boli Was że inni mają więcej od Was ? Nie ogarniam . To że ktoś wbił np celownik 3.4x na broni szybciej niż Ty jest dla większości problemem. Płaczą Ci co są na ostatnich miejscach na serwerach . Nigdy nie boostowałem się na serwerach dla medyków ( battlefield 2 ) ale jak ktoś chce niech spędza czas w ten sposób . Patrzcie na Siebie bo dla Mnie osobiście większym oszustwem jest jak gra dwóch kumpli przez mikrofony po przeciwnych stronach i gada gdzie co... Albo granie na split screenie w multi. Można powiedzieć że 2v1 jeśli się idzie koło siebie.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Już widzę jak zbanowało, a boosterzy dalej przodują w rankingach. Niech się cieszą lamusy, bo na mapkach robią tylko za mięcho armatnie z wymaksowanymi levelami.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
haha już ich od cheterów chamów itp itd. A sami jakbyście o tym wiedzieli to byście tak robili :p (może nie wszyscy ale większość).

Taa ostra kara jak po koncie.. Ale żeby naprawili bug to nie :D Banek leci haha :)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
śmieszni są, to że są bugi w grze to jak gracz je wykorzysta to poleci mu baniak. Zamiast to naprawić to banuja.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Jeśli banują konta na serwerach BF to jest to owszem chamstwo, ale ze strony EA. W Każdej grze są błędy, glitche i nikt za to nie banuje, ani nie resetuje statystyk. 90% gier się boostuje w taki czy inny sposób, zazwyczaj dla XP. Co te barany chcą pokazać banując ludzi? Że nie potrafią załatać błędu w grze, błędu za który sami ponoszą winę?! Sami dali świadomie lub nie możliwość wszystkim kto chce, aby podbić sobie staty. Kompetentny producent jeśli widzi problem, to stara się go naprawić, a nie wyciąga konsekwencji od graczy, że zauważyli buga. Niech zaczną banować za resztę, wszak BF3 to jedna z najbardziej zabugowanych gier tego roku. Istnieje też druga strona medalu, jeśli banują konta to EA pewnie liczy na łatwą kasę z zakupu nowego online pass. Banda idiotów. Wy z kolei święci nigdy nie korzystaliście z błędów i glitchy w jakiejkolwiek grze? Ahh ta zazdrość, że ktoś ma 10lvl więcej niż inny, a jak jeszcze go ora to już scyzoryk się otwiera...
 

d0mel

Użytkownik
Użytkownik
chamy są wszędzie jak to się mówiło aaa cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
UK banned, bylo wiadomo ze cheaterzy wykorzystali lewe punkty o tym od dawna mowia, ale nie na naszych rodakow.PL.
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
A niech to :) Czyli robocik saperski i palnik idą w odstawkę ? :)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Bez sensu. Banować chaterów którzy to ingerują w konsolę bądź samą grę - to rozumiem, ale banować osoby które wykorzystywały błędy twórców? Coś tu jest nie tak ze strony EA.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wyczuwam tu nutke zazdrosci i zawisci ;)
Ja w Be eFa nie gram. Poprostu nie lubię "cheaterstwa" w multi i nie rozumiem jaką ludzie mają przyjemność z grania, mając przy tym świadomość, że mają łatwiej od innych. Nie mówie tu tylko o boostowaniu lvl.

..a poza tym, tak jak Jechu powiedział: później latają lamusy z max lvl:D
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
a wg mnie temat do zamknięcia, toczy się o to spór juz chyba w kilku tematach, a prawda jest taka:
napisali na twitterze, ze zbanowali, a czy użytkownicy napisali gdzieś na forach: tak dostałem bana, zresetowali mi staty? słyszał ktoś o tym?
 

RAKUPL26

Użytkownik
Użytkownik
a wg mnie temat do zamknięcia, toczy się o to spór juz chyba w kilku tematach, a prawda jest taka:
napisali na twitterze, ze zbanowali, a czy użytkownicy napisali gdzieś na forach: tak dostałem bana, zresetowali mi staty? słyszał ktoś o tym?
dobrze mówi polać mu :D
 

password

Banned
Użytkownik
ja mu polałem :D jak offtop to offtop
 

AdamAdamski

Banned
Zamiast naprawic bug to banuja konta :D Wiadomo, jelenie kupia znowu online passa ;)

Ban na konto . Czyli kupno nowego online passa nic ci nie da . Ea zablokowało i konta założone u siebie . Czyli Ban = zblokowane konto = kupno nowej gry i założenie nowego konta EA.
 

Do góry Bottom