Battlefield 3: EA zbanowało konta setkom oszustów (brawo...)

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze sie znajdą jakieś nerdy, które próbują zasłynąć wirtualnie swoimi super-statystykami. Brawo EA, ja bym im dał bany na konsole i tyle. A co do bugów to pewnie w najbliższej przyszłości poprawią, to solidna firma więc gracze nie mają co się burzyć.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To że banują to bardzo dobrze. Nie trzeba nam na serwerach frajerów. Z drugiej strony nie płaczcie że to wina twórców, bo "boostowania" nie nazwałbym bugiem, tylko lamerstwem. Skąd gra może wiedzieć kiedy reanimujemy kogoś w celu boostowania a kiedy podczas normalnej gry??
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Jak widac boosterzy OMG zlote orly. nabijanie level.
Rank-up quickly. NO Hacking, NO Modding, No Glitching


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
To że banują to bardzo dobrze. Nie trzeba nam na serwerach frajerów. Z drugiej strony nie płaczcie że to wina twórców, bo "boostowania" nie nazwałbym bugiem, tylko lamerstwem. Skąd gra może wiedzieć kiedy reanimujemy kogoś w celu boostowania a kiedy podczas normalnej gry??
Chyba się z choinki urwałeś... Boostowanie to lamerstwo? 50% achievements wymaga bostowania, w każdym praktycznie calaku trzeba coś boostować. Przykład pierwszy z brzegu: Seriously 2.0 w Gears of War 2 czyli 100k killi. Normalnie aby zdobyć to osiągnięcie musiałbyś przejść minimum 20x kampanię, albo grać online przez rok po 5h codziennie. Myk z bromakiem pozwala zdobyć osiągnięcie w 20h boostując. Powtarzanie określoną ilość razy jakiegoś chapteru czy ustawka ludzi, aby wbić osiągnięcie nazywasz lamerstwem? Przecież to boostowanie. Tak samo jest z glitchami, skoro są dostępne w grze świadomie lub nie to niech ludzie korzystają jak im się podoba. EA jak coś nie pasuje to powinni wydać patcha, a ludzi zostawić w spokoju. Rozumiem jakby tutaj był mowa o cheatach, gdzie ludzie modyfikowaliby profil, aby mieć god mode, wychodzili za mapę i byli nie do zabicia, albo grzebali w plikach tak jak to jest powszechne na PC, gdzie strzelając byle gdzie zawsze kula trafia w głowę. Za to niech banują, ale za bugi w grze to już paranoja. Jak EA wydało zabugowany tytuł to niech sami się martwią. A jeśli faktycznie sprawa wygląda tak, że za expienie jest ban na profil i trzeba nową grę z passem kupić, to gracze powinni podać EA do sądu, bo to nie ich wina, że gra ma błędy, a producenta.

Niektórzy z was wykazują betonowe myślenie, a rękę sobie daję uciąć, że sami nieraz korzystali z błędów w grze np. w singlu. Ponieważ tu jest mowa o online to płaczą teraz, że ktoś ma wyższy lvl niż oni. Gdyby każdy producent banował, za wykorzystywanie glitchy w grach to rynek gier upadłby szybko. Każda gra ma błędy dające lepsze/szybsze możliwości osiągnięcia czegoś.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Ale wg mnie to troche dziwne.
Ja bym im wyzerował staty i naprawił buga ale nie banował(choć jak ktoś ma haki to tak,ale boostowanie to nie az tak wnerwiajace)
Bo wina gracze,że twórcy popełnili błąd ?
 

rapidman

Użytkownik
Użytkownik
ch*j z taka gra typki po 21k na minute nadal w rankingu dziekuje za taka gre
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
@D4Ru73K Widać, że nawet nie grałeś w grę. Boosterzy posunęli się do tego, że zabijali swoich by ich podnosić i nabijać punkty, poza tym przez nich nie można zdobyć MVP itp. Glitch z PBRką w Vietnamie też był nagminnie wykorzystywany. DICE spierdzieliło sprawę z nemesisem itp, bo punkty naliczają w ogromnych ilościach i błędem jest brak ujemnych punktów za niszczenie swojego pojazdu czy team kille, co jest ogromą pomyłką lub głupotą twórców.
Co do banowania jestem na nie, ale rundy z kilkuset tysiącami expa powinni wykasować z profilów, żeby leaderboards pokazywały uczciwych graczy którzy osiągnęli coś skillem i czasem poświęconym, a nie durnym i bezsensownym nabijaniem punktów i zachowań typowo lamerskich
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
A wiecie może jak się mówi na takich co uczciwie niczego się nie dorobią? To jest totalne lamerstwo.. Powinny polecieć baniki jeden po drugim, wgl. kto to popiera? Dla mnie to żadna radość. Gdybym miał opcję wykrycia takich "bugerów" , od razu dawałbym bany na IP. Panowie z EA też zawalili.. Zamiast brać się za naprawianie , to tylko piszą , że bany , bany..
Przypominam , że to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Jechu - kilkaset tysięcy XP na mecz? Fajne to to musi być :D Jak widać w DICE pracują sam profesjonaliści... Sporo gram w GoW3 i gra też ma sporo błędów, ale onyxowych medali nie da się zdobyć bez boostowania w mniej niż 2 lata. Epic na wiele glitchy pozwala, a te które są im nie na rękę blokowane są w ciągu kilku godzin od ich wykrycia. Ja się chce, to można. Jeśli ktoś w BF3 potrafi śmignąć kilkadziesiąc lvl w górę w ciągu jednego dnia to nie wiem co robi DICE prócz ośmieszania się. Patch, a nie ban dla ludzi, ale jak widać DICE preferuje odwrotnie. Prędzej czy później im się to odbije czkawką...
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W dalszym ciągu podtrzymuję, że boostowanie w trybach multiplayer jest lamerstwem. Większość robi to po to by mieć wysokie ratio i przodować w statystykach. W BF3 jedynym osiągnięciem, w którym pomóc mogłoby boostowanie jest osiągnięcie 45 rangi ( ok 40h gry). Nie wydaje mi się by było ono jakoś szczególnie trudne do osiągnięcia, by trzeba było klepać kilkadziesiąt tysięcy punktów na rundę. Owszem twórcy nie są bez winy. Do nich należy jak najszybsze wydanie patcha i rozwiązanie problemu, ale czy to, że w danej grze występują bugi, glitche etc. zmusza nas byśmy perfidnie z tego korzystali? Uważam, że w grze przede wszystkim liczy się zabawa. Statystyki są/powinny być na drugim miejscu. Jeżeli już komuś zależy na statystykach to nie powinien ich masterować w ten sposób. Po to są rankingi by każdy mógł porównać swój skill do innych, a przez takich boostujących "graczy" cała tabela ulega zmianie.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast naprawic bug to banuja konta :D Wiadomo, jelenie kupia znowu online passa ;)
Racja. Biznes :D

W sumie
- z jednej strony dobrze
- z drugiej strony to trzeba sobie w zyciu jakos radzic :p - jak ktos znalazl bledy w grze dlaczego mialby ich nie wykorzystywac i byc karany za to ze ktos wydal produkt w takim stanie?
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym już nie kupił, ale pewnie maniacy kupią znowu, nie ma to jak dawać się bzykac korporacjom wykorzystującym ludzkie słabości. To samo jest z palaczami papierosów jeszcze kiedyś były po 3 złote ;)
 

akira12

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw powinno być ostrzeżenie a później banowanie. Przykład z MMO : zgłoszenie błędu - możliwa nagroda, wykorzystywanie błędu - banicja.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Nie zapomne jak kiedyś po meczu w MW2 zaprosił mnie do grupy burger po głosie z 10lat mówi żebym się dołączył to mowie,że wejde patrze a oni...BOOSTUJĄ W MW2 HAHA.
Nie dość,że nie ma możliwości podnoszenia w codach to jeszcze jak umiesz grać w coda to max level wpadnie w tydzien
A wracając do ogólnego boostowania to powiem tak np.w takim GoW2 jak chcesz max level musisz baaaaaardzo dużo grać więc tam boosting rozumiem ale w grach typu BF,cod to już nie.
 

damianstr

Świeżak
Świeżak
Kolega #Bazajeytee ma rację ponieważ gry powinny służyć przede wszystkim zabawie
a nie bezmyślnemu nabijaniu punktów ale zawsze będą ludzie którzy będą chcieli
górować w rankingach za wszelką cenę a pro po cheaterów to też będą ostatnio jak grałem
w battlefilda 3 to jeszcze nie zaczeliśmy grać a już ktoś miał staty 50:0
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Kolega #Bazajeytee ma rację ponieważ gry powinny służyć przede wszystkim zabawie
a nie bezmyślnemu nabijaniu punktów ale zawsze będą ludzie którzy będą chcieli
górować w rankingach za wszelką cenę a pro po cheaterów to też będą ostatnio jak grałem
w battlefilda 3 to jeszcze nie zaczeliśmy grać a już ktoś miał staty 50:0
Chciałbym dać ci ten oto szpadel za odkopanie tematu z zeszłego roku :)
 

damianstr

Świeżak
Świeżak
Jestem nowy także nie spojrzałem na datę
ale dzięki za szpadel :smile:
 

Do góry Bottom