BATTLEFIELD 3 - zabezpieczenia, problemy techniczne, pytania nt. gry - Temat Zbiorczy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czyli co, MW3 wygra bitwę niespodziewanie ;]
Chyba w długości używania jednego silnika w kolejnych częściach... BF3 nie jest grą konsolową i dopiero na PC w multi pokaże pazur... Obadaj sobie na kompie to rura pewnie Ci zmięknie :D
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
post użytkownika smoqpl8 z sky.games.pl:

Bez zainstalowanych tekstur:


Z zainstalowanymi teksturami:
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czyli co, MW3 wygra bitwę niespodziewanie ;]
A Tobie się czasem temat nie pomylił z tym http://xboxforum.pl/gry-f12/call-duty-vs-battlefield-96982.html ? Tu jest temat o Battlefieldzie.
 

Ridic_sv

Banned
post użytkownika smoqpl8 z sky.games.pl:

Bez zainstalowanych tekstur:


Z zainstalowanymi teksturami
Tekstury można tylko na oryginalny dysk MS zainstalować. lipa bo nie posiadam.
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
post użytkownika smoqpl8 z sky.games.pl:

Bez zainstalowanych tekstur:
http://img36.imageshack.us/img36/9536/vhmulticam2011102200563.png[ /IMG]

Z zainstalowanymi teksturami:
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5130/vhmulticam2011102208562.png[ /IMG][/QUOTE]

jbc konto smoqpl8 moje, ale foty nie bo do shela sie nie mogłem dopchać ;P
 

Squashik

Banned
2.0 bo 2.0.1 nie wyszło jeszcze :)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
2.0 bo 2.0.1 nie wyszło jeszcze :)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
A tu sie mylisz

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
 

wiateq

Użytkownik
Użytkownik
w bf3 niema żadnej opcji wgrania tekstur na pendrive czy dysk przenośny? Pozostaje tylko zakup oryginalnego dysku M$ ???
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
witam, mam problem, otóz przy instalacji 2 płyty wyskakuje mi błąd na 56% ze trzeba wyczyścic płytkę, niestety jest tak za każdym razem, a jak chce uruchomic płyt 2 bez instalacji to jest ciągłe wczytywanie :/

W czym leży problem??
 

wiateq

Użytkownik
Użytkownik
przez abgx360 obraz przepuszczałeś? Jeśli nie wykryło błędu to może coś źle nagrało ;D
 

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
Jak prezentują się cut-scenki też jest tak źle
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
Może to głupie pytanie, ale czy dialogi też są po polskiemu?
 

Ridic_sv

Banned
witam, mam problem, otóz przy instalacji 2 płyty wyskakuje mi błąd na 56% ze trzeba wyczyścic płytkę, niestety jest tak za każdym razem, a jak chce uruchomic płyt 2 bez instalacji to jest ciągłe wczytywanie :/

W czym leży problem??
Mam to samo na 1 dvd 33% a na 2 dvd 44% a nagrało się ok tak jak forza czy batman
 

kukiz

Użytkownik
Użytkownik
Dialogi sa PL

Niektórzy piszą że potrzeba oryginalny dysk MS. To znaczy że dysk WD przerobiony nie będzie działał?
Ja rozpakowałem pierwszy obraz i ręcznie wgrałem plik ten 1,5gb na dysk twardy. Już jak odpalam pierwszą płytę to nie pyta czy zainstalować tekstury czyli wykrywa i działa.
Z drugiej strony mam oryginalni dysk z MS 60GB ten co dostałem razem z konsolą i nie mogę zainstalować tekstur bo pisze że mam za mało wolnego miejsca a mam ponad 30GB wolnego. Nie wiem oco chodzi, dlatego wgrałem je ręcznie tak samo jak zrobiłem z forza 4.

A co do samej gry. Uważam że wygląda bardzo ładnie nawet bardzo bardzo ładnie. Pograłem chwilę i podoba mi się.
 

ewa0123

Świeżak
Świeżak
a co zrobić z katalogiem 0800 files ? Proszę o pomoc.
 

Ridic_sv

Banned
a co zrobić z katalogiem 0800 files ? Proszę o pomoc.[/QUOTE
Właśnie do czego są te katalogi? Nigdy ich nie było
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
mozna wiedziec kto podkłada głosy w battle 3:D bo niewiem na co sie przygotowac:D ci co graja dajcie :D znac :D
 

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby ktoś chciał wiedzieć to pliki HD z xbox360iso działają po wgraniu na pena i przeniesieniu na dysk
 

ewa0123

Świeżak
Świeżak
katalog 0800 files czy to potrzebne ?
 

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
Nie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom