Belzar PS3 modchip

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Żal mi tych, co są zainteresowani PS3 z powodu powstawania chipu. Oby nigdy nie złamali tej konsolki. A co do samego Belzar Chip - stary, w 90-% fake news.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiadomo dlaczego strona, tych ktorzy to robili jest teraz na sprzedaż. Albo sony dobrało się do nich, albo chcą zmyć po sobie ślady, żeby właśnie nie dotarli do nich ;) Ale jeśli już ktoś był tak blisko zrobienia tego to sądzę ze to tylko kwestia krótkiego okresu czasu zanim inni też zrobią takie coś ;) Czyli ogólnie nie jest źle ;}
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Jesli to prawda, to wyniki sprzedaży PS3 wzrosną. I to bardzo.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Jesli to prawda, to wyniki sprzedaży PS3 wzrosną. I to bardzo.
hah ;d dokladnie tak by było ;d nawet gdyby samo sony na lewo zrobiło taki chip to zarobili by więcej pieniędzy ;P Tylko gdyby to wyszło to twórcy gier zniszczyli by soniacza :p
 

gufi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli to prawda to z mety biore PS3 slim:yeye:,mam jusz 2 x-kloca i znowu cos sie zaczyna dziać z tym padłem!
 

hawkes

Banned
Użytkownik
Nowe wersja PS3, pogłoski o modchipie... Coraz więcej rzeczy przemawia za kupnem czarnuli.. Szkoda tylko że szkoła nie zostawia mi zbyt wiele czasu na granie :[
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
I tak sobie kupię PS3 i nie będę przerabiał. I tak na nią będą tylko ekskluzywne tytuły i czasem jakiś film na BD. Slimki nie przerobię.
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Żal mi tych, co są zainteresowani PS3 z powodu powstawania chipu. Oby nigdy nie złamali tej konsolki. A co do samego Belzar Chip - stary, w 90-% fake news.
Popieram Cię w stu procentach. Jak nic nie było słychać nt. przeróbki Ps3 to wszyscy na forum gadali jaki to X jest przewspaniały i że nigdy go nie zamienią na PS3, a teraz? Wszyscy kupują czarnule bo jest jakaś malutka szansa na przeróbkę. Żal mi wszystkich tych którzy robicie tak jak napisałem.
 

pawelino223

Użytkownik
Użytkownik
hmm moze kiedys piraty na gieldzie we wrocławiu
 

B14CK

Użytkownik
Użytkownik
na BD taniej będzie wypalić grę niż na DL... gdyż chyba wszystkie BD są wielokrotnego zapisu... zaś DL jeszcze taki nie powstał, a szkoda... bo nawet łatwiej gry na dysku przechowywać no i taniej :p
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Popieram Cię w stu procentach. Jak nic nie było słychać nt. przeróbki Ps3 to wszyscy na forum gadali jaki to X jest przewspaniały i że nigdy go nie zamienią na PS3, a teraz? Wszyscy kupują czarnule bo jest jakaś malutka szansa na przeróbkę. Żal mi wszystkich tych którzy robicie tak jak napisałem.
A mi jest żal tych wszystkich, którym też jest żal:)
 

x-press

Użytkownik
Użytkownik
heh, pozyjemy zobaczymy...narazie ten Chip to 1 wersja, ja wolalbym poczekac z montowaniem az wyjdzie jakis pewniak ;).
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie itak mniej oplacalne byloby kupowanie ps3 nawet jesli bedzie mozliwosc piracenia, nadal konsola jest i bedzie droga (drozsza od xa), plus musze dokupic nagrywarke (w cenie xboxa) plus kupowac drozsze plyty i do tego sciagac wieksze obrazy z neta...no i koszt samej przerobki jako ze cos trzeba wlutowac (koszt wlutowania i koszt tego co trzeba wlutowac) bedzie wiekszy...
oczywiscie to wszystko spekulacje i chlodne wyliczenia, ale jednak jak dla mnie itak przemawiaja na korzysc klocka:)
ale fakt faktem ze tylko i wylacznie wtedy moglaby wzrosnac sprzedaz playa:) tylko gdy bedzie mozliwosc jego przerobienia
 

WarreNPL

Użytkownik
Użytkownik
Niedługo wyjdzie wersja slim a ja nie wiem czy ten chip na nią wejdzie. No chyba że twórca miał do niej dostęp.
 

blk26

Użytkownik
Użytkownik
a pytanie za 100 punktow...jak wstawia tego chipa to bedzie mozna korzystac z ps network tak jak z live'a? :)
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Złamali ps3? heheh bardzo się cieszę z tego względu iż nowego xbox`a (pewnie będzie miał Bluray) też złamią... Nigdy nie kupię tego gówna od Sony...
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
Kod:
http://www.n4g.com/tech/News-389403.aspx
 

WarreNPL

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
http://www.n4g.com/tech/News-389403.aspx
Śmierdzi wirusem jak dla mnie
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
Człowieku tam jest napisane, że ten chip to fake, to jest serwis informacyjny o grach;p
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Omg bo to jest fake.... Gdybym ja założył stronę i napisał że złamałem PS3 to mi uwierzycie ? Ten cały Belzar nawet nie jest pokazany na fotkach. RTV2500, miałeś PS3 i stwierdzasz że to gówno ? Pewnie widziałeś ta konsolę tylko w MM... Możesz pisać że miałeś PS3 itd. ale tak pisze każdy zahipnotyzowany fanboy Xa.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom