Bład: zimne powietrze z wiatraków (Falcon) - naprawa

kataklysm

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gdy falcon wieje chłodnym powietrzem. Zbliża się Rood

Mizuro - nic nie objasniasz tylko wypisujesz herezje, jak lubisz miec konsole w kilku kawalkach na podlodze to gratuluje, w innym przypadku takie rozwiazanie jak proponujesz zniszczyloby konsole
Pozdrawiam
 

Razor3100

Użytkownik
Użytkownik
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik

djuq

Użytkownik
Użytkownik
A mógł by ktos wyjasnic i przedstawic w ktorych miejscach i ile pasty nal;ezy nałozyc ,zeby nie było ani za mało ani za dużo . Przydało by się też jakies zdjecie pokazujace gdzie należy smarowac
 

Fertille

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie. Zakupiłem Xbox 360 Premium 60 GB i ma on dojść dopiero po świętach. I tak czytam o tym przegrzewaniu i ciekawi mnie czy takie wiatraczki cokolwiek dadzą.?
http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/34_32/products_id/6612/nh/Intercooler_Nyko_X360_Sprzet.html
:rolleyes:

Pozdrawiam.:DD
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tego co czytałem to dużo nie dadzą, a czasem pogarszają :confused:
 

sawyer-pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Te intercoolery to wydaje mi sie ze bardziej blokuja, niz pomagaja cos. Bo przeciez skoro i tak powietrze w tym miejscu jest wyciagane przez oryginalny wiatrak, to taki dolozy to wyciagnie tylko to co wypchnie ten ze srodka, a jeszcze przyblokuje swoja obudowa :)

A co myslicie o uszczelnieniu tunelu powietrznego i dolozeniu wiatraczka w srodku? Sa takie XCM na takich 4 nozkach, pisza ze pasuja do kazdego modelu, ale co zdjecie to widac ze sa w najstrszych klockach. Montowal ktos to w falconie ?
 

kataklysm

Użytkownik
Użytkownik
sawyer-pl ma rację, nie wiem czy pisałem gdzieś na forum ale po naprawie jednej konsoli klient założył na nią "intercooler" efekt był taki ze 3 dni óźniej konsola wróciła i tak wracała kilka razy aż okazało się ze facet zakłada ten badziew, po zdjęciu tych wiatraków wszystko było w porządku, morał jest taki że nie warto tego używać
 

siwy1400

Użytkownik
Użytkownik

..:.::A::R::N::I::.:..

Użytkownik
Użytkownik
Ja na allegro znalazłem konsole, które maja zmodyfikowane chłodzenie http://www.360test.pl/ czy przy tym chłodzeniu wymiana pasty również jest konieczna? a co wy sądzicie o tym modzie chłodzenia? da to coś, czy to jakiś pic na wodę:)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Test nie pokazuje rzeczywistości bo konsola musi być zamknięta żeby był proaidłowy przepływ powietrze, a gdy uszczelnił tunele to wtedy wymusił przepływ i temp. spadła :)
Ale to ponoć dobra modyfikacja i faktycznie Xbox jest chlodniejszy
 

viru

Użytkownik
Użytkownik
widze że niektórzy zadaja pytania na temat pasty termoprzewodzącej i jeszcze ani razu nikt nie polecił pasty zalmana a przeczytałem że najlepsza jest AS5, wszystkim którzy pytali i piszą że AS5 jest najlepsza polecam ten test http://pclab.pl/art24195.html
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
No i lipa ;/ Jak ja mam sobie kupic Xboxa i grac w przerazeniu ze za chwile cos mi sie spali to wole sobie kupic karte graficzną do kompa 1GB i 3GB ramu.
Sam już niewiem...
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
W komputerze też może Ci się przegrzać i spalić karta grafiki ;)
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
Ojj napewno nie tak szybko jak przy Xboxsie ;]
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Skąd wiesz? może trafisz na zwaloną kartę? :D
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
Jak gra sie z płytek to wtedy mozna dostac RODa? a jak bym sobie kupil z dyskiem. to wtedy by byly mniejsze szanse?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
ooo stary! pytanie do Galerii gwiazd! RoD cie czeka czy tak czy tak prędzej czy później to jest jak koniec świata kiedyś nadejdzie a ty nie mrugniesz nawet okiem
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy mam pytanie. Czy radiator na procesorze Falcona jest miedziany czy aluminiowy. Pytam bo zastanawiam się nad tymi dwoma pastami:
ZALMAN ZM-STG1 GENIALNA PASTA TERMOPRZEWODZĄCA (526337590) - Aukcje internetowe Allegro
oraz
COOLLABORATORY Liquid Pro -PASTA nr 1 na świecie! (531266144) - Aukcje internetowe Allegro

Ta druga wygrywa wszystkie testy ale nie lubi aluminium - po prostu je wyżera :)
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Nie potrafie odpowiedziec na twoje pytanie ale poleciłbym Ci Arctic Silver 5. Mam ją na CPU w PC i dobrze spełnia swoją funkcję a czytałem ze do boxa tez bedzie dobra:)

Edit
poczytaj:
http://pclab.pl/art24195.html

 

Do góry Bottom