ciekawe urządzenie do przeróbki

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Jak to? Czytałem wyraźnie na zagranicznych serwisach, że najnowsza wersja The Blaster 360 umożliwia wgrywanie automatyczne jeżeli mamy dwa softy w jego pamięci (ory, i iXtreme).

Tak,wgrywa automatycznie,ale nie do liteona-do niego nie da sie wgrac oryginalnego FW-wiec czy manual czy automat nic nie da


Pomysl z 2 napedami tez do pupy,bo to w pamieci zostaje itak
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak,wgrywa automatycznie,ale nie do liteona-do niego nie da sie wgrac oryginalnego FW-wiec czy manual czy automat nic nie da


Pomysl z 2 napedami tez do pupy,bo to w pamieci zostaje itak
Da się wgrać oryginalny FW do litka, pomysł z dwoma napędami według mnie bardzo dobry nikt nigdy nie udowodnił że zgrywa się do nand raczej wątpliwe
 

arsfan90

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie... Czy podłączenie dysku ze zbanowanej konsoli do nowej nie zbanowanej ani nie przerobionej konsoli grozi banem?
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Tak,wgrywa automatycznie,ale nie do liteona-do niego nie da sie wgrac oryginalnego FW-wiec czy manual czy automat nic nie da


Pomysl z 2 napedami tez do pupy,bo to w pamieci zostaje itak
Jest soft co podobno emuluje oryginała. Sam go wgrywałem kilka razy do mojego litka V1, by podłączyć się do Live. Podłączanie kilka dni i zero bana. Wiec bezpieczne. Za każdym razem gdy chce ściągnąc demo to wgrywam tego oryginała... Nic nie oflagowana, żadnego bana.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
daj więcej szczegółów ;P
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Jest soft co podobno emuluje oryginała. Sam go wgrywałem kilka razy do mojego litka V1, by podłączyć się do Live. Podłączanie kilka dni i zero bana. Wiec bezpieczne. Za każdym razem gdy chce ściągnąc demo to wgrywam tego oryginała... Nic nie oflagowana, żadnego bana.

A skad wiesz ze nie oflagowana?pytales m$?To ze nie masz bana nie znaczy ze w rpzyszlosci nei zarwiesz przez to...Niektorzy ostatni raz rok temu sie podlaczyli do live,potem ciagle offline a teraz ban...

Jak emuluje to tym bardziej moga wykryc-.-


Zamykam temat
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom