FIFA 10 "Wirtualna Gwiazda" sekretne wyzwania

Typu921

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrobiłem wyzwania z wybiciem piłki z linii bramkowej :D
Robisz formacje 1-4-5 czyli z jednym obrońcą(libero czyli tobą)
Reszcie zawodników ustawiasz wysokie zaangażowanie do ataku niskie w obronie sobie na odwrót.
Potem, grasz mecza dajesz sobie zabrać piłkę, lecisz swoim zawodnikiem do bramki jednoczesnie wybiegając bramkarzem, ustawiasz się na linii i jeśli on strzela wywalasz gałę ;D
A tak btw, jak odblokowałem akrobatyczne wybicie to jak się go używa żeby wybić tak piłkę z autu??
Wie ktoś??
a poziom trudności jaki? początkujący czy klasa światowa?
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
początkujący ;DD po co sobie życie utrudniać?? Ja mam już 92% wyzwań zrobionych
To jak wie ktoś jak wybić piłkę z auto w sposób akrobatyczny? ***
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
początkujący ;DD po co sobie życie utrudniać?? Ja mam już 92% wyzwań zrobionych
To jak wie ktoś jak wybić piłkę z auto w sposób akrobatyczny? ***
to ja nie weim mam 80% porobionych na leggendzie co ty mecze po 40:0 sadzisz czy co? na zawodowcu z palcem w tylku mozna arką gdynia barce pokonac a ty na poczatkujacym grasz?
gz stary.
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
ja mam pytanie co do tego jak jest z wywalczaniem fauli dla swojej druzyny, faulowali mnie juz duzo razy a mam dalej 0/10 :/

i czy odblokowanie korków dotyczy tylko wyzwań przez internet ? czy sa tez offline do wykonania?
ponawiam pytanie ;]
 

ToMaSz90

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrobiłem wyzwania z wybiciem piłki z linii bramkowej :D
Robisz formacje 1-4-5 czyli z jednym obrońcą(libero czyli tobą)
Reszcie zawodników ustawiasz wysokie zaangażowanie do ataku niskie w obronie sobie na odwrót.
Potem, grasz mecza dajesz sobie zabrać piłkę, lecisz swoim zawodnikiem do bramki jednoczesnie wybiegając bramkarzem, ustawiasz się na linii i jeśli on strzela wywalasz gałę ;D
A tak btw, jak odblokowałem akrobatyczne wybicie to jak się go używa żeby wybić tak piłkę z autu??
Wie ktoś??

ja trochę inny sposób miałem:
przy rzucie wolnym ustawiłem się na linii bramkowej i gdy strzał poleciał nad murem mój zawodnik wybił piłkę
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
to ja nie weim mam 80% porobionych na leggendzie co ty mecze po 40:0 sadzisz czy co? na zawodowcu z palcem w tylku mozna arką gdynia barce pokonac a ty na poczatkujacym grasz?
gz stary.
To choć mykniemy na live... to ja ciebie pocisnę z 4-0 :DD
Z komputerem to nie problem grać... ja legią z realem na legendzie na czasie 5 minut 8-1 wygrałem bez problemów...
ZAPRASZAM GO GRY NA LIVE :D
JUTRO OKOŁO 16 bądź po 18... I zobaczymy jak ciśniesz ;)
Ale i tak wole grać w piłkę w realu a nie na xboxie tam to dzieci z do.. mogą grać dobrze.

Kolego jedne korki można odblokować awansując z niższej do wyższej ligi.
A może nie grasz na początkującym??
Żeby ci zaliczyło coś musisz grać na początkującym minimum.
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
gram na zawodowcu sobie w zostan gwiazda, co do tego odblokowania o ktorym ty mowisz to to w trybie zostan gwiazda sezony czy w menadzerskim jest to to odblokowania ?
 

^Firen^

Świeżak
Świeżak
Jedno z wyzwan to strzelnie karnego na arenie. Ja strzelam i mi się nie zalicza wie ktoś dlaczego??
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
jedno wyzwanie jest zeby zdobyc gola na arenie z karnego 'podcinka' moze ty strzelasz normalnie a nie podcinasz :p
 

press

Świeżak
Świeżak
Chętnych do sprawdzenia się w ligach i pucharach poświęconym grze FIFA10 na xbox360 zapraszam TUTAJ. Szczegółowe informacje pod nrem gg://13687737 . Serdecznie zapraszam :yeye:
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
To choć mykniemy na live... to ja ciebie pocisnę z 4-0 :DD
Z komputerem to nie problem grać... ja legią z realem na legendzie na czasie 5 minut 8-1 wygrałem bez problemów...
ZAPRASZAM GO GRY NA LIVE :D
JUTRO OKOŁO 16 bądź po 18... I zobaczymy jak ciśniesz ;)
Ale i tak wole grać w piłkę w realu a nie na xboxie tam to dzieci z do.. mogą grać dobrze.

Kolego jedne korki można odblokować awansując z niższej do wyższej ligi.
A może nie grasz na początkującym??
Żeby ci zaliczyło coś musisz grać na początkującym minimum.
stary skoro chcesz to spoko daj mi swój GT i nr gg na prv to sie ugadamy jakoś.
uno granda no problema. tylko co to za lans wygrać 2,5 gwiazdkową drużyną z drużyną 5 gwiazdkową :)

wygraj drużyną z Irlandzkiej ligi z Realem to wtedy możesz się wozić. I powiem Ci ,że twoja pewność może cię zgubić. Jak chcesz zagrać to proszę bardzo. HEHE.
 

^Firen^

Świeżak
Świeżak
Strzelanie wyzwanie nr6 strzel gola z karnego na arenie. Strzelam i mi sie nie zalicza wie ktoś co zrobic aby sie zaliczyło??
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
moj gt na xbox live to krzesny
napisz do mnie na pw na xboxa to się zgadamy;P


BTW, macie zrobione wyzwanie w umysłowych 22?? tam trzeba wybić 2x piłkę z linii w karierze. dając tam x zeby podejrzeć ile mam już zrobionych mam 2/2 a nadal nie jest zaliczone... Wie ktoś o co chodzi?? Albo jak np gram mecz real vs barca gdy dokonuje zmiany albo tamten zespół to mi się konsola zawiesza...
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
moj gt na xbox live to krzesny
napisz do mnie na pw na xboxa to się zgadamy;P


BTW, macie zrobione wyzwanie w umysłowych 22?? tam trzeba wybić 2x piłkę z linii w karierze. dając tam x zeby podejrzeć ile mam już zrobionych mam 2/2 a nadal nie jest zaliczone... Wie ktoś o co chodzi?? Albo jak np gram mecz real vs barca gdy dokonuje zmiany albo tamten zespół to mi się konsola zawiesza...
mistrzu z tym zawieszaniem to jest tak, że fifa 10 ma mnóstwo niezliczonych błędów. moja np zawiesza się jak z menadżerze dostanę czerwoną kartkę w meczu. tych błędów jest aż tyle , że EA nie wyda żadnego patcha póki wszystkich nie skompletują. a z tym umysłowym to być może zaliczą ci to wyzwanie dopiero jak sezon skończysz czy coś w tym rodzaju.
 

Maniek123

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam je zaliczone.
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
od razu ci to zaliczyło??? Ja wyzwania to robię grając normalnie "szybki mecz"
więc nie wiem o co biega... ma ktoś jakieś pomysły??
a kto wie jak wybić piłkę z autu w sposób akrobatyczny?? czy jakoś tak
 

esiak09

Świeżak
Świeżak
Fifa 10 jak zaczac

Witam mam pare pytan od nosnie virtual pro na fifie 10
chcialbym zaczac grac ale za baedzo nie wiem jak zaczac , czy stworzenia game face jest trudne? jak to zrobic? w jaki sposob ja zgrac na konsole? jaki poczatkowy overall powinnien miec moj stworzony zawodniek (mniej wiecej w jakich granicach) prosilbym o jakie kolwiek informacje
Dzieki z gory:)
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Stworzenie Game Face nie jest trudne, trudniejsze (a raczej niemożliwe) jest zuploadowanie na serwer EA Sports zdjęcia własnej twarzy. Dlatego Game Face przydaje się tylko do odblokowania achievementa. Wchodzisz na EA SPORTS Football World | The latest in Football Video Games , robisz konto, logujesz się, tworzysz twarz i wysyłasz ją na serwer, potem w grze ściągasz i jest.
Odpisałem Ci już w innym temacie, z tego co pamiętam to 60 ale mogę się mylić.
 

WroB3L

Świeżak
Świeżak
a mi na XBOX'ie 360 nie działają wyzwania... tzn , pare takich podstawowych zalicza, a np "wykonaj wszystkie cieszynki w biegu" nie dziala, albo "strzel pod rzad 5(czy tam 6) karnych)" - strzelilem 10 pod rzad (trafione - gol) i nie zaliczylo, albo wgle nie zalicza mi do statystyk meczy ktore rozegralem itp. takjabym mial jakas wersje demo albo cos. (btw, nie mam podlaczonego xboxa do neta)

Prosze o odpowiedz tu, lub na gg: 3335626 :mad:
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
na jakim poziomie grasz? wymagany jest minimum poczatkujacy
 

Do góry Bottom