Flash Samsung/Benq - Jungleflasher

felekaaa5

Świeżak
Świeżak
Potrzebuje pomocy :)
Chciałem wrzucić 1.91 na benq (dosflash).
Mam LT-PLUS 1.1.
dasha:
D:2.0.13599.0
K:2.0.13599.0
BK:2.0.1888.0


Po wgraniu w JF starego .BINA (Source firmware) i LTPlus-benq-v1.91.bin (target firmware). Zauważyłem:
LT-Plus 1.1 ma Rev:64930C E040
a
LT-Plus 1.91 ma Rev:04421C A20


Czy mimo tej różnicy mogę spokojnie flashować?

W pdf z instrukcja jest napisane, że firmware powinien mi automatycznie wybrać (ale wtedy wybiera mi 1.1).
 

mb85

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chcesz aby JF sam ci wczytał najnowszy LT automatycznie musisz wgrać najnowszą paczke z LT do JF w folder firmware, lub możesz flashowac to które wybrałeś jest to najnowsze do twojego napedu, to że zmienia sie rev jest to normalne przy zmianie oprogramowania na nowsze.
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
Wiitam! Problem ma taki ze moj sammy ms28 nie chce przejsc w vendor mode. Probowalem juz wszystkiego chyba ( siedze juz od 2 dni na tym) wysunietej tacki, sammy unlock w jungleflasher, jedyne co zostaje to jakis 0800DVD co sie wyswietla aby sprobowac jak ma sie stara werje iextreme. A jaka ja mam wersje to nie wiem bo kupilem Xpudlo przez neta jakies 6 lat temu i do tej pory nic nie musialem z nim robic smigal jak sie patrzy. Teraz nie moge zaktualizowac do nowego dasha 13599 i nowe kopie mi nie chodza. Prosze o jakies wskazowki bo nie juz krew zalewa aha moj status podczas podlaczenia to 0xD1 no i nie wiem co to jest te 0800DVD czytalem ze to jakies iso do wypalenia ale nie wie jak sie do tego zabrac. Dzieki za wyrozumiałość w pisowni i za odpowiedzi :)
 

mb85

Użytkownik
Użytkownik
Dokładny opis jak to zrobić strona 22 tutorial JungleFlasher Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: jftut1.4.4.rar
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
@mb85 dzięki za odpowiedz spróbuje jeszcze tego iso
Teraz zlozylem juz kolcka bo szczerze mówiąc zrezygnowałem juz... :( podłączyłem go do TV i pojawia sie wszystko jednak nie da sie grac w żadną grę nawet tych orginalnych mi nie czyta.
Jakies sugestie?
A co do vendor mode ciągle nic....
Napiszę jeszcze jak wypale te iso.
Tymczasem pozdrawiam ;)
 

33-300

Banned
Użytkownik
allegro
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie!
Udalo mi sie wprowadzic sammiego w vendor mode i zaczalem flashowac jednak w polowie zasilanie mi sie wylaczylo w konsoli i nie dokonczylo flashowac. Jednak wykasowalo dane przed flashem i boje sie ze nie bede mogl powtorzyc zabiegu. Zapisywalem moj firmware tylko nie jestem pwewien ktorego uzyc. Moze mi ktos to wyjasnic jak 5 latkowi... co oznaczaja poszczegolne pliki... Z gory dziekuje.
 

Grzesiek87

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy jaka jest najnowsza wersja dasha? Bo przed wgraniem LT 2.0 chciałbym wgrać najnowszego dasha.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
1399 last version :)
 

Grzesiek87

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki wielkie :)
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem wgralem soft do benq ale chyba zly i teraz nie moge przejsc w wendor w napedzie czy ma ktos na to sposob,acha klucz nam na szczecie .Robie to wszystko lizardem jest jais sposob na wgranie softu.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Na tym samym porcie wprowadzaj w ciemno w vendor.
Jeśli nie idzie to próbuj w dosflash
 

shark1981

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Samsunga ms28 ixtreme 1.61

Czy mam flashować tak jak w tutorialu do lt1.9 czy będa mi działały starsze tytuły ? Czy do wgrania nowego fimweru bedzie potrzebny oryginalny klucz ktorego niestety nie mam nigdzie zapisanego czy wystarczy ten który jest obecnie w napędzie? Naped nie był spoof-owany.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
a przy flashu samsunga ta tacka musi byc wysunięta do połowy??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Krystian69

Użytkownik
Użytkownik
moze mi ktos powiedziec dlaczego win 7 zawiesza mi sie jak podpinam naped xboxa pod sate ?
 

devilander

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Wcześniej miałem Liteona, teraz mam Samsunga. Kluczy oryginalnych niestety nie posiadam . Czy jak kupię ten napęd Napęd DVD XBOX 360 LiteOn NOWY LASER Xbox360 Tanio (1853499847) - Aukcje internetowe Allegro to będę mógł zrobić update dasha ?? Oczywiście konsola w wersji fat . Konsola jest chyba z 2008 .
Pozdrawiam
 

agresorius

Świeżak
Świeżak
Lt+ 2.0

Witam,
Posiadam konsole z softem Lt+ 1.9, chce ją zaktualizować do najnowszego dasha żeby mieć kodeki.
Stąd moje pytanie czy po aktualizacji softu będę mógł przerobić konsole na Lt+ 2.0 sposobem opisanym w artykule?
Z góry dziękuje za info.
 

kamil113

Użytkownik
Użytkownik
czy przerbie swoją konsolę tym sposobem Jak wykonać flashowanie napędu Benq w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl jezeli mam windows xp 32bity???
??????
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Wcześniej miałem Liteona, teraz mam Samsunga. Kluczy oryginalnych niestety nie posiadam . Czy jak kupię ten napęd Napęd DVD XBOX 360 LiteOn NOWY LASER Xbox360 Tanio (1853499847) - Aukcje internetowe Allegro to będę mógł zrobić update dasha ?? Oczywiście konsola w wersji fat . Konsola jest chyba z 2008 .
Pozdrawiam
Bez oryginalnego klucza hm... Nie nie zrobisz. Ale niech to jeszcze ktoś potwierdzi. Masz spoffowany napęd więc lipa panie.

czy przerbie swoją konsolę tym sposobem Jak wykonać flashowanie napędu Benq w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl jezeli mam windows xp 32bity???
??????
A czemu miałbyś nie móc?
 

Do góry Bottom