Flashowanie / wyciąganie klucza z wszystkich napędów Hitachi (FAT) / JungleFlasher

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Ja znalazłem gdzieś info na stronie c4eva że gry chodzą ale wypalane tylko ixtreme burner max. Wypalane płytki w 97% nie działają niech to ktoś potwierdzi.
 

wonsak

Świeżak
Świeżak
podobnie jak na innych forach u mnie nie działa (hitachi 79), przed flashem nic się nie działo teraz po flashu wyskakuje błąd o brudnej płycie, podobno wymiana lasera lub wypalanie tymi specjalnymi nagrywarkami pomaga, ale dla mnie to porażka na całej linii
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na liteonie po wgraniu także okazało się że laser jest już na wykończeniu i kalibracja pomogła. Porażka nie porażka on to robi dla nas jeżeli macie problem to kupić napęd liteona za 120zł i już po problemie :) Pewne jest jedno że do hitachi lt 3.0 też pewnie wyjdzie dużo później niż na lietona.
 

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
mam gry wypalane ihas 124 z 100% weryfikacja i gry nie dzialaja
 

wonsak

Świeżak
Świeżak
tak, ale wszystkie gry xgd2 chodzą bez problemu, więc to nie wina lasera, podobno flashowanie lizardem pomaga, wszystko fajnie - tyle że gdybym wiedział że nie ma po co czekać wymieniłbym napęd już dawno, a tak - ogromna strata czasu
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
To jednak fake czyli coś jest nie tak czekamy na rozwój sytuacji. Szkoda że nie mam konsoli z hitachi kumpel mi przyniósł ostatnio ale mówiłem że na razie nie ma 2.0 i zabrał.
Tak to sam bym potestował.
U mnie na liteonie też xgd2 chodziły a xgd3 potrzebowały już kalibracji żeby ruszyły i te nagrane 100% oraz metodą truncate.
 

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
[2011-11-28 08:18AM UTC] #c4e <c4eva> hitachi 79 fix incoming!
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
ja stawiam na fixa lt+2.0> pod napędy hitachi, sam mam 2 takie same modele 46DH i ten sam przypadek xgd2(no ap 25) śmigają aż miło a te z xgd3 i xdg2 (ap25) już nie chcą działać, nawet nie wykrywa co to za gra jedynie xgd2 (ap25) pokazuje w konsoli tytuł gry i można je zgrać na hdd ,orginały wszystkie chodzą,kalibracja laserka tez nic nie zmieniła,gry palone na zwykłym smażalniku w imgburn metodą truncate które na tej samej konsoli z innymi napędami(benq,liteon) z lt+2.0 działają ok , może ktoś ma inny przypadek, a dodam że napędy hitachi są jako zastępowane w konsoli gdzie był pierwotnie liteon v1 ze spoofem i bez spoofa i to samo unrecognized disc albo unreadable disc itp, dash=v2.0.14686 nie aktualizowany przez neta DAE.bin,ktoś to rozwiązał jakoś??? laser..mało możliwe bo jeśli byłby słaby to nawet orginały(xgd3 i xgd2 z ap25) by nie ruszyły jak to bywa w napędach liteon np ,c4Eva skoro dali fixa do 79 to do innych wersji także dadzą
 

cr4ven

Świeżak
Świeżak
Ja natomiast mam inny problem - mam Windowsa 7 32Bit, płyta na nForcie, zainstalowałem PortIO 32, JF 1,9 - i nie wykrywa mi napędy w Xboxie, Bios pokazuje że napęd jest, natomiast system Windows już nie, wiecie może co to za problem ?

Ps. czy LT 2.0 na chwilę obecną na Hitachi nie działa ?

ps2. czy jest możliwość kupienia zwykłego napedu LiteOn'a (w sklepie) i wrzucenie go do xboxa ?
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
@jaszczurka23 przecież wiadomo że nowy dash 2.0.14686 posiada w sobie aktualizację tablic więc masz odpowiedź na pytanie czemu nie chodzą gry z AP (nawet na stronie C4eva jest napisane żeby nie aktualizować dasha do momentu uwolnienia LT+3.0)
poszukaj tematu "odpalenie gier po cichej aktualizacji" podejrzewam że wszystko będzie śmigać
PS
I ludzie nauczcie się że jak macie przerobionego Xbox'a i wyjdzie jakaś nowa aktualizacja to na 90% po wgraniu tego coś nie będzie działać, więc pierw czytamy co się dzieje a później aktualizujemy
 
Ja natomiast mam inny problem - mam Windowsa 7 32Bit, płyta na nForcie, zainstalowałem PortIO 32, JF 1,9 - i nie wykrywa mi napędy w Xboxie, Bios pokazuje że napęd jest, natomiast system Windows już nie, wiecie może co to za problem ?

Ps. czy LT 2.0 na chwilę obecną na Hitachi nie działa ?

ps2. czy jest możliwość kupienia zwykłego napedu LiteOn'a (w sklepie) i wrzucenie go do xboxa ?
Pewnie nforce 630a? Też tak miałem, po zainstalowaniu XP wykrywa normalnie. Poza tym jest napisane, że zalecany jest windows xp.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
mario1500, najpierw był skok na dash 2.0.14686 i STOCK napędu i potem wgrany LT + 2.0,jeśli przyjąć by że ta aktualizacja ma w sobie już zmienioną tablicę dae.bin (offline) to owszem może to jest przyczyna wszystkiego w tym napędzie, jednak zaznaczyłem że ta sama konsola z innymi napędami (liteon/benq ten sam dash z lt 2.0 i gry xgd3,xgd2(z ap25),xgd2 i orginały chulają więc .nie sprawdziło się by to w tym przypadku bo żadna nie powinna się uruchomić z gier xgd3 i xgd2(ap25) ? dawniej jak nie było jeszcze lt 2.0 na tych samych napędach hitachi 46D testowałem maxymalnie dostępny lt 1.1 i podobnie xgd2(bez ap25) ok a inne już niewidoczne były dla konsoli i błąd brudnej płyty , sposób sprawdzę na cichą aktualizacje czy działa mniemam ze nic z tego, inaczej zapytam tu czy ktoś na chwilę obecną uruchomił na napędach hitachi modelu 46 D z wgranym LT+2.0 kopię gry xgd3 ? lub na innych modelach hitachi(...47d,78,79..) i na jakim dashu ?
 

Zbigniew Debski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz to już mam totalny galimatias. Miałem wgrać lt 2.0 ale jak mam na tym nie pograć w nowości to po co taka zabawa. Mam 1.9 więc wszystko co wyszło do maja śmiga aż miło, chyba poczekam na nowego dascha i lt 3.0
 
hitachi 79 LT+ v2.01 in testing.
 

odblast

Użytkownik
Użytkownik
ma hitachi 78 i nie działają mnie giersy3, gierką na benq moim chodzi super, czy czekać na lt 2.01 ? bo na stronie jest napisane, że (for 79 only)
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie natury technicznej... Robię tak jak w poradniku.w jungleflasher wykrywa mi napęd. Po naciśnięciu mode b w jungleflasher napisało że done, ale nie wykrywa napędu hitachi. Więc nie dam radę włączyć unlock cd bo pisze że failed.. Wina chipsetu??? to samo w win 7 jak i xp.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
wszystko jasne w sprawie napędów HITACHI PHAT i LT+2.0> oraz gier XGD3

"Please note that all the Hitachi LT2.0 CFW’s do not support Truncated XGD3 backups and do not support Xbox 1 backups. Xbox 1 originals are fine."

Kod:
C4E's iXtreme LTplus v2.0b for FAT Hitachi v79 - Scenyx Entertainment Community

czyli nagrywarki liteon ihas bo tylko tak nagrywane gry działają a nie metodą Truncated XGD3
 

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
mlodybalon-> wez po prawej stronie na scan i wtedy powinno wykryc naped i bedziesz mogl go odblokowac
 

RBoss28

Świeżak
Świeżak
Mam nastepujacy problem.
Podłączam napęd (Hitachi ver. 0059) i JF go widzi, ale po wciśnięciu 'scan" nie wykrywa napędu w polu "drive".
Liczę na szybką odpowiedź.
z góry dziękuje!
 

ltplus

Banned
Mam nastepujacy problem.
Podłączam napęd (Hitachi ver. 0059) i JF go widzi, ale po wciśnięciu 'scan" nie wykrywa napędu w polu "drive".
Liczę na szybką odpowiedź.
z góry dziękuje!
Kliknąłeś Send mode-b?
 

Do góry Bottom