Forumowy Klub Forza Horizon [XbF]

b00ja

Świeżak
Świeżak
Ale wstyd, zawsze na szarym końcu ;)
 

ShItTeR92

Użytkownik
Użytkownik
Booja zobacz na mnie :p beq92PL też na końcu prawie cały czas, ograna ekipa to i szans nie było :D
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Oo i nawet M3 się pojawił :D kurde chłopaki , jak ja dawno z Wami nie grałem...
 

b00ja

Świeżak
Świeżak
Mimo tego że nie najlepiej mi szło, chętnie zagrał bym jakiś turniej tym razem. :)
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
b00ja - mi jeszcze gorzej :D , ale ogólnie zostawaliśmy w tyle .
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ale wstyd, zawsze na szarym końcu ;)
Spokojnie początki zawsze są trudne. Jak to się powiada Trening czyni mistrza. Jeździj dzięki temu poznasz trasy, zakręty gdzie przyhamować a gdzie dać czadu w gaz :) i dobrze przyszykowane auto = lepsza pozycja w wyścigu.

Booja zobacz na mnie :p beq92PL też na końcu prawie cały czas, ograna ekipa to i szans nie było :D
Jeśli chodzi o naszą starą ekipę Klubową, to już przeszło rok razem gramy w FH :) więc trasy są obeznane.

Oo i nawet M3 się pojawił :D kurde chłopaki , jak ja dawno z Wami nie grałem...
RevoCent masz minusa :) Tobie również wysłałem info o Forza Night. Kiedy powracasz do gry w FH? Na FH Night właśnie o Tobie też wspominaliśmy...
 

b00ja

Świeżak
Świeżak
Tiger, kiedyś znałem trasy i grałem w Forze dzień w dzień. Ostatnie osiągnięcia wbite w 2012r więc właściwie od tamtego czasu płyta stała na półce. Do zagrania po ponad roku przerwy zmotywowała mnie właśnie forumowa Forza Night :) Ale nie ukrywam że i tak jesteście dużo lepsi.
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Ja byłem ledwo po skończeniu gry , ale nie powiem na duchach było mi trudno (przyzwyczaiłem się że jeśli nie wyrobię w zakręcie to walne w samochód rywala i to mnie "zamortyzuję")
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Witam, tak ustalilismy z Hubim zeby dzis posmigac. Po 18 bede zapraszac do lobby klubowiczow.
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Ja jednak dzisiaj odpadam, chyba że po 21 wpadne.

Wysłane z mojego GT-I8160
 

zawiejos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

miller11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przyszła mi Forza, niestety w zwiazku ze sam uleglem wypadkowi samochodowemu mam lekki niedowlad lewej dłoni i ciezko mi jest wciskac hamulec ale jak pogralem troche mysle ze dam rade, jezeli nie szukacie pro graczy to bym dolaczył :)
GT:Wiizzaarrd
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
To szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Jak będzie chwila to ktoś wyśle Ci zapro do klubu.

Najdziwniejsze jest jednak to, że jak już zdecydujemy się odpalić FH i wysyłamy zaproszenie do gry dla wszystkich członków klubu (jest taka opcja i nie trzeba mieć wszystkich w znajomych) to lobby i tak zostaje puste. Mało tego - od ponad roku czasu coraz więcej ludzi chce do nas dołączyć twierdząc, że chce z nami grać, a zaproszeń do gry od gracza z klubu (przez ten ponad rok) nie widać. Wy też możecie przecież wysłać takie zaproszenie. Pytałem się o to już kilka razy i zapytam jeszcze raz: dlaczego wam aż tak zależy żeby być w naszym klubie? Odpowiedź przeważnie była ta sama: "...bo chcę grać większą ekipą..." itp, a nic w tym kierunku nie robicie.
Wybierajcie tą opcję w lobby. Może akurat zbierze się ekipa i będzie sympatycznie.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I8160
 

miller11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zmieniłem ustawienia na A-gaz i X-hamulec i odrazu lepiej ! Takie pytanie: da sie grac we 2 na 1 konsoli? Split-screena?
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Split-screen'a niestety nie ma :(

Wysłane z mojego GT-I8160
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Siema ludziska, mam problem przenosząc dane pomiędzy dyskami uszkodziłem save od horizon. Obecnie nie mam nic w garażu a kiedyś bym chętnie pośmigał. Rzucajcie mi auta prezentami dowolne w sumie im więcej warte tym lepiej. Duble posprzedaje muszę sobie zorganizować po kilka fur z każdej klasy bez męczenia się w single player. Dzięki za podarunki ;)
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Gdybyś dał znać parę dni wcześniej, to nie było by problemu... Właśnie pożyczyłem FH kuzynowi...

Wysłane z mojego GT-I8160
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie stary, co chcesz ciekawego?
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Siema ludziska, mam problem przenosząc dane pomiędzy dyskami uszkodziłem save od horizon. Obecnie nie mam nic w garażu a kiedyś bym chętnie pośmigał. Rzucajcie mi auta prezentami dowolne w sumie im więcej warte tym lepiej. Duble posprzedaje muszę sobie zorganizować po kilka fur z każdej klasy bez męczenia się w single player. Dzięki za podarunki ;)
Z chęcią prześle Tobie. Powysyłam Tobie coś z Lambo i Ferrari :)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Kuba to czym się ścigamy najczęściej, jakąś zondę czy lp700 było by miło, dzięki za odzew :)
 

Do góry Bottom