Forumowy Klub Forza Horizon [XbF]

icekman

Świeżak
Świeżak
OK rano wyślę jakieś samochody :)

pozdrooo
 

Piwko89

Użytkownik
Użytkownik
witam czy jest szansa dolaczenia do jakiegos klubu?
moj gt;Piwko89
Headset :tak
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
witam czy jest szansa dolaczenia do jakiegos klubu?
moj gt;Piwko89
Headset :tak
Jesteś już przyjęty, do Klubu. Zapoznaj się z trasami, a w jakiś wieczór pojeździmy wspólnie z ekipą.

Siema ludziska, mam problem przenosząc dane pomiędzy dyskami uszkodziłem save od horizon. Obecnie nie mam nic w garażu a kiedyś bym chętnie pośmigał. Rzucajcie mi auta prezentami dowolne w sumie im więcej warte tym lepiej. Duble posprzedaje muszę sobie zorganizować po kilka fur z każdej klasy bez męczenia się w single player. Dzięki za podarunki ;)
Lista prezentów od Ti9er'a :)
Pagani Zonda R
Pagani Huayra
Nissan Skyline GT-R V-spec II
Lamborghini Aventador J
Lamborghini LP700-4
Lamborghini Sesto Elemento
Lamborghini Reventon Roadster

PS. Jak byś nakoz chciał jakiś inny jeszcze samochód, to pisz. Kupię go i Tobie prześle :)
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Witam sorry że wcześniej nie dałem znać , ale jeśli jeszcze nikt mnie nie usunął z klubu to niech to zrobi. Powód nie mam już Forzy ale za jakiś czas znów bede szukał by z wami popykać. Niestety miałem dużo wydatków i nie miałem kasy na żadną grę więc musiałem mój egzemplarz sprzedać. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia deloppl.

Wysłane z Xperii SP
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Do Klubowiczów. Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o NIE dodawanie nowych samochodów, do garażu. Mamy w nim dużo ponad stan a nie wszystkie są wykorzystywane. Na dniach z nakoz'em postaramy się w nim zrobić porządki. I odświeżyć nasz garaż :)
 

Mathers

Użytkownik
Użytkownik
Witam, można dołączyć do klubu ?
Dopiero zacząłem swoją przygodę z Forzą Horizon.
GamerTag: GKSDaniels
HeadSet: Tak
Na Xbox Live jestem często aktywny.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak ktoś będzie online to Cię doda.
 

Siebo

Świeżak
Świeżak
Również zaczynam przygode z Forza Horizon, jestem bardzo chętny na dołączenie do klubu GT : Si3b0 HS : Jest.
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Witam, można dołączyć do klubu ?
Dopiero zacząłem swoją przygodę z Forzą Horizon.
GamerTag: GKSDaniels
HeadSet: Tak
Na Xbox Live jestem często aktywny.
Witamy w Klubie :)

Również zaczynam przygode z Forza Horizon, jestem bardzo chętny na dołączenie do klubu GT : Si3b0 HS : Jest.
Witamy w Klubie :)
 

Kaxodron

Użytkownik
Użytkownik
Też gram od niedawna. Możecie mnie dodać ? GT: InventiveRain94 HS: Jest
 

bezsenss

Użytkownik
Użytkownik
Dołączenie

Witam :)
Chciałbym dołączyć do klubu :)
Posiadam poziom 24 i praktycznie zawsze pykam sobie w Horizon.
GT: Radziu27
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam wszystkich! Z powodów znanych naszej ekipie rezygnuję z funkcji zastępcy w klubie i tym samym opuszczam klub XbF Forza Horizon. Pozdrawiam, KubaFreeStyle.
 

HumanPL

Użytkownik
Użytkownik
Czesc. Jestem nowy jesli chodzi o xboxa i forze horizon. Powie mi ktos o co dokladnie chodzi z tym klanem? Jak bym do tego dolaczyl to bede was widzial jak sie scigacie czy np bedziecie sobie po miescie jezdzic? Pozdrawiam :)
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Podzielając zdanie Kuby (KubaFreeStyle), ja również opuszczam szeregi forumowego klubu [XbF].
Proszę przy tym o NIE KONTAKTOWANIE się ze mną, w sprawie przyjęcia do klubu.

Wysłane z mojego GT-I8160
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Witam serdecznie graczy z FH. Po roku obecności w klubie XbF, opuszczam Was z pełnienia roli zastępcy.
Zapewne nowe prośby o dołączenie kierujcie do Lidera Xbf.
 

HumanPL

Użytkownik
Użytkownik
No a gra tu jeszcze ktos jak tak odchodzicie?
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie sądzę, żeby ktoś oprócz osób, które odeszły z klubu jeszcze grał w FH.
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czesc. Jestem nowy jesli chodzi o xboxa i forze horizon. Powie mi ktos o co dokladnie chodzi z tym klanem? Jak bym do tego dolaczyl to bede was widzial jak sie scigacie czy np bedziecie sobie po miescie jezdzic? Pozdrawiam :)
Cześć HumanPL. Jeśli chodzi o klan, to nie klan lecz Klub, który łączy graczy. Dołączenie, do klubu daje Tobie możliwość dostępu, do Garażu klubowego oraz przed Twoim GamerTag w lobby gry dostajesz unikalny przedrostek w postaci skrótu 3-4 literowego Twojego Klubu.

Kolejny problem Klubu jest taki, że wszyscy chcą do niego dołączać a finalnie nikt w nim nie gra. Na 40 czy 50 osób w Klubie, grało może z 5-10 max.
 

HumanPL

Użytkownik
Użytkownik
No a mozna dolaczyc jeszcze
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dołączyć będziesz mógł, jak załoga forum ustali nowe szefostwo klubu.
 

Do góry Bottom