freeBOOT v0.03 - Reboots into Patched 9199 Kernel *Update v0.031*

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

portals

Użytkownik
Użytkownik
A da się odpalać homebrew i gry z pierwszego xboxa bez dysku na sata?
 
To ci dobrze radził. Gry ze starego x'a powinny byc w folderrze xbox1 na root dysku twardego.
Tak właśnie mam i freestyle ich nie widzi! Dlaczego?
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a odpalaja sie jak probujesz je ruszac z file managera ? a co ze sciezkami w configu ? masz zdefiniowane poprawnie ?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
To jedyne co moze byc nie tak. Sprawdz ścieżkę w pliku config.xml który jest w folderze fsdata
 
^loopez i mataman dziękuję wam bardzo za pomoc, oczywiście mieliście znowu rację! chodziło o zmiany w pliku config.xml, gry już widać tylko okładek nie da rady pobrać, jeszcze raz dziękuję za żetelną pomoc chłopaki!
 
chciałem jeszcze zapytać czy da się zrobić okładki do xbox1 w freestyledashu?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
w fsd indexer musisz ręcznie dodać okładkę, Zaznaczasz daną grę, klikasz "add" przy box art, później "save content xml" i gotowe. Plik jpg musi nazywać się boxart.jpg inaczej sie nie doda.
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
A da się odpalać homebrew i gry z pierwszego xboxa bez dysku na sata?
 
w fsd indexer musisz ręcznie dodać okładkę, Zaznaczasz daną grę, klikasz "add" przy box art, później "save content xml" i gotowe. Plik jpg musi nazywać się boxart.jpg inaczej sie nie doda.
aha, dzięki wielkie, kurcze sam mogłem na to wpaść, ale cóż takie życie!
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
A da się odpalać homebrew i gry z pierwszego xboxa bez dysku na sata?

Idzie z usb, tylko w config.xml w sekcji xbox1 dodaj ściezkę

<path>usb0:\XBox1\</path>
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
I wyskakuję ze nie ma dysku twardego
 
w fsd indexer musisz ręcznie dodać okładkę, Zaznaczasz daną grę, klikasz "add" przy box art, później "save content xml" i gotowe. Plik jpg musi nazywać się boxart.jpg inaczej sie nie doda.
Witam, więc robię tak jak napisałeś i lipa. Plik nazywa się boxart.jpg, zrobiłem krok po kroku jak napisałeś i nie chce się dodać! Dodałem w ten sposób 2 okładki do gier z xbox360 a do xbox1 nie chą się dodać, czemu tak?
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
sprawdz czy jest katalog z nazwa gry ( ew gameID ) w fsdata - czesto nie jest zakladany przez FSD jezeli soft jest z lekka niestandardowy. pozatym nie wszystkie jpg sie sa w stanie zaladowac
 
sprawdz czy jest katalog z nazwa gry ( ew gameID ) w fsdata - czesto nie jest zakladany przez FSD jezeli soft jest z lekka niestandardowy. pozatym nie wszystkie jpg sie sa w stanie zaladowac
Nie było katalogów, miałeś rację, wszystko już lata! Wielkie dzięki za pomoc!
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
I wyskakuję ze nie ma dysku twardego
sory my mistake. Gry z pena ida ale jak masz emulator (shakowany) na hdd. Czyli bez hdd (sata) nie pograsz.
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
Ja mam kilka pytań co do tego:
1. Jak ruszyć gry z file meangera?
2. Czemu Fsd nie widzi gier skopiowanych z płyty?
proszę o szybkie odpowiedzi :)
3(edit).Jak przygotować dysk zewnętrzny (usb, 500gb) do wrzucania gier? można to zrobić za pomocą FSD?
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
1.CO masz na myśli?
2.Sprawdza konfigurację
3.Sformatuj go w FAT32 i podłącz,Tak można zgrywać gry przy pomocy FSD
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Aby ruszyć grę z file managera musisz rozpakować ją na PC i w FSD odpalić plik default.xex.
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
a co w tej konfiguracji zmienię żeby działało?
jest w fat32 sformatowany.
a czy nie mogę uruchamiać z file menagera gier skopiowanych przez FSD?
widziałem że ludzie mają porobione foldery jakby od razu pod FSD(tak jak na psp konwertuje się kartę pamięci i od razu są potrzebne foldery)
 

irasek

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytanie czy na tym ("freeBOOT v0.03 - Reboots into Patched 9199 Kernel *Update v0.031") odpale gry z nowym zabezpieczeniem AP 2.5? CZy trzeba czekać na v0.04 ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom