Jak i czym podłączyć monitor oraz głośniki(stereo, 5.1) do konsoli xbox 360

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko zależy od TV, jeśli ma taką opcję to owszem, a jeśli nie to niestety.
Z drugiej strony nie prościej podłączyć konsole kablem HDMI do amplitunera, a amplituner kablem HDMI do TV ? - miał byś wtedy i obraz HD i dźwięk 5.1
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Pewnie że prościej pod warunkiem, że amplituner ma HDMI :) mój nie ma :)
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
zalezy od tv czy przepuszcza dzwiek 5.1 czy zamienia na stereo
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Zatem po co kombinować.... koszt ok. 15zł za AUDIO-ADAPTER i wtedy masz wyjście cyfrowe dźwięku z konsoli i analogowe, a wizję możesz podpinać HDMI.

 

the_mask

Banned
Użytkownik
W sumie nie rozumiem po co mam podpinać kablem HDMI skoro poprzez 3 kable także mam obraz HD 1080p? A i dźwięk 5.1 będzie od razu bez kombinacji. Czemu większość tak naciska na to HDMI?

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Przecież sam pytałeś o podpięcie kablem HDMI... :biggrin:
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Pytałem czy to działać będzie. Amplituner wczoraj dotarł i moje spostrzeżenia są takie, że poprzez kabel xboxa dźwięk jest ostrzejszy i jakby bardziej rozgraniczony na głośniki. Ale połączenie kablem daje mniej ostry obraz do tego z lekkim echem. Wiec chyba pozostanę przy HDMI ;-)

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
na hdmi uzyskasz najlepsza jakośc obrazu a dzwiek możesz puścić z konsoli poprzez audio adapter który na allegor mozna kupic za grosze
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, konsolę Xbox 360 wersje Falcone, mam podłączoną po przez Composite HD + czincze od dźwięku stereo do wzmacniacza, aby uzyskać lepszy dźwięk i wszystko działa elegancko.
Jak sprawa wygląda z konsolą SLIM? Zauważyłem że w zestawie jest Composite ale w SD. Można obraz przesłać po HDMI a Composite SD, tylko dźwięk do wzmacniacza? W takiej sytuacji nie będzie opóźnienia, między obrazem a dźwiękiem? Z taką sytuacją spotkałem się, gdy tuner nBox podłączyłem w ten sposób.

Bardzo proszę o odpowiedź.
 

kadaj2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zapytam, bo tez chce podlaczyc tv - konsola - kino domowe chce by dzwiek byl 5.1 i w tv i w konsoli.... tylko nie wiem jak podpiac, tv philips pfl5008 konsola xbox360slim, i kino na poczatku bylo to
SAMSUNG HT-E355 ale nie ma wejscia optycznego dzwieku wiec szukam inne, moze ktos cos poleci,
kolega wyzej wspomnial o adapterze zapamietam to, nie stac mnie na amplituner i glosniki chocby w stereo wiec narazie tylko kino domowe
 

maryjusz007

Świeżak
Świeżak
Hej, ja mam mały problem, gdyż mam xbox'a 360 super slim i w nim jest w ogóle inne wejście av (na jacka+3 czerwony, biały, żółty do tv), a chciałbym podłączyć go do monitora i jak mam to zrobić? W monitorze nie mam wejścia na hdmi, a takiego kabla nie mogę nigdzie znaleźć.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wersji "E" nie da się podłączyć pod VGA. Jeżeli masz DVI w monitorze to przejściówka HDMI-DVI.
 

maryjusz007

Świeżak
Świeżak
Czyli tylko w taki sposób tak?
No ok dzięki.

A jak to jest z graniem w sieci poprzez wi-fi?
 

Avogardo0

Świeżak
Świeżak
Chciałem podłączyć xboxa do wieży, ale on nie ma jacka, czy tą przejściówką będę mógł przenieść dźwięk z cinchów do niej? Wieża ma właśnie męską końcówkę.
Redukcja mały Jack3,5 stereo gn./2xgn.RCA(cinch) (4787872741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

venom-x

Użytkownik
Użytkownik
Tak, też mam tak zrobione.
 

Radzioleg

Świeżak
Świeżak
Witam. Czy do rozdzielenia sygnału z kompa i xboxa na jeden monitor to się nadaje:
PRZEŁĄCZNIK SWITCH VGA 2 PORTY KONIG FV WA-WA (4901047093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jeśli nie to jakie to musi być. pozdrawiam i dziękuje
 

Bodzio92

Użytkownik
Użytkownik
Siema

Wiem, wiem że dubluję może pytanie ale jestem na etapie kupna głośników 5.1 i nie przeczę że jest to też ukierunkowane na Xboxa. moje pytanie brzmi, czy za pomocą powyższego adaptera: http://allegro.pl/kabel-audio-adapter-xbox-360-microsoft-najtaniej-i5066127241.html ??
Posiadam monitor z HDMI, obraz byłby podłączony przez HDMI natomiast dzwięk 5.1 poprzez adapter, wejściem optycznym ? Czy będzie to wszystko się zgrywało i czy muszę coś ustawiać w konfiguracji konsoli ?

pzdr
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
tak, tym adapterem normalnie podepniesz głośniki 5.1 i wszystko będzie hulało, w konsoli w ustawieniach dźwięku musisz przestawić tryb na 5,1.
no i oczywiście w głośnikach musi być gniazdo optyczne bo inaczej nie dasz rady :)
 

Bodzio92

Użytkownik
Użytkownik
Teraz weź znajdź głośniki z gniazdem optycznym... :D
 

Bodzio92

Użytkownik
Użytkownik
Jak najprościej podłączyć głośniki 5.1 do konsoli żeby mi to grało? Widzę że z moim budżetem(300-400zł) ciężko będzie znaleźć 5.1 z gniazdem optycznym.
 

Do góry Bottom