Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

nie beda dzwonic , ty zadzwon do nich jezeli by nie doszedl (albo jak chcesz wyrznac ich na 2giego pada za FREE....)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

rozumiem że drugiego pada wyrwać to no problem :p ??
jak dojdzie mi pad to wtedy mam zadzwonić że nie doszedł i wyślą nowego ?
czy jakoś to jeszcze sprawdzą ??
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

zalezy czy przy odbiorze poprosza Cie o potwierdzenie odbioru
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

realizer napisał:
zalezy czy przy odbiorze poprosza Cie o potwierdzenie odbioru
jezeli odbiera sie na poczcie awizo to trzeba podpisac , przy listonoszu takze - kurier nie inaczej... wiec to mnie ciekawi... najlepiej jak jest sytuacja ze powiedzieli Ci np jak mi ze bedzie DO 2 tyg.. 1 dzien/2 ddzwonie i mowie ze nie doszedl jak cos... a jak dojdzie wczesniej to na przypadl (btw jak dochodza poczta czy kurierem?)
 

ADEKSZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

hehe, aż mi sie śmia chciało, wszysto działa, tak jak kolega napisał, wysyłają i dojedzie w ciągu 10 dni (ja w UK mieszkam) ;D Dzięki chłopie, w końcu sobie ciupne z kolegą ;)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

zaku666 napisał:
jezeli odbiera sie na poczcie awizo to trzeba podpisac , przy listonoszu takze - kurier nie inaczej... wiec to mnie ciekawi...
Nie prawda,ja juz wyrwalem od nich dwa pady, za kazdym razem awizo lezalo w skrzyne, na poczcie kiedy odbieralem przesylki nic nie podpisywalem, pani powiedziala "to zwykla przesylka, podpisu nie trzeba".
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

cux napisał:
zaku666 napisał:
jezeli odbiera sie na poczcie awizo to trzeba podpisac , przy listonoszu takze - kurier nie inaczej... wiec to mnie ciekawi...
Nie prawda,ja juz wyrwalem od nich dwa pady, za kazdym razem awizo lezalo w skrzyne, na poczcie kiedy odbieralem przesylki nic nie podpisywalem, pani powiedziala "to zwykla przesylka, podpisu nie trzeba".

hm no coz mowilem na moich doswiadczeniach bo paczke odebralem juz nie jedna, jedyne co mi sie nasuwa to to ze MS jednak jest glupi.. zeby sie tak nie zabezpieczyc
 

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

mi dzisiaj kobieta powiedziala, ze masowo w Polsce sie psują te pady ale wysla do 4 tygodni ma byc ; )
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

matejko napisał:
mi dzisiaj kobieta powiedziala, ze masowo w Polsce sie psują te pady ale wysla do 4 tygodni ma byc ; )
to pewnie przez polski klimat .
 

Boxster

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

U mnie też poszło gładko, tylko, że u mnie autentycznie padł mi padzik... :'( Teraz czekam na tego gratisa. Jak już dojdzie, to zadzwonię i powiem, że doszedł jakiś wadliwy, zapewne przyślą po niego kuriera, więc oddam tego autentycznie zrąbanego. I w ten sposób będę miał już 2 szt. :D
Na upartego można potem jeszcze ściemnić, że drugi pad nie doszedł i próbować zawalczyć o 3 szt.

P.S.
Mi udało się załatwić bez problemu CZARNEGO, tylko poprosiłem i mam - nice! 8)
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Dzwoniłem i nie było problemu.
Miła pani tylko powiedziała, żebym nie wyrzucał tego popsutego bo może się zdarzyć że się o niego upomną.
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

o o widzisz juz zaczynaja intensywniej myslec nad ta sprawa jak tyle osob te pady wyludza.. w koncu beda chcieli zeby im odsylac ..wiec jak najszybsiej dzwonie :D
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

mam pytanie ....

co to oznacza dokładnie ?

* Numer zlecenia usługi: xxxxxxxxxx
* Urządzenie: Xbox360 Hardware

* Stan naprawy: FulfillmentOrder


tzn. wysłali mi czy jak ??

dali mi ten numer zlecenia usługi i kod pocztowy .. po zalogowaniu mam tak ja wyżej ..

pozdr.
 

Boxster

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

@mateusz_gosc
Reklamacja w trakcie realizacji, jak wyślą to będzie adnotacja "DHL"... u mnie tak jest.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

tylko że ja już mam tak z tydzień :////

czy to normalne ?
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

mateusz_gosc napisał:
tylko że ja już mam tak z tydzień :////

czy to normalne ?
normalne oni maja smietnik z tym systemem nie przejmuj sie tym... WYTRZYMAJ te 3 tyg jak nie dojdzie to dzwon wysla nastepny... hah Ja zamierzalem nie wyrywac 2giego.. ale mi faktycznie nie dochodzi...
 

brayan09

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Mam pytanie jakie dane przeba podac bo nie mam 18 lat???? i czy jak bym podal swoje dane stalo by sie cos????
 

dawid_1990_04

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

A jeśli dzwoniłem i powiedziano mi ze pad bedzie wysłany, "prosze czekac najwyzej 3tygodnie".
Dokładnie mi chodzi o to ze niedostałem potwierdzenia na e-mail (gmail) itp. Czy zadzwonic ponownie czy poczekac jeszcze do soboty az bedzie 3 tyg ??
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

o dowód Cię nie proszą ... a dane musisz podać swoje bo chyba nie zmyślone .. pad gdzieś musi dojść :))

ja mam 17 lat i babka sie pytała ile mam lat ... powiedziałem 18

a potem dzwoniłem drugi raz i gość który odebrał nie pytał się wogule o wiek ....

tak więc najlepiej powiedz że 18/19 bo po głosie na pewno ta babka zapyta ...

--------------------------------------------------------------------------

dawid_1990_04 napisał:
A jeśli dzwoniłem i powiedziano mi ze pad bedzie wysłany, "prosze czekac najwyzej 3tygodnie".
Dokładnie mi chodzi o to ze niedostałem potwierdzenia na e-mail (gmail) itp. Czy zadzwonic ponownie czy poczekac jeszcze do soboty az bedzie 3 tyg ??

jak to email ? odemnie gostek nie brał żadnego maila ;/ fu**
do tego nie wiem czy nawet dobrze napisał adres ... no ale poczekam te 3 tygodnie a jak nie dojdzie to ich tak z**** i powiem niech dodadza mi GOWa :p


pozdr.
 

sulim

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Dzwoniłem dzisiaj przed 17.00 po dłuższej chwili oczekiwania aż ktoś odbierze zgłosiła sie miła pani. Wcisnąłem jej kit ze konsole kupiłem przez net dzwoniłem do tego sklepu ale oni mi powiedzieli że na ten sprzęt objęty jest gwarancja door to door i podali ten numer i kazali zadzwonić wiec tak robie.Po chwili rozmowy i rejestracji konsoli powiedział że do 3 tyg. mam dostać paczkę jak nie dzwonić to wyślą jeszcze raz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom