JTAG i połączenie FTP

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Lasic19 a co ma avatar do god? W najnowszym iso2god zrobiony god zajmuje tyle co wypakowana gra.
 

lasic19

Użytkownik
Użytkownik
chodzi o to że jak nie mam avatarów na xie to nowe gry będą chciały aktualizować Xa a jak wgram rozpakowaną grę do Games i usune folder $systemupdate to gra startuje
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Ale jak się wypakuje do folderu z XEXem w środku to gra waży mniej.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wrzuc na pena ta aktualizacje 8955 z avatarami to ci soie dograja ;)
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Podłączyłem Kabelek do Xboxa i Routera. Komp oczywiście tez jest do routera podłączony. Co teraz?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
W nxe ustaw statyczne IP. Na xboxie odpal xexmenu lub freestyle dash. W programie do FTP na kompie ustaw sobie nowe połączenie z IP takim jak wpisales w xboxie.

Hasło: xbox
użytkownik: xbox
port 21
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Komp nie wykrywa konsoli. Nawet jak daje test połączenia w xboxie to i tak coś się zwala, że niby kabelka ni epodłączyłem
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to jeśli ustawiłeś dobrze dostęp do sieci konsoli. To spalona karta sieciowa
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Jaka spalona, co ty *******isz?
Pewnei coś z kabelkiem nie halo
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To sprawdź kabel, takie coś się sprawdza w pierwszej kolejności. Uszkodzona karta to dość powszechne.

PS. Takie coś jak kabel sprawdza się zanim pisze się na forum, to świadczy o tobie.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
W routerze zablokuj ip konsoli na wychodzący czyli, by router nie puszczał konsoli w świat (udostępnianie neta). Ma być działająca tylko siec. Ustaw maske, ip konsolki i tyle starczy. Testuj, jak nie pójdzie to inny kabel. Kross i zwykły z połączeniem z routerem działać powinny.
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
router sam ci nadaje adres. zatem odepnij router od sieci ( nie bujaj sie poki co w blokowanie ruchu bo testujesz)

1. sprawdz czy na routerze zapala sie lampka jak podpinasz kablem konsole. ( jezeli nie - uzyj innego kabla ). jak sie zapala - to juz jakis sukces

2. w konsoli ustaw na zakladce sieci wszystko na automatyczne ( zrob poziej tez podlaczenia do PC )

3. na pc :

start -> uruchom*-> wpisujesz cms i enter
pozniej wpisujesz ping numer.ip.konsoli.

powinienes zobaczyc ping reply ( jezeli nie - a jestes pewien ze adresy IP sa ok ) - ipconfig ( powinienes dostac 192.168.x.y ( gdzie powinienes miec 192.168.x.yy na konsoli ) sprawdz czy wszystko jest ok (zakladajac ze jest ok bo z kompa korzystasz z internetu )

jak masz ping reply - to sprawdzasz czy ftp dziala

na konsoli uruchoiamniasz xexmenu

a na pc wpisujesz ftp. 192.168.x.yy ( lub inny numer ip ktory ma konsola )

powinenes zobaczyc ze sie polaczylo ( user: xbox haslo =: xbox )

pozniej sciagasz filezilla , konfigurujesz i*jedziesz :)

jak skonczysz testy - podlaczasz internet do routera i na routerze blokujesz udostepnianie internetu dla ip ktore ma konsola

zamotane - ale skuteczne i pokazuje gdzie tkwi problem
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Wszystko juz działa pięknie i łądnie.

Czy jest jakiś innyprogram oprócz total commandera?
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
do ftp ?

ftp w windows
filezilla ( to poki co najlepiej wspolpracuje z freestyle ) cyberduck itd...
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
IE w nim ftp://adres ip konsoli:21
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Znowu przestało dzialać :/ lampka się świeci. Xbox widzi kompa, ale komp nie widzi Xboxa

Juz działam ale zmienił się adres IP konsoli. Możliwe?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Wpisz ręcznie IP w nxe.
 
Witam, chciałem zapytać jak mogę podłączyć właśnie xa przez ftp, jak mój laptop łączy się z routerem poprzez wi-fi i nie mam jak podłączyć konsoli bezpośrednio do routera? Czy jak podłącze konsole do laptopa to zadziała w ten sposób? Proszę barszo o pomoc.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że dało by się, jeśli użyjesz kabla skrosowanego. Tak jakbyś łączył dwa komputery ze sobą.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tak, kablem krosowanym polacz i ustaw ip itd.
 

Do góry Bottom