kupno zbanowanej konsoli

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Ja na Twoim miejscu kupiłbym falcona nie zbanowanego za podobną cenę używanego, każdy radzi nowego, ale przecież 300zł na ulicy nie leży i może akurat On nie ma kasy na nową konsolkę, w Polsce nie jest jeszcze dobrze rozwinięty rynek zbytu, ale to się zmieni, w innych państwach (Niemcy, Wielka Brytania) rynek zbytu jest rozwinięty i ludzie kupują najczęściej używane rzeczy, znam kilka osób co sądzi, że nie warto kupować nowej konsoli, że musiałby upaść na głowę, żeby kupić nową konsolę, więc uogólniając KUP UŻYWANĄ KONSOLĘ niekoniecznie zbanowaną ; )

dlatego mówię że może znajdzie gdzię falcona podatnego na jtag i wetdy lux............
 

Xii

Świeżak
Świeżak
moj przypadek to xenon za 120zl bez bana i dziala 2 lata z 1 rrodem po 1 roku używania i naprawie za 200zl wiec 320zl zapłaciłem i all gry z neta pobrane i nawet do neta podłączyłem żeby pobrać kodeki i hula
 

KunKwat

Banned
Kurde bo nie wiem za bardzo co to są te wszystkie falkony j-tagi itp. Może ktoś by mi wyjaśnił:) i doradził w końcu co mam kupić żeby było tanio dobrze i żeby się nie zepsuło :) no i żeby można grać na piratach ;P

PS:jeśli macie coś takiego co by mnie zainteresowało na allegro to podeślijcie link:)
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
JA tam nie jestm ekspertem ale :
Falcon-płyta główna (bardziej awaryjna od Jaspera, ale niektórzy mówią, że falcony z jakąś tam datą są mniej awaryjne)
Jtag-coś co się (CHYBA!)wgrywa d konsoli(sam raczej tego nie zrobisz) i masz możliwość wgrania gier z kompa na dysk (taki kabelek za 30 zł) konsoli i ich odpalenia bez płyt.
Pomogłem? daj KARMĘ:D
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. JTAG to najprościej rzecz biorąc modyfikacja do oprogramowania X360, pozwalająca na uruchamianie programów nie licencjonowanych przez Microsoft, co daje nieograniczone możliwości (full zabawy jest, gdy wiesz, jak napisać takowy program). Efektem tej modyfikacji jest możliwość gier Xbox Live Arcade, pobierania dodatków DLC, kontroli szybkości wentylatorów, głębokie dostosowywanie interfejsu i wiele, wiele więcej.
 

KunKwat

Banned
Dobrze więc to już wiem. Teraz może doradzi mi już ktoś konkretnie na podctawie aukcji co opłaca sie kupić
 

KunKwat

Banned
Byłbym gotowy dać nieco więcej do 800zł. Ale chciałbym żeby był przerobiony. Może lepiej kupic nowego?
chciałbym żeby był JAsper bo nie chce mieć ROD'a tak jak z moim poprzednim.
 

Bosextozdrowie

Użytkownik
Użytkownik
ja mam przerobioną i jakoś nic mi sie nie psuje
 

KunKwat

Banned
Bosextozdrowie naucz się czytać!
A co do pytania nadal aktualne:
Mam 800zł. Ale chciałbym żeby był przerobiony. Może lepiej kupic nowego?
chciałbym żeby był JAsper bo nie chce mieć ROD'a tak jak z moim poprzednim.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
za 650 już nówki widzialem na allegro także nawet zostanie ci na przeróbke
 

artur8-12

Świeżak
Świeżak
no ale jak masz bana to nie pograsz też w gry arcade nawet te ściągniete tutaj bo trzeba aktywować je przez xbox live, bo chyba nie można wejść w xbox live po banie czy się myle?
 

PatrykP1993

Użytkownik
Użytkownik
Na xbox live po banie nie można wejść . Istniej jednak możliwość grania w gry arcade pod warunkiem , że są one zainstalowane na konsoli.
 

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
rozmawiając z wieloma kumplami na xbl stwierdziłem, że nie ma sensu kupywać zbanowanej konsoli... Większość moich znajomych ma przerobioną konsole od 2009r. i gry jakie posiadają to te, które ściągną(czyli najnowsze) kiedy ja muszę płacić za subskrypcje i dodatkowo po 100-, za używaną grę jakiś czas po premierze... Więc rada jaka mi się nasuwa daj te 700-, za klocka arcade z LT+ i graj do woli offline jak i online. Ja sprzedaje premiuma i inwestuje w arcade z lt. CiaO
 

stefan91

Użytkownik
Użytkownik
noiwka lepsza, nie kupuj uzywki zbanowanej
 

Do góry Bottom