LT 3.0 "otwórz napęd" xgd2 problem z grą Minecraft

dorek

Świeżak
Świeżak
Cześć!

Szukałem na forum, szukałem w internecie, nie mogę nic znaleźć..
Mam problem z uruchomieniem gry.
Otóż po udanym wypaleniu płytki przez ImgBurn (po uprzednim poprawnym przepuszczeniu obrazu przez abgx) nie mogę odpalić gry, zamiast "uruchom grę"/"zainstaluj grę" (nie pamiętam co pojawiało się przy pierwszym odpaleniu danej gry) pojawia się "otwórz napęd".

Wszystkie inne gry, które wypalałem działają prawidłowo (assassin's creed 1,2,3, dead island, gta 4,5 itd), wszystkie płyty wczytują się od razu, nie wyskakuje żaden błąd.

Problem występuje jedynie przy Minecrafcie - Complex. Iso zajmuje 7,29gb więc jest to xgd2, z tego co wyczytałem na forum powinno bez problemu ruszyć pod przeróbką mojego napędu (LT 3.0)

Rozważałem możliwość źle nagranej płyty, po nagraniu kolejnej jest dokładnie to samo..

W czym problem?

Proszę o pomoc
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Minecraft to z tego co wiem Arcade i nie uruchomi się na LT
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie, minecraft to arcade więc pójdzie tylko na jtag/rgh :p
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie piszcie glupot jak jest wersja płytowa. Sam taką mam
 

dorek

Świeżak
Świeżak
właśnie też mam wersję płytową (minecraft-complex), więc nie bardzo rozumiem w czym problem..

jakieś pomysły?
 

piccolo

Banned
Zobacz na innej konsoli.
 

dorek

Świeżak
Świeżak
jestem jedyną osobą w okolicy posiadającą xboxa, więc niestety nie mam takiej możliwości.
 

piccolo

Banned
Nie ma błędów w abgx360 ? na jakich płytach nagrywasz?
 

dorek

Świeżak
Świeżak
żaden błąd nie wyskakuje podczas przepuszczania przez abgx, żaden nie wyskakuję podczas wypalania płyty.

Verbatim DVD+R DL
 

piccolo

Banned
Spróbuj z innej grupy o ile jest taki rip.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rip jest dobry

Napisane na klawikordzie Xperia U
 

dorek

Świeżak
Świeżak
jakieś jeszcze pomysły?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może płyty felerne z Taiwanu?
 

dorek

Świeżak
Świeżak
niestety płyty mam dokładnie te same, na które nagrywałem całą resztę gier. z tego samego sklepu.
 

volszop

Świeżak
Świeżak
Topology data

niestety płyty mam dokładnie te same, na które nagrywałem całą resztę gier. z tego samego sklepu.
I jak wiadomo już coś?
Ja powiem tylko tyle że ABGX powinien na końcu wyświetlić "Topology data is curently verified" a przy tym "Minecrafcie-complex" tego nie ma.
Nie ma też "Topology data filed" ani żadnych innych błędów.
Faktem jest to że plik zajmuje 7,3GB a na LT 3.0 powinien mieć 8,13GB.
 

Dawidovy

Użytkownik
Użytkownik
Coś nie tak z nagrywaniem, ostatnio miałem podobną sytuację z mafią na też na XGD2. Nagrało się poprawie, a po włożeniu płyty do xboxa jest tylko "Otwórz napęd". Ten minecraft musi być dobry, też mam wypaloną wersję complex na płycie platinum i wszystko działa.
 

dorek

Świeżak
Świeżak
nagrałem dwie płyty, na obu jest to samo..
dałem sobie już spokój
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nagrałem dwie płyty, na obu jest to samo..
dałem sobie już spokój
A wogole jaką nagrywarka nagrywasz?
 

dorek

Świeżak
Świeżak
nagrywam wbudowaną nagrywarką w notebooka (nie wiem jaką), ale jak wcześniej pisałem - wszystkie inne gry, które nagrywałem tą nagrywarką (gta 5, watch dogs i masa innych gier) działają bez zarzutu
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Xgd2 powinno się nagrać bez problemu zwykłą nagrywarka. Może nagrywarka siada?
 

Do góry Bottom