Mafia 2 z niesamowitym światem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
To na pewno będzie super gra. Trzeba na nią wyczekiwać!
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
Jeju nie moge sie doczekac to napewno bedzie zarabista gierka!!!!
 

mentes

Banned
ja to się już nie mogę doczekać,dzisiaj już bym sobie w nią zagrał tak jak inni.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
jakis typ wrzucił na digiex.net fote mowiac ze pocina w bete
ale pewnie fake

 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
to pewnie jakis screen z GOLa albo czegos :p na fullscreenie :p
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
"taką jakością tekstur ..." fajnie, szkoda że te super jakościowo tekstury będzie można było obejrzeć w rozdzielczości 1280x720 na moim telewizorze który ma 1920x1080 ...
Szpan?:confused: Bo sory nie łapie ? Trzeba było kupić telewizorek w hd ready to różnica nie byłaby tak duża.

Mentes.- twoja poprzednia wypowiedź dotycząca przeniesienia serii do średniowiecza, po prostu mnie powaliła : >. Już to widzę - główny bohater lata w zbroi i ma za zadanie walczyć z innym ziomkiem bo mu dyma żonke.:DD

Co do tematu to również doczekać się nie mogę. A ten screen to 100% fake. Nie raz już się widziało takich ziomków co znajdywali jakiś screen z gameplayu, wrzucali na full screen i gadali że już sobie grają bo im wujek/ciocia/brat załatwili przed premierą :D
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
hehe tak samo jak z GTA IV na PC :p
ale co do gry to bedzie ogjen!
nie moge sie doczekac :)
 

uzurpator87

Użytkownik
Użytkownik
pamiętam mafie 1 była nawet ok ale po 8h grania nudziła się troszkę a ta? no wygląda fajnie tylko,jakby przenieśli się w czasy średniowiecza itp.
Sory ale z tym średniowieczem to największa głupota jaką czytałem :D
Jak Ty sobie to wyobrażasz ? Mafia bez klimatycznych samochodów karabinów i tej wspaniałej muzyczki za którą uwielbiałem pierwszą część !? Zamiast tego miał byś konie łuki i granie na gitarze:p chyba Ci się coś pomyliło kolego ;). Pograj sobie w Assasian Creed 2 .
 

mentes

Banned
po tym ostatnim screnie co jest tutaj to gra wymiata na maksa,nic dodać nic ując.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom