Microsoft blokuje milion kont Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Ale pała z tym Livem!
 

mateo2048

Użytkownik
Użytkownik
Użytkownicy X360 powinni zastrajkować i na jakiś czas np tydzień przestać korzystać z Live. Ciekawe co wtedy zrobiłby MS gdyby się okazało, że nagle nikt nie korzysta z ich usług. Odechciałoby im się banowania na zawsze. Ale to utopia, niestety ludzie mają za mało solidarności i rozumu żeby tak zrobić, a już na pewno nie ci którzy płacą haracze za oryginały.
W każdym razie gdyby takie banowanie odbiłoby się jakoś na MS (np dużo mniej kupowanych abonamentów do LIVE) to MS 2 razy zastanowiłby się nad takim czymś.
No ale jak ludzie po zbanowaniu kupują nową konsolę, to ja nie mam słów...
Takim czymś to MS tylko lepiej na tym banowaniu wyjdzie.
Grałem trochę na piratach przez neta, na początku na darmowym. Nawet się zastanawiałem nad kupnem abonamentu, ale teraz w dobie ostatnich doniesień to ja podziękuję. Wolę nie ryzykować i olać ich usługę. Nie będą ze mnie zdzierać. Monopolista na mnie nie zarobi już ani grosza...


M$ nie przejąłby się tym ze zrobilismy strajk i nie gramy w sieci bo to my płacimy za granie online, nie ma tam grania za free jak to jest na PS3 :) wiec to my bysmy ucierpieli na tym strajku
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Użytkownicy X360 powinni zastrajkować i na jakiś czas np tydzień przestać korzystać z Live. Ciekawe co wtedy zrobiłby MS gdyby się okazało, że nagle nikt nie korzysta z ich usług. Odechciałoby im się banowania na zawsze. Ale to utopia, niestety ludzie mają za mało solidarności i rozumu żeby tak zrobić, a już na pewno nie ci którzy płacą haracze za oryginały.
W każdym razie gdyby takie banowanie odbiłoby się jakoś na MS (np dużo mniej kupowanych abonamentów do LIVE) to MS 2 razy zastanowiłby się nad takim czymś.
No ale jak ludzie po zbanowaniu kupują nową konsolę, to ja nie mam słów...
Takim czymś to MS tylko lepiej na tym banowaniu wyjdzie.
Grałem trochę na piratach przez neta, na początku na darmowym. Nawet się zastanawiałem nad kupnem abonamentu, ale teraz w dobie ostatnich doniesień to ja podziękuję. Wolę nie ryzykować i olać ich usługę. Nie będą ze mnie zdzierać. Monopolista na mnie nie zarobi już ani grosza...

I co byś wysunął w postulatach takiego strajku, że waliłeś MS w rogi i ci to uniemożliwili(przynajmniej częściowo)?, czy , że wszystkich tych co kupują oryginalne gry masz za frajerów i chcesz piracąc mieć takie same prawa jak oni, i jeszcze oni cię mają popierać??
Chłopie zastanów się co ty głosisz za herezje. A 130 PLN na rok to paczka fajek na miesiąc albo 2 Verbatimy, fakt drogo jak cholera.
 

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Miejmy nadzieję, że piraccy hakerzy wymyślą jakiegoś fix'a do wgrania z USB dla zbanowanych konsol, który co prawda konsoli nie odbanuje, ale przywróci możliwość zgrywania gier na dysk.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Użytkownicy X360 powinni zastrajkować i na jakiś czas np tydzień przestać korzystać z Live. Ciekawe co wtedy zrobiłby MS gdyby się okazało, że nagle nikt nie korzysta z ich usług. Odechciałoby im się banowania na zawsze. Ale to utopia, niestety ludzie mają za mało solidarności i rozumu żeby tak zrobić, a już na pewno nie ci którzy płacą haracze za oryginały.
W każdym razie gdyby takie banowanie odbiłoby się jakoś na MS (np dużo mniej kupowanych abonamentów do LIVE) to MS 2 razy zastanowiłby się nad takim czymś.
No ale jak ludzie po zbanowaniu kupują nową konsolę, to ja nie mam słów...
Takim czymś to MS tylko lepiej na tym banowaniu wyjdzie.
Grałem trochę na piratach przez neta, na początku na darmowym. Nawet się zastanawiałem nad kupnem abonamentu, ale teraz w dobie ostatnich doniesień to ja podziękuję. Wolę nie ryzykować i olać ich usługę. Nie będą ze mnie zdzierać. Monopolista na mnie nie zarobi już ani grosza...
A niby czemu mam strajkować :) śmieszny jesteś, bana się nie obawiam bo nie mam przerobionej konsoli i gram online na oryginałach. Dziwie się osobom które grają online na piratach a potem mają pretensje że MS zbanował im konsole.
 

mickeymouse2

Użytkownik
Użytkownik
fix na dysk na pewno wymysla, tylko kwestia czasu
 

5HOOGUN

Banned
Witam panowie to jest chamskie ze strony MS. Ja dostałem bana na konto XBL juz jakis rok temu a teraz dostałem znow tylko teraz juz nie moge zgrywac gier na dysk i ich z niego odczytywac i to za co ?? sie pytam ??
Chamskie ? Za co ?
Piracisz -> Kradniesz.. tyle w temacie..
 

arek

Użytkownik
Użytkownik
Za rok powinni dodać do komunikatu o banie wiadomość w stylu "Za 60 sekund twoja konsola ulegnie samozniszczeniu" i rod.
Wreszcie będzie porządek na livie.
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
Za rok powinni dodać do komunikatu o banie wiadomość w stylu "Za 60 sekund twoja konsola ulegnie samozniszczeniu" i rod.
Wreszcie będzie porządek na livie.
mocne :D

jeszcze wczesniej powinna odegrać jakaś pogrzebowa muzyczka ze speakera :D
 

pablinho

Użytkownik
Użytkownik
Śmiać się chce ze sprytu niektórych osób na forum.
Piszą posta w którym piszą jakieś rzeczy a obok po lewej informacje min. o rodzaju przeróbki, i żeby microsoftowi było łatwiej poniżej okienko z gamertag'iem.

Ludzie toż to jak stanie z fiutem na wierzchu na strzelnicy !!!!!!!

Naprawdę wierzycie że microshit nie może zarejestrować sobie konta na największym polskim forum o Xbox i na podstawie tego dawać bany ?!?!?!

THINK !!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
 

Shark

Użytkownik
Użytkownik
Ja wlasnie dostalem bana, najlepsze jest to ze nadal jestem na live. Jezeli chcem zagrac to mnie odlacza :p

P.S nie gralem przed premiera itp. przerobke mam niecaly miesiac wiec m$ wie wiecej niz myslelismy :p
 
S

sebool12

Guest
Eh jaki offtopic się zrobił ;/, a czemu w 1 poście, w info od M$ nie piszę nic o blokadzie dysku ?
 

szakal777

Użytkownik
Użytkownik
***** własnie dostalem bana.Mam ochote za[*******ic wszystkich wokoło i ***** nie wiem co jeszcze.Ja *******e czułem to już w moczu jak czytałem to info że ban będzie.Mam nadzieje że zrobią to żeby na tym dysku można instalować gry bo tak to mi ten ban będzie zwisal bo live i tak nie miałem.Grałem w same takie starsze tytuły.Nic premierowego.Po prostu ban czego na każdego kto ma przerobiony fm.Ja *******e no naprawdę ide sie pociąc czerstwą bułka
 

Keenzoo

Użytkownik
Użytkownik
@ pablinho

Śmiać się chce ze sprytu niektórych osób na forum.
Piszą posta w którym piszą jakieś rzeczy a obok po lewej informacje min. o rodzaju przeróbki, i żeby microsoftowi było łatwiej poniżej okienko z gamertag'iem.

Ludzie toż to jak stanie z fiutem na wierzchu na strzelnicy !!!!!!!

Naprawdę wierzycie że microshit nie może zarejestrować sobie konta na największym polskim forum o Xbox i na podstawie tego dawać bany ?!?!?!
Śmieszne jest to co piszesz, ja mogę napisać sobie na forum, że gram tylko na oryginał i to uchroni mnie przed banem ? NIE ! zastanów się zanim coś napiszesz. Sam twórca ixtreme napisał, że ten soft jest wykrywalny dla MS i tyle.

Dziś dostałem bana, jutro sprzedam konsolę, dołożę 150zł i kupię nie zbanowaną i powracam do tego co było. MS nie sprzeda nowej konsoli, bo większość z nas kupi używane, byle były nie zbanowane, więc nie zarobi. Każdy z nas wie z jakim ryzykiem wiąże się korzystanie z ixtreme i to ryzyko jest opłacalne.

Nowa gra np. Call of Duty : Modern Warfare 2 kosztuje 190zł. Policz średnio 20gier x około 100zł to daje nam 2tys. Ja za 100zł wypalę sobie 20gier, a za 150zł sprawię, że opcja LIVE będzie ponownie dla mnie dostępna :)

Pozdrowienia dla ekipy BANanowców :)
 

H3ll4H

Świeżak
Świeżak
Mówiłem że tak będzie. Co prawda pomyliłem się o z 2 tygodnie ale teraz następni moi znajomi zostali zbanowani. Mam nadzieje ze mnie to ominie zwlaszcza ze nie gram teraz na live.
 

szakal777

Użytkownik
Użytkownik
Mówiłem że tak będzie. Co prawda pomyliłem się o z 2 tygodnie ale teraz następni moi znajomi zostali zbanowani. Mam nadzieje ze mnie to ominie zwlaszcza ze nie gram teraz na live.

Mój kumpel tez tak myślał

I jak podłączył dzisiaj konsole do live, to trwało może sekunde to od razu pisalo że konsola zablokowana.Po prostu ban czeka razem z podpięciem kabla
 

Keenzoo

Użytkownik
Użytkownik
Mój kumpel tez tak myślał

I jak podłączył dzisiaj konsole do live, to trwało może sekunde to od razu pisalo że konsola zablokowana.Po prostu ban czeka razem z podpięciem kabla
Dokładnie tak jak mówisz - może sekundę ;)
 

Shark

Użytkownik
Użytkownik
mi tam to nie przeszkadza, kupie nastepna konsole i tyle. Jak bym mial kupowac oryginaly to juz bym mial 10konsol wiec to zaden problem, kupic 1 tylko trzeba przeczekaz znow fale :p
A obwiniac sie moge tylko siebie bo wiem czym grozi przerabianie :p
 

ByrzyKzDG

Świeżak
Świeżak
xBOx360
Panowie prosta kalkulacja placimy za "liv"
orginalne gry sa drogie ;/
denerwuje nas M$ wszedzie szukaja pieniedzy

PSP3
darmowy "liv"
lepsza grafa Blu-ray
cena gier taksamo droga
spomnienia z przeszlosci nie zapomniane ;]PS1
no jak ja to mam w ***** M$ dotalem bana i kolega kilka dni wczesniej nie dam im wiecej zarobic jak narazie bede jechal na piratach a potem kupie sobie PSP3

ta konsole przynajmiej zrobili z sercem ;) jak myslicie
 

chickenowa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiecie co, troszke przesadzacie.
Czy naprawde az tak bardzo oplaca sie piracic i zyc w niepewnosci gdy gry na allegro UZYWANE mozna kupic za 30/40zl? Poza tym istenieje wiele portali na ktorych mozna sie grami wymieniac ZA DARMO! Masz oryginalna gre to wysylyasz jej jednaj osobie a jeszcze inan wysyla ci taka gre jaka chcesz miec. Proste :) W tym momencie gra zmienia wlasciciela i ty jestes jej posiadaczem i wcale nei musisz jej przesylac dalej... :)

Nie oplaca si epiracic i zyc w stresie podzcas gdy mozna miec gry tylko troche drozsze a oryginalne...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom