Najlepszy sklep do zakupu XOne za granicą?

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdzie kupić swoja konsolkę od MS i dlaczego w danym sklepie?
Szukam w miarę opłacalnego sklepu. Myślałem na Amazon US ale nie wiem jak było by z wysyłka ...
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Amazon jest spoko. Płacisz normalnie 500$, do tego cło i VAT, wychodzi Ci 2100zł :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
taaa, jeszcze przesyłka ze 100 zł
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Na razie nic o przesyłce nie pisze, ale często jest darmowa :)
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz znajomego w UK on może ci zakupić konsolę w sklepie Game i podesłać albo jeżeli będzie jechał do PL to weźmie ze sobą :D
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
@up.
Oprócz tego że trzeba mieć znajomego - genialny pomysł!
 

stefano21

Użytkownik
Użytkownik
przecież jasno i wyraźnie wam pisze po złożeniu zamówienia w amazone że wasz towar kwalfikuje się do darmowej wysyłki
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Teraz (ekhem) JEST NAPISANE. Miesiąc temu nie było.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jakieś inne pomysły gdzie można kupić Xbox One z dostawą do PL?
 

d4winetPL

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie... handlarzy będzie tyle że spokojnie bedzie można go dostać chociażby na allegro, mamy 21wiek w koncu.
 

mrmarko

Użytkownik
Użytkownik
W czym problem na Amazonie.UK zamówiłem X wysyłka free. Może spóźni się o kilka dni po premierze.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Na amazoon.de tez jest za 499E
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie kupuję. Czekam na normalny, polski rzut. Czemu? Po co mi nowy XOne bez Xbox Live?
 

trybul

Świeżak
Świeżak
To jest na 100% pewne, że u nas nie będzie można używać xlive? tj zakup za granicą i rejestracja na zagraniczne dane? czy to tylko plotki?
Jakoś nie widzi mi się czekać z kilka miesięcy na możliwość uruchomienia Battlefield 4.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak

krens

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie, zamierzałem kupić xboxa w wiedniu w jakimś saturnie czy mm,moja mama tam mieszka więc ją poprosiłem żeby poszła spytać w saturnie czy w dniu premiery konsola będzie dostępna na półkach sklepowych,a w sklepie jej powiedzieli że w przedsprzedaży nie ma już żadnych xboxów,czy to oznacza że na sklepie też ich nie będzie?nie wiem czy sklep przeznacza jakąś ilość do przedsprzedaży i na półki?a jechać tam i nie kupić ehhh....:confusion:
 

stefano21

Użytkownik
Użytkownik

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jakos allegro do mnie nie przemawia
 

stefano21

Użytkownik
Użytkownik
do mnie bardziej niż zamawianie na amazonie i innych
 

copanukupic

Świeżak
Świeżak
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy dokonaniu zakupu towaru poza granicami Polski w Anglii, USA czy Chinach odwiedź stronę copanukupic.pl Organizujemy cały proces zakupu towaru od odnalezienia produktu, na dostarczeniu go pod Twoje drzwi kończąc. Zamówienia z każdej części Polski.
 

Do góry Bottom