Need For Speed: Hot Pursuit-OBRAZ ISO-Pytania i Problemy

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
Opisz problem co to znaczy "coś tam się miesza" co pisze w dzienniku imgburn ? Jaki obraz ściągnąłeś ? Czy przepuściłeś przez agbx ?
 

lolel80

Świeżak
Świeżak
wiec tak. jak dotad nigdy nie uzywalem tego agbxa. Tylko jak byla potrzeba to patchowalem na 3 wave ten plik 13-14. W dzienniczku ImgBurna mam takie cos :I 22:45:56 Operation Started!
I 22:45:56 Source File: C:\Users\Aneta\Documents\Downloads\NFSHP\nfshp360.dvd
I 22:45:56 Source File Sectors: 3*827*488 (MODE1/2048)
I 22:45:56 Source File Size: 7*838*695*424 bytes
I 22:45:56 Source File Volume Identifier: XGD2DVD_NTSC
I 22:45:56 Source File Volume Set Identifier: 34672923
I 22:45:56 Source File Implementation Identifier: Sonic Scenarist 3.1
I 22:45:56 Source File File System(s): ISO9660; UDF (1.02)
I 22:45:56 Destination Device: [0:1:0] MATSHITA DVD-RAM UJ890AS 1.00 (D:) (ATAPI)
I 22:45:56 Destination Media Type: DVD+R DL (Disc ID: MBIPG101-R10-65) (Speeds: 2,4x; 4x; 6x)
I 22:45:56 Destination Media Sectors: 4*173*824
I 22:45:56 Write Mode: DVD
I 22:45:56 Write Type: DAO
I 22:45:56 Write Speed: 2,4x
I 22:45:56 Link Size: Auto
I 22:45:56 Test Mode: No
I 22:45:56 OPC: No
I 22:45:56 BURN-Proof: Enabled
I 22:45:56 Optimal L0 Data Zone Capacity: 1*913*760
I 22:45:56 Optimal L0 Data Zone Method: Copied From Original Disc
E 22:48:22 Failed to set L0 Data Zone Capacity!
E 22:48:22 Reason: No Seek Complete
E 22:48:43 Operation Failed! - Duration: 00:02:26
I 22:48:43 Average Write Rate: N/A - Maximum Write Rate: N/A
I 22:53:30 Close Request Acknowledged
I 22:53:30 Closing Down...
I 22:53:30 Shutting down SPTI...
I 22:53:30 ImgBurn closed!
 

lolel80

Świeżak
Świeżak
prawde powiedziawszy , to teraz tym ImgBurnem juz nie moge zadnej gierki wypalic.wogole nie chce ruszyc i caly czas to wyskakuje :E 12:46:15 Failed to set L0 Data Zone Capacity!
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
prawde powiedziawszy , to teraz tym ImgBurnem juz nie moge zadnej gierki wypalic.wogole nie chce ruszyc i caly czas to wyskakuje :E 12:46:15 Failed to set L0 Data Zone Capacity!
Zmiana nagrywarki na inną; zmiana programu na xbox becup creator posiadajacego sterowniki ASPI, zmiana płyt na bardziej wartościowe, reinstalacja systemu. Zawsze przy tego typu problemach są te same problemy. Jeśli ABGX nie stwierdził błędów CRC obrazu iso to twój problem dotyczy innej kategorii!
 

lolel80

Świeżak
Świeżak
powiem wam ze jestem zdzwinony. Kupilem dzisiaj kompakty Verbatimki , i juz sie nagrywa.dziwna sprawa.Przedtem nagrywalem na TDK i tez szlo. Dziwne ze ceny sa prawie takie same ale nie chce sie gry na tych kompaktach nagrywac !! ale dzieki za jakas podpowiedz Floyd i blackdevil, bo juz myslalem ze mi sie nagrywarka zepsula w nowym laptopie od zonki.pozdrowienia wielkie dla was
 

Bananikus

Świeżak
Świeżak
Wyczytałem na forum team-xecuter, że do lokalnych wersji potrzebne są osobne patche. A ja oczywiście niczego nie świadomy ściągnąłem NFS: HP PL. Co teraz? Istnieje patch do polskiej wersji?

No i nie wiem dokładnie jaki mam firmware, na jakim napędzie. Wiem, że to ixtreme LT, tylko nie wiem czy LT+, czy LT i nie wiem na jakim napędzie. Mogę się w to pakować czy potrzebny update?

Dodam, że mam najnowszego dasha. Gubię się w tym wszystkim już, a nie chce żeby mi na starcie konsolę zbanowali...
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Polskie wersje na LT+ w inny sposób się otrzymuje: poprzez wgranie polskich plików językowych do angielskiej wersji działającej samą sobą.

Jeśli masz napęd Benq lub LiteOn lub Hitachi (model 78 lub 79) oraz flash inny niż LT, musisz uaktualnić do LT+.
Jeśli masz Samsung, albo Hitachi (model inny niż 78 i 79), możesz zostawić flash i wgrywać wszystko na takich samych zasadach jak dotychczas.
 

Bananikus

Świeżak
Świeżak
Polskie wersje na LT+ w inny sposób się otrzymuje: poprzez wgranie polskich plików językowych do angielskiej wersji działającej samą sobą.
Mi się właśnie wydaję, że to jest rip z polskiego CD. Ba, właściwie jestem pewien, bo się crc nie zgadza. I właśnie w tym jest problem. :)

Spójrz: AP25 Patches - Non English Titles - Team Xecuter
Polish

Firmware LT+ jest już od tygodnia przez Was testowany, postanowaliśmy więc rozwiązać problem z grami w językach innych niż angielski a posiadającymi AP25, są to:

Fable III
Need for Speed: Hot Pursuit
Assassins Creed Brotherhood

Gry te muszą zostać spaczowane sektorem AP25 aby zadziałały na firmware'rze LT+ z nowym dashem kinect.
Sektor AP25 różni się w zależności od regionu gry (czyli sektor do releasu UK nie zadziała z wersją na europe wschodnią PL, RU, CZ) - aby go wydobyć musimy posiadać oryginalną grę.
Nie jesteśmy w stanie ujawnić obecnej metody na wydobycie sektoru AP25 ze względu na jej złożenie oraz to, że wykorzystuje ona lukę którą służy nam m.in przy tworzeniu fw/hackowaniu napędów.

Dopóki nie opracujemy bezpiecznego sposobu na wydobycie AP25 (np. firmware 0800) proponujemy:

Aby pomóc scenie, zwłaszcza użytkownikom dla których angielski nie jest językiem natywnym team xecuter posiada środki na zakup gier AP25 do których nie ma patchy, po ich zakupie sektory zostaną zripowane i udostępnione jako patche do ppf/dodane do bazy ABGX'a.

Potrzebujemy od Was informacji o:

1. Tytule gry.
2. Regionie gry/dostępnych językach.
3. Linku do sklepu internetowego w którym możemy tytuł zakupić.
Więc sprawa nie wygląda tak prosto, chyba, że coś się zmieniło...

Edit: Sprawa teraz jest właściwie jasna.
Q: I have a different country version of a region free but the AP25 patch won't work.
A: You have to use the same release as the patch is made for - this is why the group name is attached to the game. The XEX CRC's need to match. if it is region free it will work for you so just get that release. If you have a game like Fable III Spanish version then a separate AP25 patch is required and you would have to wait and see if that was ever released. At time of writing there is no public method on creating your own AP25 data for patches."...
Więc chyba jestem w czarnej ***** i muszę ściągać nowe iso...
 

michu000

Świeżak
Świeżak
witam mam taki dylemat mam polska wersje NFS ale w konsoli odpala sie angielsk, abgx pokazuje ze jezyk polski jest preferowany a angielski domyslny, macie jakies pomysly? w konsoli ustawiony jest jezyk i region na Polske
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
witam mam taki dylemat mam polska wersje NFS ale w konsoli odpala sie angielsk, abgx pokazuje ze jezyk polski jest preferowany a angielski domyslny, macie jakies pomysly? w konsoli ustawiony jest jezyk i region na Polske
PRawdopodobnie abgx pokazuje język achivementów.
 

michu000

Świeżak
Świeżak
witam mam taki dylemat mam polska wersje NFS ale w konsoli odpala sie angielsk, abgx pokazuje ze jezyk polski jest preferowany a angielski domyslny, macie jakies pomysly? w konsoli ustawiony jest jezyk i region na Polske

PRawdopodobnie abgx pokazuje język achivementów.
no osiagniecia sa po polsku w grze czyli pewnie masz racje ;/
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. Tak więc nie sugeruj się tym, to jest język dashboardu w grze i wielu uploaderów-n00bów twierdzi, że dzięki temu napisowi jest wersja PL. Idioci, co potrafią tylko klonować czyjeś uploady, dopisując PL.
 

karolek1

Banned
Za ile moge dostac taka w sklepie?
 

Bananikus

Świeżak
Świeżak
Rozebrałem konsolę i okazało się, że mam napęd Samsunga. :) Tylko, że ja mam wersję PL - abgx wywala błędy crc. Boję się, że gdyby była to samoróbka i podłączyłbym się do live mógłbym dostać bana, jest to możliwe?
 

damian068

Świeżak
Świeżak
moze mi ktos powiedziec co mam zrobic z moim nfs mam najnowszy interfejs naped samsunga konsola przerobiona xtreme 1.6 sciaglem nfs przerobilem na wave 3 tak jak zawsze przerabiam i konsola chce aktualizacji.... a ponoc mialo dzialac
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Będzie działać jak zainstalujesz aktualizacje,
wystarczy podłączyć się do Live, jak masz bana to musisz przez pendrive'a
 

damian068

Świeżak
Świeżak
a jak zrobie aktualizacje to nie dostane bana ani nie oflaguje mi konsoli ?


aha i jeszcze skad moge pobrac najnowasza aktualizacje zeby wgrac przez pendrive




dobra zrobilem ta aktualizacje i teraz mi wychodzi po wlozeniu plytki ze "plyta nierozpoznawalna" i se chyba nie pogram w nfs......
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
a jak zrobie aktualizacje to nie dostane bana ani nie oflaguje mi konsoli ?


aha i jeszcze skad moge pobrac najnowasza aktualizacje zeby wgrac przez pendrive




dobra zrobilem ta aktualizacje i teraz mi wychodzi po wlozeniu plytki ze "plyta nierozpoznawalna" i se chyba nie pogram w nfs......
Nie pograsz ani w NFS-a ani w żadną gre z zabezpieczeniem A.P 2.5 czyli "wszystkie" nowe tytuły. Na samsungu gry będą działały tylko wtedy gdy ten czytnik jest oryginalnie montowany w konsoli, tzn. od zakupu, wszelkie zamianki z Liteona bo nie było na niego przeróbki na samsunga kończą się właśnie tym co Ciebie spotkało.
 

koperek5

Świeżak
Świeżak
Witam


Po pierwsze sie przywitam bo to mój pierwszy post tutaj.

Mam pytanie. Mam przerobioną konsole z napędem samsunga. Typ co mi to przerabiał mowił ,ze NFS spokojnie pojdzie bo jego nie dotyczy sie Ap2. Niestety giera nie chodzi. Tytyłu typu Crysis 2 albo Bulletstorm owszem. Da się coś z tym fantem zrobić ? Nie jestem znawcą i nawet nie wiem jaką wersje mam firmware(pewnie nie da sie tego sprawdzic bez podlaczenia do kompa). Jest jakaś szansa (patchowanie czy cóś) ,żeby giery odpalić ?
 

pawels237

Użytkownik
Użytkownik
Witam!!! Mam ixtreme 1.5 jak na razie wszystkie gry przerabiałem do wave 2 i chodziły (black ops, nfs shift 2, fight night champion) czy ta mi pójdzie??? mam najnowszego dashboarda
 

Do góry Bottom