Nie mogę podłączyć konsoli do Xlink Kai

kamil90hg

Użytkownik
Użytkownik
Też mam problemy z dołączeniem do gry (COD MW3). Serwery mi znajduje, ale po 5 sekundach i tak wywala Unable to connect to host
spróbuj skonfigurować dashlunch-a lub zainstaluj go od nowa... Miałem to samo i instalacja najnowszego pomogła.
 

capone

Użytkownik
Użytkownik
Wujek google mi pomógł :D Jak łączę konsolę przez wifi to widzi gry, ale nie można dołączyć ;) Musiałem ją na kabel podpiąć i śmiga :D
 

Yamrox

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko/prośbę podajcie link do tematu w którym jest opisane jak wgrać fsd i dashlunch na wbudowaną pamięć flash konsoli xbox360 slim 4gb
 

Zildijan

Świeżak
Świeżak
U mnie wygląda to tak:

Internet mam podłączony do routera, router połączony jest z konsolą przez wifi.

Odblokowałem osobno port TCI i UDP 30000 na adres komputera jednak to nie pomogło.

Odblokowałem port UDP 30000 pod IP konsoli i łączy się prawidłowo czyli problem rozwiązany.

Wydaje mi się, że wystarczy tylko odblokować UDP na IP konsoli ale nie jestem pewien więc

nic nie zmieniam bo diabeł wie co się stanie ;)
 

Zwierzakdc

Użytkownik
Użytkownik
Znajomy ma problem z XBSlink. Konsola do livebox (2mb) po kablu, komputer do routera po wifi. Port 31415 otwarty. Problem polega na tym, że podłącza się do chmury, którą tworzę ja. Aczkolwiek połączenie jest nawiązane, w XBSlink widzimy siebie na wzajem, ale w grze (np.MW3) nie może znaleźć żadnego hosta. Ja mogę się podłączyć do innych, on do żadnego. Oboje posiadamy RGH i FSD2.2, dash launch też.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
sprawdzcie w XBS po podłączeniu Engine'a i wejściu w ten sam kanał czy lecicie na tych samych portach
 

BartexXx20

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem dlaczego ale wyskakuje mi unable to connect to host. Neta mam po kablu, mam egh więc, kai odpalam z X'a. Widzi mi servery ale nie chce połączyć ; / może jakieś podpowiedzi a jak już to krok po kroku bo rgh dopiero od kilku dni mam.

Może rozwinę troche mój problem..
wersja dash to 2.0.14719.0 (chyba dobrze spisałem)
Posiadam RGH, łącze ethernet, port otwarty poprzez Simple Port Forwarding, X łączy się bezproblemowo z Kaiem, ale gdy juz wchodze do lobby i chce dołączyć do gry to pisze "Unable to connect to host".. Macie jakieś pomysły?
 

Do góry Bottom