Nowy Dashboard do konsoli już dzisiaj!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bolczyk

Użytkownik
Użytkownik
Co??? IE działa tylko na Goldzie?? Co za beznadziejny Microsoft. Dodatkowo trzeba płacić za internet w telewizorze. Beznadziejną mają polityke. No cóż pozostało dalej klocka używać tylko do grania.
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co??? IE działa tylko na Goldzie?? Co za beznadziejny Microsoft. Dodatkowo trzeba płacić za internet w telewizorze. Beznadziejną mają polityke. No cóż pozostało dalej klocka używać tylko do grania.
Dodatkowo internet w telewizorze, WTF? :)
 

dalmashin

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ktoś już podawał taką ciekawostkę, ale teraz dash pozwala na 32GB pamięci przenośnej, a nie 16.
Nie mam tak duzego pendrive'a zeby sprawdzic i potwierdzic ale jak dla mnie to jest ogromny plus. Czy jeszcze komus innemu tez to dziala?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co??? IE działa tylko na Goldzie?? Co za beznadziejny Microsoft. Dodatkowo trzeba płacić za internet w telewizorze. Beznadziejną mają polityke. No cóż pozostało dalej klocka używać tylko do grania.
Tego fragmentu to ja nie rozumiem. Przecież Gold nie oferuje tylko przeglądarki IE o_O
 

danio040

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne, że jeszcze nie miałem tej aktualizacji. Mam konto na UK.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
to nie idzie krajami
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
to nie idzie krajami
Tulko nr seryjnymi (chyba)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

Jokozzz

Użytkownik
Użytkownik
idzie to sprawdzic kiedy zostanie zktualizowana konkretna konsola??:D
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Tego fragmentu to ja nie rozumiem. Przecież Gold nie oferuje tylko przeglądarki IE o_O
Racja ale YT czy inne apki działają na trialach a IE wymaga Golda i to jest dziwne.


Ta aktualka idzie strasznie wolno, chyba najbardziej wlecząca się aktualizacja Dasha
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Xbox 360 New Dashboard Update + Internet Browser - YouTube dla niecierpliwych pierwsze video nowego dasha.
 

The Dark Meadow

Użytkownik
Użytkownik
Witam zapraszam :)

Zippyshare.com - Dashboard Update 2.0.16197.0.rar

XGD2 działa COLIN MCRAE DIRT 2
XGD3 działa Fifa 13 PL , RESIDENT EVIL 6

instalacja HDD (FIFA 13) OK ( ihas 124 )

...jak na razie nic się nie dzieje
Dzieki
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętaj że w linku masz bete więc do czasu aktualizacji na FV zapomnij o live
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
Fuk, za późno...
Czyli mam teraz czekać na oficjala, który mi sie na konsoli pokaże? Bo mam oryginalne wszystko łącznie z grami i myślałem że to full.. ;p
 

Tomek 84

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
właśnie tez to mam i live nie działa ;/ szkoda,ze nie napisał zachod25,ze to beta jest ;/
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
on nie napisal ale w temacie bylo juz o tym kilka razy, ja nie wiem co Wam tak zalezy na tym dashu
 

bolczyk

Użytkownik
Użytkownik
Ano to tak jak byś kupił oryginalnego windowsa ale żeby przeglądać internet używając IE trzeba by było uiścić dodatkową opłatę microsoftowi. Bez sensu. Rozumiem już że za granie w sieci trzeba płacić ale nie za przeglądanie neta co powinno być możliwe już dawno w xboxie. Ja nie gram przez sieć bo mam małe dzieciaki i często nie mam możliwości spokojnie pograć ale np. z chęcią bym przejżał neta za pośrednictwem konsoli więc mam tylko po to opłacać Golda?
 

Artur111

Użytkownik
Użytkownik
U mnie konsola z 2010 r i się już zaktualizowała.
 

BoldfacedTony

Świeżak
Świeżak
Ja z updatem poczekam na moment gdy Microsoft udostępni go na stronce. Na razie zrobię najnowszy dostępny "na legalu" update.

btw. Wywalenie wszystkich zainstalowanych gier i wyczyszczenie cache na przerobionej konsoli wystarczy by nie zostać wygnanym na banicje?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja z updatem poczekam na moment gdy Microsoft udostępni go na stronce. Na razie zrobię najnowszy dostępny "na legalu" update.

btw. Wywalenie wszystkich zainstalowanych gier i wyczyszczenie cache na przerobionej konsoli wystarczy by nie zostać wygnanym na banicje?
Jak masz LT+2 / LT+3 to nie masz się czym martwić kolego..
 

BoldfacedTony

Świeżak
Świeżak
Dzięki kolego za odpowiedź, bardzo mnie ona ucieszyła (o^-')b . Mam LT+ 3.0 i dwie gry Xgd3 nagrane iHas'em i mam zamiar pograć w nie online oraz kupić i pobrać Sonic Adventure 2 (Gra z dzieciństwa).

Tak wracając do tematu Dashboard'u, właśnie zainstalowałem Dasha 15574 i czekam na najnowszego
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom