Polska ambasador w Tokio podpisała umowę ACTA

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Zaje*istą mamy demokrację, nie? Rząd ma nas w d*pie, my też ich miejmy w d*pie. Jedyny pomysł jaki mi teraz przychodzi do głowy to zajechać do Wa-wy i rozk*rwić wszystkich pajaców w garniakach od paziów typu mało znaczących urzędasów po samego prezydenta, którego chyba emigrowali do Afryki bo już dawno się nie wypowiadał (z tego ci mi wiadomo).
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
w Łodzi ludzie zebrali się w ramach protestu i poleciały jajka. Jakby ludzie wyszli na ulice z kijami i kamieniami, powybijali kilka okien i spalili kilka samochodów rząd zaczął by się zastanawiać że chyba coś jest źle.
Wku*wienie człowieka widać i można olać. Jak złość daje się odczuć fizycznie to trzeba powściągnąć wszelkie środki. być może armatki wodne, gaz pieprzowy itd - ale być może jakieś negocjacje.
wydaje mi się że w tym kraju dawno nie było buntu czy rewolucji i ludziom na stołkach sie we łbach popie**doliło.

Napisane jest że piractwo było i będzie ale jakby każdego było stać to by kupił orginał.
No to ja jestem takim przeciętnym Kowalskim który zarabia zbyt mało, żeby zalać benzynę, wyżywić siebie i kobietę, opłacić rachunki i jakoś w miarę godnie żyć. Jestem piratem z przymusu a nie z wyboru
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Zaje*istą mamy demokrację, nie? Rząd ma nas w d*pie, my też ich miejmy w d*pie.
No widzisz, wszyscy na ten rząd narzekają, a jakoś gdy mogliśmy kilka miesięcy temu mogliśmy odciągnąc ich od koryta, to co? Znowu wybraliśmy tych samych sprzedawczyków Polski, młodzi zamiast iśc na wybory siedzą w domu bo przecież 'to nic nie zmieni'. Przypominam, że jest jeszcze trochę partii, które chcą DOBRA narodu. Między innymi Kongres Nowej Prawicy, z którego programem zachęcam się zapoznac.
Obecna sytuacja w kraju jest beznadziejna. ACTA, VAT, ceny paliwa. To dopiero początek. Nasz rząd jest całkowicie kontrolowany przez USrael, no ale - Polacy sami wybrali.

Polecam także debatę Prawicy z Lewicą, gdzie dyskutują Janusz Korwin-Mikke oraz Janusz Palikot. Z pewnością reprezentują oni dwie najciekawsze partie w Polsce, które mogłyby ogarnąc syf w kraju i zmienic go na lepsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@up no niestety ja nie głosowałem, bo jeszcze nie moge, ale przez to że wiele ludzi głosowało 'na odpier*ol' pewnie dlatego mamy znów to samo bagno co było. Sam chętnie bym zagłosował na kogoś innego niż to ścierwo typu Tusk, Komorowicz, Kaczyński.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jednego ci zazdroszcze. za 50 lat bedziesz moze mial jeszcze okazje zobaczyc jak to panstwo wyglada. moze bedzie jeszcze na mapie europy. moze bedzie rzad w ktorym nie siedza sami zlodzieje. moze prawo bedzie prawem, a wszyscy wobec niego rowni.
moze polacy wreszcie sie obudzą. zanim nadejdzie okupant.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
To na kogo głosowaliśmy nie ma nic do tego. Szkoda tracić siły na obrażanie jednych przez drugich.
Bo gdyby przy władzy było inne ugrupowanie , to i tak doszło by do podpisania ACTA.
A spór PO PSL , Kaczor przeciwko Tuskowi będzie zawsze. Przecież nie będą się całować po d..pie.
To jest polityka.
ZJEDNOCZONA POLSKA NA ULICE i jak to mówią u mnie w robocie "Wypierdo...lmy wszystko w kosmos".

ANTY ACTA. ACTA STOP. FUEL po 2 zeta. Stawka 50% do góry , rachunki 50% na dół , a reszta to h...j.
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Jednak nic w naturze nie ginie, co prawda padło kilka serwisów, ale powstają nowe, np.:

Kod:
http://crocko.com/
Kod:
http://www.hellshare.pl/
Kod:
http://sendmyway.com/
 

Taz

Użytkownik
Użytkownik
#up
ta odciąć głowę a wyrosną kolejne czy jakoś tak tam było :p

MEGAUPLOAD - We are working for a new and beautiful dream: stay tuned! - Meegaupload ^^
 

kamyz

Użytkownik
Użytkownik
mnie zastanawia tylko kiedy hakerzy wejdą do akcji tak jak obiecywali czyżby cisza przed burzą ??:)
 

xkozakx

Użytkownik
Użytkownik
ja mam pytanie, czy nadal mozna scigac pliki z internetu tj. filmy, seriale itp??
 

xaxon

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie że możesz i będziesz mógł. ACTA ma wejsc w życie ( z tego co słyszalem z dniem 1 marca) ale nawet i tak jak to się stanie to nikt Ci nie zabroi pobierać plików - robisz to na własną odpowiedzialność.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie że możesz i będziesz mógł. ACTA ma wejsc w życie ( z tego co słyszalem z dniem 1 marca) ale nawet i tak jak to się stanie to nikt Ci nie zabroi pobierać plików - robisz to na własną odpowiedzialność.
To co napisałeś jest prawdą, ale aby ona weszła w życie musi ją ratyfikować Parlament Europejski, który może ja nawet odrzucić.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zaje*istą mamy demokrację, nie? Rząd ma nas w d*pie, my też ich miejmy w d*pie. Jedyny pomysł jaki mi teraz przychodzi do głowy to zajechać do Wa-wy i rozk*rwić wszystkich pajaców w garniakach od paziów typu mało znaczących urzędasów po samego prezydenta, którego chyba emigrowali do Afryki bo już dawno się nie wypowiadał (z tego ci mi wiadomo).
Wywalić cały rząd to dobry pomysł co do prezydenta to usunął się w cień tak jak to u nas powinno być, w Polsce nie rządzi prezydent tylko Premier, czasy gdzie Król, Prezydent był najwyższą władzą minęły w Polsce.
 

Addissek

Użytkownik
Użytkownik
To co napisałeś jest prawdą, ale aby ona weszła w życie musi ją ratyfikować Parlament Europejski, który może ja nawet odrzucić.
Czyli jakbym teraz coś ściagnął to mi nic nie zrobią, ponieważ prawo nie działa wstecz? Przed 26 miałem taką pewność, ale teraz już nie... Więc jak podpisali teraz, to nie ma to większego znaczenia ponieważ muszą ratyfikować?
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jakbym teraz coś ściagnął to mi nic nie zrobią, ponieważ prawo nie działa wstecz? Przed 26 miałem taką pewność, ale teraz już nie... Więc jak podpisali teraz, to nie ma to większego znaczenia ponieważ muszą ratyfikować?
Nic ci nie zrobią umowa pierw musi wejść w życie, a teraz to mogą nią podetrzeć.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
czas zerwac umowe z netia :D bo po co mi internet z tym gownem
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Dlaczego zrywać umowę
Musi być ratyfikacja podpis prezydenta i parlamentu
z czego 3/4 jest przeciwko ACTA
Tusk dziś wypowiedział się że jak coś będzie niezgodnego to nie będzie ratyfikacji
Ratyfikacja w naszym kraju trwa rok podobno do marca 2013
więc To co podpisała pani z TOKYO nic nie oznacza
Teraz nawet jakby weszła w życie
w naszym kraju nie ma takiej technologi aby monitorować kazdego użytkownika co pobiera
nie ty jedyny masz umowę z Netią etc
******** i serwisy uploadowe dalej będą nic się nie zmienia ACTA może być zła ale w przyszłości
bo na razie to mogą być monitorowani przestępcy jesteś w kartotece masz podsłuch na wszystko;))
Myślisz że tego co piszesz na gg nie jest monitotowane??
Jak tak to się mylisz;)
 

Khaerxis

Użytkownik
Użytkownik
Boże święty.... jak patrze na posty niektórych "Czyli można ściągać bez konsekwencji?" to mnie krew zalewa. Takie coś powinno być zabronione! Jestem przeciw piractwu ale sam z niego korzystam (fakt, mała hipokryzja lecz lubię wiedzieć czy coś co było przepięknie zaprezentowane jest warte mojej półki).

ACTA to nie tylko - PRECZ PIRATOM, ale i inwigilacja życia prywatnego człowieka. Przecież nie będzie można normalnie słuchać radia podczas jazdy samochodem bez uiszczenia odpowiedniej opłaty. Padnie większość portali internetowych tj. Demotywatory czy Kwejk (itp.), przecież większość obrazków wrzucanych przez użytkowników nie jest ich autorstwa!

Padnie Youtube, źródło wszelkich zabawnych filmików, zostaną same kanały typu tvn.pl, vevo i vlogi, chociaż co do vlogów to nie jestem pewien. Każdy filmik w którym będzie nawet choć urywek jakiejś piosenki na którą nie ma się pozwolenia udostępnienia jej w sieci będzie usunięty lub pozbawiony głosu.

Chora sytuacja. Nasze prywatne rozmowy mogą być podsłuchiwane...

Spadnie monopol na odtwarzacze mp3, mp4 itd. Zostaną same iPody ze swoim iTunes. Kupienie płyty, zrzucenie jej na komputer jest w porządku ale to są pliki .wav których nie odtwarza jeszcze trochę playerów i trzeba je przekonwertować żeby można było ich słuchać na swoim telefonie czy mp3 ale to już jest ingerencja w plik i jego prawa autorskie.

Jakiś prawnik powiedział to co sam zauważyłem. ACTA jest ustawą napisaną nie precyzyjnie przez co powstaje dużo kruczków prawnych które może rząd wykorzystać przeciw nam i konsekwencje mogą być wiele gorsze niż te których się obawiamy w tej chwili.

To wszystko to polityczna gra. Mało tego, wiecie że pomysł na ... przyłączenie strefy UE do śmiesznego ACTA wyszedł z Polski?

I tak znów w wyborach wygra PO -.-'

PS: Nie musicie się jeszcze bać niczego, podejrzewam że to gówno wejdzie w życie dopiero w 2013, a teraz nie musicie się bać że policja wejdzie wam do domu.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Boże święty.... jak patrze na posty niektórych "Czyli można ściągać bez konsekwencji?" to mnie krew zalewa. Takie coś powinno być zabronione! Jestem przeciw piractwu ale sam z niego korzystam (fakt, mała hipokryzja lecz lubię wiedzieć czy coś co było przepięknie zaprezentowane jest warte mojej półki).

ACTA to nie tylko - PRECZ PIRATOM, ale i inwigilacja życia prywatnego człowieka. Przecież nie będzie można normalnie słuchać radia podczas jazdy samochodem bez uiszczenia odpowiedniej opłaty. Padnie większość portali internetowych tj. Demotywatory czy Kwejk (itp.), przecież większość obrazków wrzucanych przez użytkowników nie jest ich autorstwa!

Padnie Youtube, źródło wszelkich zabawnych filmików, zostaną same kanały typu tvn.pl, vevo i vlogi, chociaż co do vlogów to nie jestem pewien. Każdy filmik w którym będzie nawet choć urywek jakiejś piosenki na którą nie ma się pozwolenia udostępnienia jej w sieci będzie usunięty lub pozbawiony głosu.

Chora sytuacja. Nasze prywatne rozmowy mogą być podsłuchiwane...

Spadnie monopol na odtwarzacze mp3, mp4 itd. Zostaną same iPody ze swoim iTunes. Kupienie płyty, zrzucenie jej na komputer jest w porządku ale to są pliki .wav których nie odtwarza jeszcze trochę playerów i trzeba je przekonwertować żeby można było ich słuchać na swoim telefonie czy mp3 ale to już jest ingerencja w plik i jego prawa autorskie.

Jakiś prawnik powiedział to co sam zauważyłem. ACTA jest ustawą napisaną nie precyzyjnie przez co powstaje dużo kruczków prawnych które może rząd wykorzystać przeciw nam i konsekwencje mogą być wiele gorsze niż te których się obawiamy w tej chwili.

To wszystko to polityczna gra. Mało tego, wiecie że pomysł na ... przyłączenie strefy UE do śmiesznego ACTA wyszedł z Polski?

I tak znów w wyborach wygra PO -.-'

PS: Nie musicie się jeszcze bać niczego, podejrzewam że to gówno wejdzie w życie dopiero w 2013, a teraz nie musicie się bać że policja wejdzie wam do domu.
albo wcale nie wejdzie w życie
SOPA i PIPA są już w koszu;))
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
z toba na czele... akurat jakos wszyscy byli za podpisaniem wiec niewazne na kogo bys glosowal to i tak by to weszlo i tak... a jak widze takie komenty jakis dzieci to z jednej strony sie ciesze na te ustawe bo moze zablokuja dostep do internetu niektorym bo by sie to przydalo;)
Na przykład tobie.
Jacy wszyscy? Ty i nasze "słońce peru"?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom