Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

lukas12cool

Świeżak
Świeżak
Ja wybralem xbox360 elite
 

XboXers

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli org i masz kasy nadto bierz slima z większym dyskiem. Jeżeli flash i mało kasy to falcona/jaspera. Najlepiej nie otwieranego z plombami. Lub odrazu z flashem tylko żeby była jakakolwiek gwarancja.
 

madruk

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem zdania że nowe jest lepsze i mniej awaryjne wybiorę slima
 

sam9uRAj

Banned
definitywnie slim, dla mnie liczy się tylko wzornictwo, którę w poprzednim modelu było fatalne, natomiast teraz wygląda naprawdę cudownie - piano black!
 

Luthierr

Świeżak
Świeżak
Ja mam wersje Arcade, a w dysk nie inwestowałem bo mam pen drive 16gb i starczy mi na instalacje dwóch gierek ;P Kabel HDMI, Componenty itp ;p
 

zieba1910

Świeżak
Świeżak
Ja też wybieram slima
 

macieqm

Użytkownik
Użytkownik
ja wybrałem slima, bo bardziej mi się podoba, ma większy dysk i wbudowane Wi-FI
 

jafka92

Użytkownik
Użytkownik
Wg. mnie slim od kiedy wyszła robi najwieksza furore :) Do tego 4gb pamieci za free, a jak trafi sie na dobra aukcje to i dysk 60gb dorzuca :p
 

Masturbator-Bydla

Świeżak
Świeżak
Od wczoraj mam Xbox'a Premium !! :D,Lecz czekam jeszcze na zasilacz.
 

Patriota

Świeżak
Świeżak
Ja mam Slima. Ogólnie super, jest cichy i się nie grzeje.
Wkurza mnie jego obudowa widać odciski palców i nawet chusteczką ją można porysować.
Co do grania to nie mam zastrzeżeń.:D
 

rafciux

Użytkownik
Użytkownik
Wybrałem slim wszystko pięknie ładnie, jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek tą konsole można porysować wszystkim a strasznie szkoda bo dbam o sprzęt i mnie to wkurza, kiedyś ostentacyjnie położyłem na nią pada, do tej pory to widać. :(
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
Wybrałem slim wszystko pięknie ładnie, jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek tą konsole można porysować wszystkim a strasznie szkoda bo dbam o sprzęt i mnie to wkurza, kiedyś ostentacyjnie położyłem na nią pada, do tej pory to widać.
Ja wybrałem slima 4gb. A co do posta rafciuxa to niestety taki już los lakieru (czy plastiku,pleksy nie wiem dokładnie :) piano black, że się rysuje. ja też byłem wściekły jak na moim nowym 3 dniowym monitorze benq zobaczyłem 3 dość spore rysy :( Będe je probował usunąć jakąś pastą polerską (im droższa tym lepsza - chyba .), tylko żeby nie okazało się że jeszcze pogorsze sprawe...
 

robroyyy89

Świeżak
Świeżak
Xbox 360 slim 250 GB+Samsung c650 37"=:):cool:
 

chicku

Świeżak
Świeżak
Witam. Tak jak kilku tutaj obecnych kolegów zakupiłem konsolę xbx 360 slim 250GB za jedyne 1049 zł. Po wpłaceniu gotówki pan jakże miły sprzedawca poinformował mnie że konsola jest nie przerabialna lecz i kilka chwil z wujkiem google i dowiedziałem się o c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks widzę że dla slim 9504 RELEASED szybki disasembling xbins i już działa na piratach. Miałem również arcade lecz niestety 3RROD i dziękuję poszła za niewielkie pieniądze. Slim a Arcade dzień a noc jeśli się głębiej wczytać w ich specyfikację. Odczucia ogólne : nie ma już tego kilku godzinnego brzęczenia wentylatorków oraz napędu :).
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Ja wybrałem slima 4gb za 620zł , do tego sflashowany wd1200bevs 120gb za 50zł.
 

rafciux

Użytkownik
Użytkownik
Ja wybrałem slima 4gb za 620zł , do tego sflashowany wd1200bevs 120gb za 50zł.

Czyli zapłaciłeś łącznie 720zł, a za 770zł na allegro koleś chciał sprzedać Slim 250GB + Fable 3 i jeszcze jakaś w miarę nowa gierka. Miał same pozytywy, wysyłała za pobraniem. Wiem, bo często przeglądam allegro jak na przykład mam zacząć się uczyć.
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
A może jednak zacznij się uczyć,głównie liczenia.

620zł +50zł = 670zł

Wtedy slimy 4GB chodziły po 799zł , a w takich Media Expert itp. po 899zł.
 

apple

Użytkownik
Użytkownik
Slim 4gb + dysk 250gb
rafciux sprzęt jest od używania jak chcesz żeby nie miał śladów to sobie go opraw i nie uruchamiaj
 

Xero

Świeżak
Świeżak
Ja kupiłem rok temu wersje elite ale chce zamienic na slim ;d
 

Misza$

Świeżak
Świeżak
Ja mam swoją Arcade Jasper od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolony z zakupu ;)
Jedyny minus to brak WIFI i nie mogę sie bezpośrednio podłączyć do liveboxa bo konsola stoi na drugim końcu mieszkania tak samo jak komputer ;(
 

Do góry Bottom