1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytaniem gry, nieprzerabiany xbox 360s

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nuno19, Kwiecień 27, 2013.

1. Nuno19

Nuno19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, pewnego wieczoru po powrocie do domu chcąc się odprężyć odpaliłem swojego Xbox360s z Nhlem 12. Po włączeniu się gry i załadowaniu meczu, położyłem bardzo delikatnie xboxa poziomo. Nagle z konsoli zaczął wydobywać się jakiś głośny hałas po czym wyskoczyła wiadomość o problemie z odczytaniem gry i wytarciem jej ściereczką. Próbowałem wszystkiego już, problem nadal się pojawia tylko i wyłącznie podczas odpalania samego meczu. Gra się włącza, symulacja itd. działa elegancko, dziś po 2 tygodniach sprawdziłem i pograłem ok. 2 minut spotkania i pojawił się owy komunikat. Najbardziej gnębi mnie fakt, że sama gra się włącza, chodzę po menu, symuluje swoją karierę, a jak chcę zagrać mecz to ta nieszczęsna wiadomość mi wyskakuje. Dlatego liczę na to, że jest jakiś ratunek.

Ważne informacje :
    - Xbox 360s jest nieprzerabiany
    - Wszystkie inne gry działają bez zarzutu
    - Nie mogę zainstalować gry na dysku, ponieważ jest to podstawowa wersja konsoli (2gb bodajże)
    - Płyta nie jest specjalnie porysowana (gołym okiem nie są zauważalne większe rysy)

Bardzo proszę o jakieś sugestie, przejrzałem chyba wszystkie internetowe fora, aż w końcu sam zdecydowałem się napisać.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Kuknij po płyte czy nie ma rys bo pewnie są bo ruszyłeś konsolą i płyta uszkodzona i czeka cię regeneracja.

4. Nuno19

Nuno19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, napisałem, że rys większych nie ma, natomiast bardzo minimalne są i były wcześniej jak gra działała. Po tym "hałasie" o którym wspomniałem nie pojawiło się nic nowego. Sam osobiście bardzo dbam o płyty, a Nhla 12 kupiłem w USA używanego, sprzedawca jednak mi powiedział, że z płytą nie będzie żadnego problemu, no i miał rację bo pół roku chodziła jak żyletka, do momentu opisanego przeze mnie wyżej.

Dzięki za szybką odpowiedź ;)

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Na dysk się instaluje o ile masz? może być tak ,że te rysy są już jak dla lasera za duże.

6. Nuno19

Nuno19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mam dysku, rozważam czy nie kupić szybko pendrive'a z 16gb i sprawdzić czy się zainstaluje.

7. EEService

EEService Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz- CAŁA POLSKA
    Gra do regeneracji. Na włączonej konsoli i odpalonej grze nie przestawia się konsoli z pozycji pionowej do poziomej lub odwrotnie.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrobil sie rowny okrag na poczatku lub koncu plyty. Regeneracja lub kupno nowej. Regenerwcja nie zawsze postawi plyte na nogi

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Miałem kiedyś to samo tylko że z innym tytułem, braciak przestawił konsolke podczas meczu w pion i płytka nadawała się tylko do wyrzutki ;) tak jak akir pisał, tworzą się kręgi na płycie które uniemożliwiają odczyt zawartości z płyty, gra może działać ale do pewnego momentu... ;) Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum