Problem z odczytaniem gry, nieprzerabiany xbox 360s

Nuno19

Świeżak
Świeżak
Witam, pewnego wieczoru po powrocie do domu chcąc się odprężyć odpaliłem swojego Xbox360s z Nhlem 12. Po włączeniu się gry i załadowaniu meczu, położyłem bardzo delikatnie xboxa poziomo. Nagle z konsoli zaczął wydobywać się jakiś głośny hałas po czym wyskoczyła wiadomość o problemie z odczytaniem gry i wytarciem jej ściereczką. Próbowałem wszystkiego już, problem nadal się pojawia tylko i wyłącznie podczas odpalania samego meczu. Gra się włącza, symulacja itd. działa elegancko, dziś po 2 tygodniach sprawdziłem i pograłem ok. 2 minut spotkania i pojawił się owy komunikat. Najbardziej gnębi mnie fakt, że sama gra się włącza, chodzę po menu, symuluje swoją karierę, a jak chcę zagrać mecz to ta nieszczęsna wiadomość mi wyskakuje. Dlatego liczę na to, że jest jakiś ratunek.

Ważne informacje :
- Xbox 360s jest nieprzerabiany
- Wszystkie inne gry działają bez zarzutu
- Nie mogę zainstalować gry na dysku, ponieważ jest to podstawowa wersja konsoli (2gb bodajże)
- Płyta nie jest specjalnie porysowana (gołym okiem nie są zauważalne większe rysy)

Bardzo proszę o jakieś sugestie, przejrzałem chyba wszystkie internetowe fora, aż w końcu sam zdecydowałem się napisać.

Pozdrawiam!
 

Remix27

Banned
Kuknij po płyte czy nie ma rys bo pewnie są bo ruszyłeś konsolą i płyta uszkodzona i czeka cię regeneracja.
 

Nuno19

Świeżak
Świeżak
Hmm, napisałem, że rys większych nie ma, natomiast bardzo minimalne są i były wcześniej jak gra działała. Po tym "hałasie" o którym wspomniałem nie pojawiło się nic nowego. Sam osobiście bardzo dbam o płyty, a Nhla 12 kupiłem w USA używanego, sprzedawca jednak mi powiedział, że z płytą nie będzie żadnego problemu, no i miał rację bo pół roku chodziła jak żyletka, do momentu opisanego przeze mnie wyżej.

Dzięki za szybką odpowiedź ;)
 

Remix27

Banned
Na dysk się instaluje o ile masz? może być tak ,że te rysy są już jak dla lasera za duże.
 

Nuno19

Świeżak
Świeżak
Właśnie nie mam dysku, rozważam czy nie kupić szybko pendrive'a z 16gb i sprawdzić czy się zainstaluje.
 

EEService

Użytkownik
Użytkownik
Gra do regeneracji. Na włączonej konsoli i odpalonej grze nie przestawia się konsoli z pozycji pionowej do poziomej lub odwrotnie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zrobil sie rowny okrag na poczatku lub koncu plyty. Regeneracja lub kupno nowej. Regenerwcja nie zawsze postawi plyte na nogi

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Miałem kiedyś to samo tylko że z innym tytułem, braciak przestawił konsolke podczas meczu w pion i płytka nadawała się tylko do wyrzutki ;) tak jak akir pisał, tworzą się kręgi na płycie które uniemożliwiają odczyt zawartości z płyty, gra może działać ale do pewnego momentu... ;) Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom