Przeróbka Xbox slim (nie)możliwa?

kofaniutki_misio

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Kolega kupił Xboxa 360 slim kinect'em. Oddał do "przeróbki".
Gość który miał mu to zrobić po tygodniu czasu zadzwonił i powiedział ze nie da się go przerobić inaczej niż przez podłączenie zew. napędu.
Koszt 320 zł. Zastanawia mnie jedno... Czemu od razu nie powiedział ze tylko taki jest sposób, czytałem właśnie na tym forum ze innego sposobu nie ma. A skoro zajmuję takimi rzeczami powinienem to wiedzieć, prawda?

Po kolejnym tygodniu, zadzwonił raz kolejny z wieściami że nie da się przerobić. Nie podając powodu. Powiedział ze próbował wszystkiego.

Moje pytanie brzmi, czy są takie wersje xboxa slim których nie da się w żaden sposób przerobić? Czy to tzw. "fachowiec"...

Pozdrawiam.

P.S niestety nie mogę wam udzielić szerszej informacji o konsoli.
 

SeDaN

Użytkownik
Użytkownik
Xboxa Slima nie da się jeszcze przerobić. Jedynym sposobem jest zmienienie napędu na ten ze starego xboxa.
 

wezyk20

Użytkownik
Użytkownik
Wersje z kinectem nie do ruszenia w żaden sposób. Nawet podmiana napędu nic nie da.
 

kofaniutki_misio

Użytkownik
Użytkownik
dzięki panowie.

Więc albo sprzedać albo czekać....


a Jeszcze jedno. Jeżeli ten fachowiec do konsoli zaglądał, otwierał to czy już utracił gwarancje sprzęt? Są tam jakieś plomby, nie do obejścia?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Fachowiec pewnie temu zmieniał zdania ponieważ M$ wprowadzając najnowszy dash uniemożliwił podmianę napędów. Gry nie dają się uruchomić i lipa.

A fahman jeśli dobry nie powinien zostawić śladów otwierania , jak i z plombami powinien sobie dać rady.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
no pewnie fachowiec musiał sie doszkolic w temacie na tym forum :p i
dlatego tyle odwlekał.....
w tej chwili nic sie nie da zrobic ,nawet podmiana napedu nie wchodzi w grę
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie, ale poczekajmy bo w drugiej połowie lutego ma się pojawić możliwość przeróbki slima, może akuart..
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Przerabiający pewnie liczył na to, że pojawi się iXtreme LT+ dla Slima. Dwa - plomb ze Slima nie da się odkleić, ponieważ są to plomby klejone, podwójne. Nie da się rozebrać Slima bez naruszenia plomb.

No chyba, że już ktoś wpadł na pomysł jak to zrobić, chociaż wątpię.
 

Do góry Bottom