Pytanie - piracenie konsoli

Pawlito

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem tu zupełnie nowy, więc proszę o wyrozumiałość, mam tylko takie pytanie. Konsole mam już dawno, była przerabiana jakieś 3lata temu, chciałem zapytać czy muszę coś z nią robić, żeby chodziły mi nowe pirackie gry, dotąd miałem same orginały, gry potrafię zgrywać, ale nie chce zmarnować płyt na gry dobrze zgrane, ale nie działające z powodu dawno piraconej konsoli. Mam normalnie update ostatni z przed paru dni LT+3.0 więc z nowymi orginałami nie ma problemu, ale czy z piratami będzie. Czy będą działać np gry na xgd2, a na xgd3 już nie itp. oraz czy jak wypalam gry na xdg2 to muszę koniecznie w imgburn'ie wybierać swoją nagrywarkę. (bo nie ma tam philipsa i nagrywam ogólnie u kolegi)

Przepraszam jeśli już było takie pytanie i za składnie :)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Musisz zaktualizować FW w napędzie na LT+3.0 i będą działać wszystkie gry :) idź najlepiej z tym do serwisu i Ci zrobią.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jestem tu zupełnie nowy, więc proszę o wyrozumiałość, mam tylko takie pytanie. Konsole mam już dawno, była przerabiana jakieś 3lata temu, chciałem zapytać czy muszę coś z nią robić, żeby chodziły mi nowe pirackie gry, dotąd miałem same orginały, gry potrafię zgrywać, ale nie chce zmarnować płyt na gry dobrze zgrane, ale nie działające z powodu dawno piraconej konsoli. Mam normalnie update ostatni z przed paru dni LT+3.0 więc z nowymi orginałami nie ma problemu, ale czy z piratami będzie. Czy będą działać np gry na xgd2, a na xgd3 już nie itp. oraz czy jak wypalam gry na xdg2 to muszę koniecznie w imgburn'ie wybierać swoją nagrywarkę. (bo nie ma tam philipsa i nagrywam ogólnie u kolegi)

Przepraszam jeśli już było takie pytanie i za składnie :)
Jeśli nie grasz na Live to rób rgh. Uwolnisz się od płyt.
 

Pawlito

Świeżak
Świeżak
na plytach gry chce miec, wole to od zapychania dyskow itp, a co to jest FW i czy to konieczne i ile to może kosztować? :)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
FW - FirmWare, oprogramowanie napędu, tak jest to konieczne jeśli chcesz grać we wszystkie gry, wgraj LT+3.0, ok. 40-60 zł
 

Pawlito

Świeżak
Świeżak
Ok, czyli zwykly update LT+3 z gry nie wystarczy, dzieki za szybka i precyzyjna odpowiedz :D jeszcze bym prosil, jesli to mozliwe, o okreslenie do ktorego roku premiery mniej wiecej gry pirackie beda mi dzialac :)
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
LT 3.0 sie wgrywa do napedu a nie z gry potem wszystko bedzie ladnie smigac oczywiscie gry xgd3 trza od nowa nagrac jak miales wczsniej inna przerobke
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Mylisz pojęcia !
LT się wgrywa do napędu, jest to oprogramowanie które pozwala odczytywać właśnie kopie gier
update z gry to się robi aktualizacje dasha, a to jest taki jakby system konsoli.
 

Pawlito

Świeżak
Świeżak
Jeśli mam LT1.6 ewentualnie 1.9 to z jakich lat gry mniej więcej mogą mi chodzić spiracone? bo puki co nie stać mnie na oddanie konsoli do serwisu.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Pytanie - piracenie konsoli

Jak masz lt1.9 to beda ci chodzic gry wydane do ok. września 2011, wszystkie do Driver;SF

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

Pawlito

Świeżak
Świeżak
A da się jakoś sprawdzić jaki mam LT inaczej niż gre zapuszczając? :)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Można gdybać, po tym kiedy ostatnio aktualizowałeś LT. Ale najpewniejszym sposobem jest wypalanie kopii gry XGD3, z topologydata pod LT+2.0 lub LT+3.0 i zobaczyć czy odpali.
Z resztą jak wypalasz gry ? Przed wypaleniem przepuszczasz przez ABGX, czy wgrywasz topologydata przez XboxBackupCreator ??
 

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli niedawno aktualizowal dasha to chyba mu usunelo przerobke bo mial 1.6 lub 1.9 jak napisal
 

Pawlito

Świeżak
Świeżak
przepuszczam przez abgx, chociaz nie wiem do konca co on daje, po prostu przepuszczam, wypalam i jest, no i gry na xgd3 to najpierw burner max, potem img burn i juz.
Przy okazji co daje ten abgx? jest konieczny, bo wiadomo, ze gier pl w bazie nie ma wiec veryfication failed zawsze :) i nie wiem nawet co to topologydata i ten xboxbackupcreator:D Nie zaglebiam sie w to, wystarczy, ze wiem jak zgrac i, ze chodzi, potrzebuje tylko konieczne info
 

Do góry Bottom