RGH - Flash napędów - Wszystkie usterki Xbox 360 - KOMPLEKSOWO! POZNAŃ - CAŁA POLSKA!

pejn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem xboxa slim 250gb z RGH + LT3.0. Zdecydowanie polecam! Konsola w bardzo dobrym stanie.
-Bardzo dobry kontakt
-Szybka wysyłka
-gwarancja na konsole!
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że kolega msFormat to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie ! Profesjonalne podejście do klienta - ZAWSZE znajdzie czas żeby wytłumaczyć każde zagadnienie - a to się na prawdę ceni! Świetny kontakt zarówno PRZED jak i PO zakupie ! Sprzęt w 101% sprawny - wszystko zgodnie z ustaleniami albo i lepiej! Kupiłem X360 SLIM z LT+3.0 i na prawdę jestem BARDZO zadowolony! Dziękuję i szczerze polecam msFormat każdemu kto się jeszcze waha..
Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Twoich usług - dzięki! :)
 

raven_raven

Świeżak
Świeżak
Zarejestrowałem się na tym forum tylko po to, by polecić msFormata, więc to już o czymś świadczy :).

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Przeróbka zrobiona bardzo szybko, świetny i uprzejmy kontakt przez telefon, bez problemu dostaniemy odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie w kwestii RGH. Polecam! Chciałbym, by każdy sprzedawca tak traktował klienta.
 

sonny61

Świeżak
Świeżak
Aktualizacja do LT 3.0 bez najmniejszego problemu, wszystko śmiga, szybka usługa z gwarancją! :) Dzięki!
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niedawno oddałem swoja konsolę FAT Jaspera do msFormat na zrobienie RGH. Zdecydowałem się odesłać konsolę do tego Pana ze względu na dobre opinie oraz, że jest z Poznania, czyli w miarę blisko.
Więc podam same plusy, bo minusów brak!!!!!!!!!!:
Szybka usługa - konsola odesłana zaraz na drugi dzień, usługa zrobiona z wielką dbałością i profesjonalizmem,
Bardzo dobry, profesionalny i miły kontakt - chętnie odpowie na każde pytanie, nawet te najbardziej banalne z wielką wyrozumiałością.( Nawet po zrobieniu usługi ),
Konsola botuje max 3 sekundy - nie zawiesza się!!!!!!
Cena - naprawdę ceny ma bardzo dobre.
Gwarancja - pisemna gwarancja na 6 miesięcy - super!!!!!!!

Podsumowując:
POLECAM!!!!!!!, POLECAM!!!!!!!, POLECAM!!!!!!!, POLECAM!!!!!!!, POLECAM!!!!!!!, POLECAM!!!!!!!, w 10000000000000000000%

Darek z Bydgoszczy
 

kooloo123

Użytkownik
Użytkownik
RGH zrobione dnia 31-05-2012 do dnia dzisiejszego nie mam żadnych kłopotów z konsolą.
Szybki kurier w obie strony, czasy botowania konsoli są krótkie, bardzo dobry i miły kontakt, dostałem odpowiedzi na każde moje pytania.
Polecam msFormat jestem bardzo zadowolony.
 

DrStorm

Świeżak
Świeżak
RGH Jaspera i wgranie najnowszego LT, zrobiona 2 dni temu, konsola bootuje szybko, działa bezproblemowo. Doskonały kontakt, konsola zrobiona tego samego dnia. Cena bardzo dobra. Dostałem nawet gwarancję na przeróbkę,instrukcję użytkowania z zestawem przydatnych linków oraz pliki związane z przeróbką. Polecam.
 

darek_basia

Świeżak
Świeżak
Tydzień temu zadzwoniłem do msFormat o przeróbkę konsoli FAT z dashem 14719.Na następny dzień kurier się zjawił i przekazałem mu konsolę i od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli z RGH 2.0.
Konsola startuje dość szybko ok.30sek a z podłączonym dyskiem zewnętrznym 2TB ok.40sek.Nic się nie zawiesza i działa stabilnie.Wszystko działa jak należy.
Gry bez problemu startują z dysku jak i z napędu, a kinect jest rozpoznawalny przez konsolę.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta i najważniejsze uzyskałem odpowiedzi na moje pytania.

Polecam msformat.
 

Konrad Go'ral

Świeżak
Świeżak
Z usługi msformat jestem zadowolony, konsola chodzi, wszystko według opisu... jedynie wróciła do mnie z uszkodzeniem przy kablu zasilającym, więc pewnie firma kurierska... pozdrawiam
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Tylko polecić, RGH działa idealnie, konsola odpala dość szybko. Wszystkie pliki, które do dalszej zabawy potrzebne dołączone, plus krótki opis dla zielonych gdzie gry wrzucać.
 

tobbik

Użytkownik
Użytkownik
Cos moge powiedziec, zawiozlem wczoraj konsolke, zeby wrzucic RGH, jeszcze na parkingu odebralem telefon czy chce rowniez LT. Cala przerobka trwala niecale dwie godziny wiec nie zdazylem sie rozluznic po powrocie do domu juz musialem wracac po konsole :D
Usługa szybka, a przy tym na wysokim poziomie, dostalem wszystko co potrzebne do grania oraz odpowiedzi na moje banalne pytania, rowniez dzisiaj gdy zadzownilem.

Zostaje tylko polecic i podziekowac :)
 

kamil7745

Świeżak
Świeżak
Ja również polecam :) wszelka pomoc teoretyczna dla zielonych po tel i oczywiscie fachowa i BARDZO SZYBKO zrobiona robota.
Konsole wysłałem i wróciła w tym samym tyg z udzielona przez msFormat gwarancja i instrukcja co i jak :)


POLECAM!
 

widelec1305

Świeżak
Świeżak
lt 3.0

Polecam.
Kompleksowo, fachowo i bardzo szybko!
 

damian1234qwer

Świeżak
Świeżak
Polecam ''msFORMAT'' usługa i czas wykonania RGH na najwyższym poziomie, cena przystępna dla każdego, kontakt z firmą jest super, po wykonaniu usługi RGH wszystko opisane i wyjaśnione w załączonym dokumencie po prostu pełen Profesjonalizm !!!.
Nawet się nie zastanawiajcie, po prostu WARTO wysłać swoją konsolę aby ''msFORMAT'' wykonał wam usługę RGH.
 

Natural.eu

Świeżak
Świeżak
Bardzo polecam msFormat, konsola pięknie chodzi , jak marzenie , RGH i jeszcze do tego internet, cudo ;] Bardzo się opłacało wysłać do niego , bardzo korzystna cena ( 150 zł , gdy w Świętokrzyskim 250)
Polecam Gorąco!

Natural.eu/bert49
 

gryfis

Świeżak
Świeżak
Witam

Chciałbym opisać moje bardzo pozytywne doświadczenie. Z racji tego ze mieszkam za granica i brak w moim mieście serwisu konsolowego postanowiłem zainstalować przeróbkę RGH samodzielnie. Wszystko polutowałem zaprogramowałem a tu nadal nic, konsola nadal się nie bootuje:/ 2 dniowe poszukiwania zmiana położenia kabelków sprawdzanie itd nie dały żadnego rezultatu. na szczęście przeglądając rożne tematy trafiłem na kolegę msFormat. Pytanko na GG nie zostało zlekceważone odpisał pomógł. Od razu widać było ze profesjonalista bo dosłownie 3 pytaniach podła podpowiedz zrób to.... i cuda konsola zaczęła się bootowac. Ale malo tego kolega Mariusz poświecił swój czas aby przeprowadzić mnie przez proces instalacji wszystkich składników. Gdy wszystko działało zapytałem co jestem winien a tu odpowiedz nic <wow> Ciesz się i graj to usłyszałem .

Wiec podsumowując korzystajcie z usług Pana Mariusza bo to bez dwóch zdań specjalista w 100% i co ważne zawsze możecie liczyć na jego pomoc a to akurat bezcenne

pozdrawiam i dziękuję Lukasz
 

soSNax

Użytkownik
Użytkownik
Bez zadnych zajakniec, z czystym sumieniem moge polecic uslugi wykonywane przez Mariusza! :) Z tydzien temu spontanicznie postanowilem przerobic konsole. Telefon do msFormat i po chwili juz znalem wszystkie opcje przerobienia mojej maszyny. Oczywiscie padlo na RGH (pomimo uprzedzenia mnie, ze z racji serwisowania konsoli jest opcja, ze prawdopodobnie da rade wgrac tylko RGH 2.0). Pol godziny pozniej juz oddawalem konsole w rece Mariusza - wszystko profesjonalnie, bez zadnej amatorszczyzny. Po 5-10 min wiedzialem juz prawie wszystko o bebechach mojej konsoli oraz uslyszalem radosna informacje, ze jednak da rade wgrac podstawowe RGH :) Po paru godzinach (proponowal odbior po okolo dwoch, ale akurat nie spieszylo mi sie) konsola juz byla do odbioru z gotowym RGH + informacja, ze LT tez zostalo zaktualizowane + przekonwertowane gry, ktore mialem na dysku klocka :) Konsola wstaje w mniej niz 10 sec. Nic sie nie przegrzewa, nie wiesza - bomba. Juz po paru godzinach zadzwonilem z jakims durnym pytaniem, na ktore oczywiscie uzyskalem wyczerpujaca odpowiedz. Jezeli ktos sie waha czy oddac konsole w rece Mariusza to rozwiewam wszelkie watpliwosci - NIE ZASTANAWIAJ SIE TYLKO WYSYLAJ/ZAWIEZ JA DO NIEGO! :D

Pozdrowienia od wlasciciela Falcona (?) z fabrycznym hitachi :)
 

mlody1m

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystko w jak najlepszym porządku. Świetny kontakt, szybkie wykonanie usługi i do tego jeszcze gwarancja.
Polecam w 100%
 

greqdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świetna robota - polecam. Dobry kontakt i fachowe podejscie do sprawy. Smialo podrzucac mu swoje klocki - bedziecie zadowoleni. Pozdrawiam ( czen21 )
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
polecam w 100% !! świetnie konsola działa, szybko bootuje, 4 pierwsze starty to 6 sekund a płyta główna to Corona! ładny porządek na dysku, programy najnowsze, wszystko idealnie. Jestem bardzo zadowolony i polecam!!
 

Do góry Bottom