Scorch - nowy kontroler do Xboxa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Scorch jest nieoficjalnym kontrolerem do X360, który skierowany jest do maniaków FPS-ów grających non-stop w Sieci. Kontroler ma imitować znane z PC połączenie myszy i klawiatury. Według twórców tego urządzenia, mysz jest bardzo dokładna, posiada ogromną czułość i tworzona była z myślą o FPS-ach. Zestaw składa się z myszki, a także urządzenia przypominającego WiiMote'a, które odpowiada za poruszanie postacią. Ciekawy gadżet, ale znając politykę Microsoftu, na pewno za jakiś czas Scorch będzie na liście "zbanowanych, zajefajnych, urządzeń". Z drugiej strony może M$ podłapie pomysł i wypuści oficjalny kontroler, dzięki któremu za jakiś czas będzie można zagrać w... DIABLO 3. Marzenie ściętej głowy? Poniżej możesz obejrzeć Scorcha w akcji. Bajeranckie, prawda?
Link do filmiku:YouTube - Scorch 360 mouse for Halo Reach
Screen:http://bi.gazeta.pl/im/4/7693/z7693104X.jpg
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bardzo mi się podoba... tylko dla praworęcznych :/
 

Tymonxxx2

Banned
Gites sprawa pewnie wygodnie się tym gra :)
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Mi się może podoba ale i tak nie kupię :p
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie ja lepiej gram jedna reka na padzie niz on tym scorchem....
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podobnie chodzi do pada imo szału nie ma
 

virus666

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo ładnie zerżnięta koncepcja z fragfx dla ps3
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No no super to wygląda itd :D
ale Pad t jest jednak Pad i koniec :D
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja osobiście wolne stereotypy : ] Pad w rękach, kanapa, telewizor i konsola :) Żadne takie bajery, albo te co to się lata i pokazuje do kamery mnie nie przekonują . :)
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Do ps3 od dwna takie coś jest i nawet kiedyś miałem to, ale tak się na tym głupio gra , że masakra. Lepiej grać na padzie normalnie
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to żadna rewelacja !! lepszy jest pad:)
 

Ojciec69

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie super fajne bo myszka + klawa w bezposrednim starciu z padem nie ma szans, jednak nadal widac ze sa jakies opoznienia, nie tak jak na tym czyms do ps3 bo tam to juz porazka byla. imo FPP/FPS tylko mysz i klawiatura.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ojciec wierz mi że wymasterowany konsolowiec pokona ceesowca :) Wiem z autopsjii
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
jestem leworeczny i wole pada
 

mureek

Banned
Użytkownik
bez wbudowanej obsługi myszki wszystkie te urządzenia się nie nadają do grania - jak myszka może emulować gałke?. W ogóle na padzie się gra wygodniej. Testowałem kiedyś xim360 - miałem kupić od znajomego. Po tygodni oddałem, beznadzieja. Pad to pad, po to jest aim assist, żeby się dobrze na nim grało. I te uczucie jak grasz na padzie, najlepsza akcja się dzieje a tu... baterie padają - bezcenne ;]
 

Masanohashi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Słaba latencja jak na myszkę imho . Ale jest w porządku :). Jednak nic pada nie przebije :D/.
 

Ojciec69

Użytkownik
Użytkownik
hmm, skoro mowicie ze wymasterowany konsolowiec przebije pecetowca to dlaczego do tej pory nie ma nigdzie pojedynkow pad vs myszka ?? imo wymasterowany konsolowiec moze sie rownac ze miekko-średnim pctowcem i w grach fpp nie ma szans w bezposrednim starciu.
prostą sprawą jest to ze do konsol starają sie robic cos co mogloby przypominac myszke, do pcta do gier fpp robia tylko myszki i klawiatury, nie slyszy sie o specjalnych padach do gry w coda czy cos podobnego bo kazdy wie ze mysz jest lepsza do tego typu gier, i gry na pc nie maja "wbudowanego pseudo aimbota" takiego jaki jest np. w Borderlands, jednak ta gra jest typowym portem z konsoli i firma robiaca gre zapomniala pozbyc sie tego faktu.
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
spoko rzecz tylko znajac rzeczywstosc cena bedzie kosmos ok 250 zl pewnie wiec podziekuje
 

Tomtrade

Użytkownik
Użytkownik
Słabe to imho, nigdy bym nie kupił.
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
Nie po to kupiłem konsole żeby bawić się z myszkami. Jak dla mnie to badziewie nie powinno być robione. Kupi sobie taki kontlorer i będzie się podniecał jaki on dobry nie jest. Ja wole żeby ludzie grali na padzie chociaż są jakieś szanse.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom