Scorch - nowy kontroler do Xboxa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
A ja widzę dla tego czegoś inne zastosowanie. Podłącze sobie to do PC'ta i będę grał w FPSy. To Wii podobne urządzenie jest ciekawą alternatywą dla klawiszy WSAD na PCtowej klawiaturze.
 

globooz

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś to zakupi to będzie wymiatał na serwerach bez dwóch zdań.
Nie liczy się osprzęt do grania a umiejętności.
Ja osobiscie gram w unreala 3 po sieci i mimo że gram na padzie to i tak sporo graczy wymięka którzy grają na jakimś fragnstein'ie czy coś. Trzeba mieć smykałkę ;)

tak - przerzuciłem się na ps3. Microsoft zaczął mnie już męczyć bo ciągle jakieś krzywe akcje robi. Ale dalej mam xboxa ale chce go sprzedać :)
 

tomekS

Banned
Użytkownik
zapowiada się ciekawie
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak dla mnie zbędny bajer.
A jak ktoś chce się spróbować PAD vs Mysz + Klawa to proponuje zagrać w GoW (na pc) albo Lost Planet Colonies (są wspólne serwery). Sam gram w GoW na pc na padzie i nie czuję się słabszy:p
 

Zukashi Chikato

Świeżak
Świeżak
nie wiem nie wiem niezbyt ciekawie to wygląda ja grałem na tym u kumpla i powiem wam tyle , że lepiej na normalnym padzie grać
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś kto chce grac za pomocą myszki... WON NA PC, Microsoft NIGDY nie zaakceptuje takiej technologi, mysz zepsuła by klimat który mamy gdy gramy za pomocą pada. Poza tym to by było nie równe, jeden by wymiatał z tym pseudo Wii a drugi męczył się z padem, ta rzecz jest bardzo nie wygodna i jak już powiedzialem psuje klimat. Nigdy bym tego nie kupil, a gdyby to by zastąpiło pady sprzedałbym Xbox'a i kopił PS3...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom