SLIM liteon 9504 PMT pomocy!!!!

stasta

Banned
Witam posiadam konsole SLIM z maja 2010 z napędem liteon 9504 i dashem 9199.
Czy żeby sczytać klucz za pomocą tego USB Probe v3+PRO Przerób Sam XBOXa HIT 2011 OKAZJA (1973645966) - Aukcje internetowe Allegro
to będę musiał odblokować napęd czy nie??
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
zerknij na stronę 246 od Manuala Jungleflashera. Manual pobierzesz tutaj: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: jftut1.4.4.rar
 

stasta

Banned
Nie za bardzo kumam o co chodzi. Może mi to ktoś wytłumaczyć??
 

Kakashi

Banned
z tym dashem nie musisz odblokowywać , ale jak wgrasz lt 2.0 nie wiem czy dash najnowszy będzie się chciał wgrać możliwe ,że usunie przeróbke nawet . i się nie obędzie bez ciachanie ścieżki lub drilla
 

Kołobrzeg

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw zaktualizuj dashboard,a później flash
 

stasta

Banned
Podsumowując muszę najpierw wyciągnąć klucz za pomocą USB PROBE V3, wgrać nowy dashboard, i dopiero wgrać flash.
Jeśli ma ktoś jakieś porady to piszcie.
 

Kakashi

Banned
jak zrobi aktualizacje odrazu się napęd zablokuje, i zrobi sie 0272, wątpie ,żeby dało się teraz wgrać lt 2.0 póżniej dasha tak ,żeby nie usuneło przeróbki i był najnowszy dash
edit obojetnie kiedy to zrobisz , a pod dashu 599 604 masz już napęd 0272 flashowalny jak 0225 401
 

Kołobrzeg

Użytkownik
Użytkownik
i tak i tak musisz zaaktualizować dasha, to nieuniknione.
 

Kakashi

Banned
to dash najnowszy drill lub russian hack i lt 2.0
 

stasta

Banned
jak wgram lt 2.0 na stary dash i zrobię aktualizacje do najnowszego dasha to mi usunie przeróbkę??
 

Kakashi

Banned
niby lt 2.0 nie usuwa, sądze ,że dash się nie będzie chciał wgrać i raczej i tak ją usunie.
 

stasta

Banned
to chyba lepiej sprzedam tego slima i kupie fata bo nie chce się bawić w wiercenie albo cięcie ścieżek.
 

Kakashi

Banned
oddaj na serwis około 150zł ci to zrobią.
 

stasta

Banned
pierw zgram klucz napędu za pomocą usb probe v3 a póżniej aktualizacja. Następnie cięcie ścieżek (chip MXIC) i odblok napędu i dopiero lt 2,0.
Co wy na to??
Dzięki za odpowiedzi.
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
A możesz zawsze RGH machnąć i ani płyty ci nie będą potrzebne i wszystkie gry będą śmigać. No chyba że na live ci zależy ale i tak na lt 2.0 nie pograsz bo ban.
 

Do góry Bottom