Strumieniowanie z XO do Windows 10

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Wywal tego liveboxa i postaw normalny router.
Sporo osób ma problem właśnie na liveboxie ze strimem, urządzenia nie mogą się odnaleźć w sieci.
Zapewne ten crap ma coś w sobie że blokuje udostępnianie zasobów z jednego urządzenia do drugiego.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie, mam 15ke laptopa i w nocy sobie grałem w Horizon 2, coś pięknego :)
Odpalam sobie telewizor, rozkładam się łóżku i gram w Horizon 2. To jest piękne 50 cali vs 15 :p
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie działa mam livebox 2.0
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie nie działa ale to dlatego że xbox i pcty są w osobnych sieciach i nie wiem jak coś takiego ogarnąć.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie wiem jak coś takiego ogarnąć.
Zewnętrzne IP, przypisanie w routerze na sztywno wewnętrznego IP oraz port-u do konsoli będzie potrzebne.
 

Stawski TM

Świeżak
Świeżak
Mam też normalny router linksysa, który niestety powędrował do szafy ale chętnie bym do niego wrócił. Zachciało się funpacka z orange i mam teraz telefon stacjonarny voip 0_o
Bez liveboxa nie będzie działać. No chyba, że wiecie jak to obejść
 

FifaMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
U mnie działa mam livebox 2.0
Co to za gra?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To jest Forza horizon 2 fast and furious.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie nie działa ale to dlatego że xbox i pcty są w osobnych sieciach i nie wiem jak coś takiego ogarnąć.
Zrób tak by obydwa były w jednej sieci domowej, wtedy będzie działać
 

Szprochv

Świeżak
Świeżak
Witam, nie wiem czy dobrze trafilem ale mam spory problem ze streamowaniem. Mianowicie, aplikacja Xbox znajduje mi konsole, ale gdy kliknę "Rozpocznij streamowanie" to wywala mi na pulpit bez zadnego kodu bledu, informacji... to mi sie dzieje rowniez z innymi aplikacjami fabrycznymi na Windows 10 typu: Poczta, Sklep. W nieoczekiwanych momentach wyrzuca z nich na pulpit. Proszę o pomoc, albo o przekierowanie do wlasciwego dzialu.
Pozdrawiam
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, nie wiem czy dobrze trafilem ale mam spory problem ze streamowaniem. Mianowicie, aplikacja Xbox znajduje mi konsole, ale gdy kliknę "Rozpocznij streamowanie" to wywala mi na pulpit bez zadnego kodu bledu, informacji... to mi sie dzieje rowniez z innymi aplikacjami fabrycznymi na Windows 10 typu: Poczta, Sklep. W nieoczekiwanych momentach wyrzuca z nich na pulpit. Proszę o pomoc, albo o przekierowanie do wlasciwego dzialu.
Pozdrawiam
1. Jaki masz Pc może jego specyfikacja jest zbyt słaba by stabilnie działał na nim win 10 ?
2. Czy win 10 masz na oryginalnym kluczu ?
 

Szprochv

Świeżak
Świeżak
1. Moj laptop spelnia wymagania 10 tj.: i3 (2x2,27GHz), 4GB RAM
2. Orginalny klucz, po aktualizacji z 8.1
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja na twoim miejscu przywróciłbym w takim razie Pc do ustawień fabrycznych, robisz to w opcjach zakładka aktualizacje i zabezpieczenia następnie odzyskiwanie i przywróć ustawienia fabryczne win 10
 

Szprochv

Świeżak
Świeżak
Tylko, że on jest dopiero o po formacie, na ale coż spróbuję tak ja radzisz
 

Szprochv

Świeżak
Świeżak
Zrobiłem przywrócenie ustawień fabrycznych, nic nie dało. Jest tak samo jak wczesniej
 

Szprochv

Świeżak
Świeżak
Dobra zrobilem. Gryzly sie sterowniki grafiki dedykowanej i zintegrowanej

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
 

sonik992

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Podczas streamowania nie mam obrazu tylko sam dźwięk.Co robić ? :/
 

tziobro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A u mnie po kablu nie idzie, chociaż komputer widzi konsole. Za to jak odłączę kabel to po wifi śmiga. Ktoś miał coś takiego?
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może napisać ktoś krok po kroku co zainstalować, ustawić i zrobić by móc grać na lapku ??
Nie wiem całkowicie jak podejść do tematu.
Na lapku mam win 10.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może napisać ktoś krok po kroku co zainstalować, ustawić i zrobić by móc grać na lapku ??
Nie wiem całkowicie jak podejść do tematu.
Na lapku mam win 10.
Na lapku włączasz aplikację Xboxa, później w menu po lewej jest obrazek xboxa (przedostatnia ikonka nad ustawieniami), dajesz na niego i musisz się podłączyć z konsolą, jak się podłączysz, odpalasz na konsoli jakąś grę i w apce będziesz miał opcję strumieniowania. Klikasz i wszystko gotowe. Ale nie rozgryzłam jeszcze jak pada podłączyć do windowsa, możliwe, że przez kabel i zadziała, nie chciało mi się sprawdzać :D
 

Do góry Bottom