HOT! Szef marki Xbox nie wierzy Sony - Spencer skomentował konfernecje i wytyka błędy

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@UP Ja się nie czuje zrobiony w chooya. Wrzucam płytę gram i sprawia mi to frajdę. Póki gry wychodzą nie ma co narzekać. A ludzie się przejmują co będzie za półtora roku...

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 
R

redRA

Guest
@galaretka
wyjdź na zewnątrz :) wdech i wydech
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
UP galaretka
wyjdź na zewnątrz :) wdech i wydech
nie nabijaj postów

Davex masz rację i Cię rozumiem, ale nie powiesz mi, że M$ jest wobec nas fair. To jest po prostu chamstwo z ich strony, stąd te oburzenie (nie tylko z mojej strony).

Zwłaszcza, że są hipokrytami. Jak Sony zapowiadało PS4 to M$ śmiał się z tego, że pokazali pada. A sami teraz zapowiedzieli tylko słownie, nic więcej. Phil Spencer to jedna wielka ściema.
 
R

redRA

Guest
sam człeku nabijasz pisząc to samo się żaląc jakie to M$ złe i bee ehh
W jakim ty świecie żyjesz? Tu jest walka o pieniądz a nie o to żeby ci M$ buty polerowało.

ps. Głównie czytam dlatego tak mało postów ale na twoje wypociny trzeba reagować
 

Ewengard

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jakoś nie czuję się oszukany. Wręcz przeciwnie, jestem zadowolony bo nowe gry nadchodzą.
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli uważacie że w porządku jest to że korpo kłamie i oszukuje swoich klientów? Dla mnie ta firma przestała być wiarygodna. W tyłku mam eksy, czy ktoś ma win będzie je miał. Ale jeśli oni mówią że nowej konsoli nie będzie, myszka i klawiatura będzie wspierana tylko w dashboardzie po czym okazuje się że do gier też ją dadzą. To coś tu jest nie tak.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie nabijaj postów

Davex masz rację i Cię rozumiem, ale nie powiesz mi, że M$ jest wobec nas fair. To jest po prostu chamstwo z ich strony, stąd te oburzenie (nie tylko z mojej strony).

Zwłaszcza, że są hipokrytami. Jak Sony zapowiadało PS4 to M$ śmiał się z tego, że pokazali pada. A sami teraz zapowiedzieli tylko słownie, nic więcej. Phil Spencer to jedna wielka ściema.
No fer się nie zachowało ale wiadomo biznes is biznes. Ja mam to czego oczekiwałem od konsoli (wiedziałem co kupuje) i gram póki będzie wspierana. A jak ktoś narzeka że wychodzi nowa no cóż. Za półtora roku będzie Scorpio a za następne półtora będzie sub-zero. Taka kolej rzeczy. Rynek się zmienia.

Edit : To co powiedział Phil Spencer mi w graniu nie przeszkadza.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Ewengard

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Microsoft jest właścicielem Windowsa to sobie na niego gry wydają tak samo jak na xone. Dla nich liczy się zysk a nie wyłączność i ograniczenie do jednego produktu. Sony nie ma swojej platformy to nie ma na co innego wydawać, jakby miało to by pewnie tak samo wydali bo liczy się kasa. W tych czasach liczy się nowoczesność jak ze smartfonmi. Nie minie rok a już nowy flagowiec z lepszym aparatem. Wyścig szczurów wręcz. Niestety taka prawda i tak samo jest z innymi sprzętami nawet z konsolami. Musimy przyzwyczaić się do tego że teraz będą wychodzić nowe co 2-3 lata a nie jak kiedyś co 5-6.
Mało tego... Co w tym złego że klawiatura i myszka będą obsługiwane w grach? Dać jakąś możliwość, udogodnienia to już źle.
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie czemu od razu nie powiedzieli "będzie nowy xbox, będzie obsługa myszy i klawiatury" tylko klamali? Skoro uważasz że podłączenie klawiatury i myszy to udogodnienie to czemu od razu nie kupiłeś komputera i nie podłączyłes do telewizora? Uważasz że jest to sprawiedliwe dla graczy że jedni będą grać na padach a inni na klawierce i myszy, w FPS nie masz szans.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ludzie chcieli 1080p i 60fps to mamy nowe konsolę, trzeba wypowiadać życzenia z głową :》
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
sam człeku nabijasz pisząc to samo się żaląc jakie to M$ złe i bee ehh
W jakim ty świecie żyjesz? Tu jest walka o pieniądz a nie o to żeby ci M$ buty polerowało.

ps. Głównie czytam dlatego tak mało postów ale na twoje wypociny trzeba reagować
Z tobą już nawet nie chce dyskutować, bo nawet swojego zdania nie można napisać. Trzeba reagować na co? Piszę jak tutaj większość i dyskutujemy.
Reasumując, Spencer nie ma co się wypowiadać i krytykować, bo sam nie jest lepszy.
 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie cierpię wypowiadać się na temat wojen platform, jednak Spencer mocno się zagalopował. Szacunek dla rywala jest podstawą a takie dziecinne naśmiewanie się z pomniejszych błędów konkurencji jest co najmniej nie na miejscu.
Odnośnie tych niedotrzymanych obietnic to moim zdaniem ludzie trochę nadinterpretowali jego wypowiedź. Pogrzebałem trochę po necie i znalazłem ten feralny cytat:

Nie podoba mi się wizja Xboksa Półtora. Jeżeli mielibyśmy iść naprzód, wolałbym pójść naprzód o całą generację. Dla nas Xbox radzi sobie dobrze. Spisuje się, jest solidny, serwery działają dobrze. Jeżeli mielibyśmy wykonać krok naprzód, tak jak mówię, raczej chcielibyśmy dać ludziom bardziej namacalną zmianę
Czyż Project Scorpio nie jest tą namacalną zmianą? Dla mnie skok technologiczny jest duży, inną sprawą jest to, że zwykły One był małą porażką wydajnościową. Jeśli ktoś dysponuje cytatem, w którym Phil powiedział, że nie wyjdzie żaden nowy Xbox w przeciągu iluś lat to proszę o poprawienie mnie.
Exy na obydwu platformach Microsoftu? Tu chyba nie trzeba tłumaczyć, że na prawdziwych graczy to nie wpływa w żaden sposób. Na E3 w obydwu obozach (mam na myśli Sony i M$ oczywiście) pokazali coś ciekawego i tutaj jest raczej remis. Może z lekką przewagą Sony za wyśmienitą zapowiedź God Of War :D . Ogółem rzecz biorąc nie czuję się oszukany ze strony Microsoftu bo i czym? Dopóki ich decyzje nie działają na moją szkodę niech sobie robią co chcą. W innym wypadku gracze ich rozliczą. Ja natomiast zaczynam odkładać na Scorpio. :)
 

Do góry Bottom