Telewizja N a Cyfrowy Polsat

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
WItam..

W jednym pokoju mam cyfrowy polsat i w drugim tez mialem ale skonczyla mi sie umowa i chcialbym wziasc telewizje N.
Jesli mam antene z CP (tą wieksza - HD) to odbierze mi tv N na tym samym pasmie? (oczywiscie konwenter mam na 2 wyjscia)
Troche glupie byloby montowac 2 anteny a nawet i 3 jesli komus zazyczy sie N, CP i CYfra+


Z gory dziekuje za odpowiedzi..
 
R

rowerser

Guest
Antena jest jedna do wszystkich.
 

wujot90

Użytkownik
Użytkownik
Zadziała bez problemu.N,CP i C+ ściągają z Hot Birda swoje programy, więc nawet nie powinieneś musieć majstrować przy jej przestawianiu :)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
wszystkie telewizje łapia na tej samej satelicie ? (np. HotBird)


edit.. AHa...Ok - dzieki


A co najlepiej teraz brac? N, CP, Cyfre czy moze na karte
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Jak lubisz oglądać Lige Mistrzów to bierz N-ke, bo ma wszystkie mecze właśnie z Champions League, co wg. mnie jest super. Cyfra+ jak lubisz np. lige angielską, ogólnie dużo meczy ligowych. Cyfrowy Polsat sam miałem ale to taki niczym nie wyróżniający sie dostawca chyba... przytoczyłem Ci teraz przykłady z piłki nożnej hehe ale ja bym na Twoim miejscu brał N-kę.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Wybralem pierwsze lepsze oferty w tej samej cenie dla porownania:

CP - Cyfrowy Polsat (cena 39,90zł)

N - n: promocja Start HD (cena 39zl)
 

djblok

Banned
 
R

rowerser

Guest
Teraz na Polsacie masz kanały TVN itd....ja za full serwis teraz płacę jakieś 40zł plus drugi dekoder....mam wszystko, wszystko co jest w HD, wypożyczalnia. Filmy po 3zł są dostępne za darmo :p
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
to to masz tak - CP - Cyfrowy Polsat (cena 39,90zł) ? (link ten co wyzej podalem)
 

Dzozefo

Użytkownik
Użytkownik
w n-ce umowę masz na 12 miesięcy a w polsacie na 36 dlatego w polsacie dostajesz dużo na początek ale potem ci się to kończy i musisz dopłacać. Mam obydwie platformy w domu i zdecydowanie dla mnie lepsza jest enka, ma więcej kanałów HD w podobnych ofertach cenowych.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Cyfrowy polsat fajny, ale pamietaj, ze na drugim telewizorze nie bedziesz mial HD. Jako drugi dekoder w multiroomie masz dekoder cyfrowy. Chociaz sam niedawno bralem cyfrowy polsat to teraz chyba bardziej bym sie zastanowil nad cyfra+
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
do kasacji ... zdublowalo sie
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Cyfrowy polsat fajny, ale pamietaj, ze na drugim telewizorze nie bedziesz mial HD. Jako drugi dekoder w multiroomie masz dekoder cyfrowy. Chociaz sam niedawno bralem cyfrowy polsat to teraz chyba bardziej bym sie zastanowil nad cyfra+
Nie zalezy mi aby ogladac kanaly na 2 tv poniewaz juz na jednym tv mam polsat a na drugim chce miec inna telewizje np. N i sie zastanawialem czy beda razem odbierac sygnal z tej samej satelity..
Wspomniales jeszcze o Cyfra + ... zobacze co oni proponuja.



wiec jak mam ustawiony juz polsat w jednym pokoju to zakupie nke i podlacze to wszystko .. bedzie dzialac normalnie tak ?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
nie polecam Cyfry+ ze względów osobistych. WIęcej szczegółów tylko na priv
 

Kostner

Użytkownik
Użytkownik
Mam w domu N i mogę śmiało polecić, nie wiem ja Polsat, cyfrę tez odradzam - mi najbardziej nie przypadł do gustu sam dekoder.

A do N musisz podłączyć dwa kable antenowe do tego "urządzenia" w antenie (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) aby w pełni wykorzystywać tv N.


Sent from my iPhone
 
R

rowerser

Guest
Dwa kable to raczej tylko do nagrywania....pamiętam, że tak miałem w N, a drugi dekoder bez nagrywania był właśnie na jednym kablu. Fachowo to, to jest konwerter.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
ja mam konwenter na 2 wejscia, jedno zajete przez uzytkowany CP i jedno mam wolne na dekoder ktory chce zakupic..
 

Dzozefo

Użytkownik
Użytkownik
Będzie działał na 100% na jednej antenie, polsat, enka i cyfra korzystają z tego samego satelity, jedynie z czym możesz mieć problem to ilość wyjść z konwertera. Jeżeli masz tylko jedno wyjście to będziesz musiał kupić nowy konwerter z dwoma albo czterema wyjściami żeby móc podpiąć dodatkowy przewód do nowego dekodera (konwerter znajduje się na końcu anteny anteny satelitarnej, podpina się do niego przewód)
 
R

rowerser

Guest
To wszystko będzie pasować...tylko np., bez nagrywania programów ale o to się dopytaj w salonie.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z relacji rodzinki posiadajacej Polsat "Nic w nim nie ma".
N to liga mistrzów. Taniej HD wychodzi bodajze. Wiecej nie slyszalem.
C+ NBA, Liga Polska, Francuzka, Wloska, Angielska, Hiszpańska. Do tego na Eurosporcie Niemiecka, gdzieś tam Holenderska. Na kanałach 300+ Katarska, Omańska, Bóg wie jaka jeszcze, ale Wellington sadzi tam takie petardy, że omal bramki nie połamie :D

Ale za C+ trzeba troche doplacic. O HBO to bym zapomnial, jedne z najgorzej wydanych pieniedzy, ciekawy film/ serial raz na rok sie tam pojawi. Za to C+ to bajka, zawsze cos ciekawego.
Ogółem, kiedyś liczyłem, jeżeli nie brać pod uwage kanałów hd. To najbardziej opłacała się cyfra. Jak HD- N.

Co jeszcze? Cyfra dodaje duzo programow. Wyprzedza w tym polu konkurencję.


Sam mam cyfre. Dlatego też tak się o niej rozpisałem.
 

Do góry Bottom